صحنه بدون کنترل غارت جرقه خشم: 'آن را مانند مک دونالد درایو-از طریق'

اداره پلیس لس آنجلس دستگیر و نزدیک به 400 نفر روز شنبه در طول سرکش تظاهرات اما برخی از مقامات نگران هستند در م

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

اداره پلیس لس آنجلس دستگیر و نزدیک به 400 نفر روز شنبه در طول سرکش تظاهرات اما برخی از مقامات نگران هستند در مقدار غارت رفت که بدون کنترل یک شبه.

مقامات نداشت شمارش چگونه بسیاری از کسب و کار بودند تخریب و یا سرقت. اما بخش هایی از خیابان شهرستان و لینک خیابان بودند, سخت, ضربه, با ده ها تن از مغازه آسیب دیده است. غارتگران همچنین هدفمند بیشه مرکز خرید سرقت از فروشگاه اپل, Nordstrom و کسب و کارهای دیگر.

صفوف از اتومبیل های Suv ها و وانت کشیده در مقابل MelroseMac فروشگاه در 6614 ملروز Ave. و disgorged رانندگان و مسافران حدود نیمه شب.

با هیچ پلیس در چشم غارتگران درهم دست خالی به فروشگاه از طریق در هم شکسته ویندوز و ظهور لحظه بعد با آنچه به نظر می رسد جعبه کامپیوتر.

تبلیغات

صحنه زنده پخش شد برای حداقل نیم ساعت در L. A., اخبار رسانه های.

"آن را مانند مک دونالد درایو-از طریق خارج مک فروشگاه که در آن ماشین بودند کشیدن و دیگران بودند پرتاب در غارت کالا و رانندگی" لس آنجلس عضو شورای شهر پل Koretz گفت KTLA-تلویزیون کانال 5 صبح روز یکشنبه.

"آنها در یک خط یک به یک" او گفت:. "این چیزی بود که من هرگز دیده می شود در هر نقطه."

تبلیغات

در واقع پلیس فکر می کنم که برخی از غارت اواخر شنبه متصل نشده, اصلی, اعتراض, با مردم رانندگی در اطراف به دنبال یک فرصت برای فروشگاه هدف.

در مرکز شهر برخی از غارت ادامه داد: با وجود 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. اتومبیل cruised در اطراف به دنبال علائم آسان. رانندگان پارک شده به عنوان مسافر زد داخل به گرفتن کالا قبل از hustling کردن و پر کردن صندوق عقب با pilfered محصولات.

گروه از مردم — اغلب مردان — سرگردان خیابان های مرکز شهر لس آنجلس در اواخر شنبه شب فوق العاده ویندوز و اسپری-نقاشی ضد پلیس گرافیتی بر روی تخته سه لا تخته که کسب و کار و صاحبان اموال به حال عجله چسبیده به ساختمان های خود را پیش از آن در روز.

در میان نزدیک به 400 بازداشت توسط پلیس لس آنجلس در شنبه اتهامات در بازه زمانی از دزدی و غارت به خرابکاری به عدم پراکنده و نقض مقررات.

تبلیغات

پنج افسر مجروح شدند در طول غوغا و دو تن در بیمارستان بستری شدند. معلوم نیست که چگونه بسیاری از معترضان زخمی شد اما عکس ها نشان می دهد برخی با زخم های مختلف.

بار کارکنان نویسندگان مونته مورن و ریچارد وینتون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب