ماهیگیر قطاری تصویری از کوسه سفید بزرگ در نزدیکی اقیانوس شهرستان

(یادداشت سردبیر: تصویری فوق شامل زبان قوی.) به عنوان آنها می گویند: وجود دارد مقدار زیادی از ماهی در دریا. ا

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

(یادداشت سردبیر: تصویری فوق شامل زبان قوی.)

به عنوان آنها می گویند: وجود دارد مقدار زیادی از ماهی در دریا. اما یک گروه از افراد داخل یک منشور ماهیگیری قایق خاموش Ocean City, مریلند, این هفته, هرگز انتظار برای دریافت از نزدیک و شخصی با خطرناک ترین شکارچی در اقیانوس.

استیون سفید, 48, فردریک بود روی عرشه کشتی "ماهی یاب" منشور قایق با پسرش دوشنبه, زمانی که آنها گفت: یک کوسه بزرگ سفید نشان داد.

سفید دستگیر تصویری از برخورد و آن در یوتیوب منتشر شده که در آن صدها هزار نفر از نمایش ها.

"همه در قایق بود 'وای که واقعا فقط اتفاق می افتد؟'" سفید گفت.

ماهیگیر بازگو دیدن سفید بزرگ به اشتراک گذاری در نزدیکی اقیانوس شهر

سفید گفت که پسرش فقط گرفتار یک hammerhead shark لحظات قبل از آنها خال خال سفید بزرگ در آب است.

"همه ما شاهد این است که این ماهی بزرگ در آینده از طریق نرم و صاف کردن. ما فکر کردیم که در آن ممکن است یک ماکو [کوسه] و پس از آن ما مانند " هیچ است [بزرگ] کوسه سفید.' که واقعا بزرگ [بزرگ] کوسه سفید."

سفید گفت که کاپیتان قایق برآورد کوسه بود 15 تا 18 فوت وزن تا 3000 پوند است.

"من به نوعی احساس برای پسر من به خاطر او به نوعی تبدیل به استقلالی که ما در حال تماشای کوسه گفت:". "اما او به تماشای آن را به دلیل آن شنا کرد راست اگر جلوی او را سه بار به طوری که آن را واقعا سرد است."

سفید نمی اکسپرس هیچ گونه ترس در حالی که آن را تصویب می کند و هر گونه نگرانی در مورد رفتن به خارج وجود دارد به ماهی که او انجام داده است و تمام زندگی خود را.

"من خواهید بود. من می خواهم فردا اگر من می توانم" سفید گفت. "اگر آن را هر چیزی از آن ساخته شده من بیشتر معتاد به ماهیگیری."

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن