پنج چیز را به صورت رایگان در این هفته, جولای 20 ژوئیه 24

چسبیده به خانه این هفته ؟ صف قابل توجه از حوادث آنلاین اجازه خواهد داد که شما را به کشف بسیاری از موضوعات تقری

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

چسبیده به خانه این هفته ؟ صف قابل توجه از حوادث آنلاین اجازه خواهد داد که شما را به کشف بسیاری از موضوعات تقریبا در حالی که کشش ذهن خود را. اگر شما نیست ، در اینجا پنج کلرادو متمرکز بر برنامه ها و تابلوها می باشد که کاملا رایگان به همراه دو جایزه چانه زنی.

مسابقه نابرابری و COVID-19
دوشنبه, جولای 20, 8:30 تا 9:15 صبح
سیستمیک بی عدالتی در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی وجود داشته قبل از COVID-19 رسید. در این وبینار, راه هایی برای پل سلامتی تقسیم خواهد شد توسط یک پانل از جمله Alisha قهوه ای, معاون ارشد رئيس جمهور از بنیاد پایدار جوامع شهری و مدیر خوبی سلامتی و تندرستی ابتکار; Michael, Cortés, مدیر اجرایی, کلرادو, لاتینی, رهبری, حمایت & سازمان پژوهش و جنیفر هو مدیر مرکز رشد علوم انسانی و هنر و استاد مطالعات قومی در دانشگاه کلرادو بولدر. این برنامه رایگان است همکاری از کلرادو دانشکده بهداشت عمومی دنور موزه طبیعت و علم و موسسه علم و سیاست. اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام.

UnRepresented
چهار شنبه, جولای 22, 5 تا 6 بعد از ظهر

UnRepresentedجدید, برنده جایزه فیلم مستند در مورد فساد سیاسی و اصلاحات برای پایان دادن به آن به بررسی نحوه منافع خاص پشتوانه مبارزات سیاسی و خستگی ناپذیر لابی به دکل سیستم را به نفع خود تمام در حالی که زیر نامه ای از قانون است. این فیلم خواهد بود که موضوع رایگان و آنلاین پنل بحث با تمرکز بر کلرادو-مسائل خاص تعدیل توسط متحد امریکا نیک Troiano با UnRepresented فیلمسازان اندرو رادنی و دانیل Falconer; کهربا McReynolds از رای دادن در صفحه اصلی و رئیس سابق کلرادو خانه Terrance کارول مدیر اجرایی متحد کلرادو. این فیلم در دسترس خواهد بود در ماه جولای 21, بنابراین شما می توانید آن را در پیشبرد; پانل را سوال. ثبت نام در اینجا.

تقویت زنان از رنگ انکوباتور ویترین
چهار شنبه, جولای 22, 6 تا 9 بعد از ظهر

نه زنان از رنگ در کلرادو فقط تکمیل شش هفته از پادکست بوت کمپ در خانه از غلاف و خود را در حال حاضر خلبان قسمت برای پانل صنعت قضات و محلی تأمین کنندگان مالی....و مخاطبان به زندگی در این زوم رویداد. دریافت بلیط در اینجا.

مخلوط طعم: Keith Haring و دود Meringues
چهار شنبه, جولای 22, 7 p. m.

مخلوط طعم بازگشته است; قسط دوم مجازی tag-team سری شامل نورا برنت آبرامز, مدیر موزه هنرهای معاصر دنور در Keith Haring و نیکولا Twilley شرکت میزبان Gastropod , پادکست در دود meringues. کنیا Fashaw نام چوب ماهون موسس و مدیر خلاق افسر 5280 هنرمند Co-Op خواهد شد ارائه یک کلمه صحبت عملکرد. آن را رایگان برای ثبت نام اینجا را.

در قلب از این موضوع: مسابقه ما اشکال ما واقعیت
چهار شنبه, جولای 23, ظهر تا 1:30 بعد از ظهر

پیوستن کارن مک نیل میلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلرادو بهداشت و درمان بنیاد برای یک بحث کاملا متفاوت با واقعیت Coloradans تجربه در سراسر کشور ریشه آن واقعیت و اثرات بر سلامت. او خواهید بود پیوست هری Budisidharta, مدیر اجرایی, آسیایی اقیانوس آرام مرکز توسعه; Janina Fariñas بنیانگذار La Cocina; لایحه Fulton بنیانگذار مدنی سایبان; ارنست خانه جونیور ارشد سیاست مدیر در کیستون سیاست Center; و دکتر رایان راس مدیر شهری رهبری بنیاد کلرادو. این یک کیکآف ماهانه سری است که اجرا خواهد شد از طریق نوامبر. ثبت نام در اینجا.

و در حالی که این دو رویداد نیست کاملا رایگان آنها باید تشویق برخی از تفکر آزاد:

کلرادو حفظ Inc. خوشحال ساعت: معبد آرون در ترینیداد
چهار شنبه, جولای 21, 4 تا 5 بعد از ظهر

واقع شده در El Corazon de Trinidad, ملی, منطقه تاریخی, معبد آرون قدیمی ترین کنیسه ساختمان در عملیات مستمر در کلرادو. طراحی شده توسط اسحاق همیلتون Rapp و ساخته شده و در سال 1889 معبد آرون است که نه تنها معماری قابل توجهی, اما همچنین بسیار مهم برای نقش خود را در تاریخ فرهنگی ترینیداد. جمعیت رو به کاهش و بودجه محدود منجر به معبد بودن ذکر شده است در سال 2017 به عنوان یکی از کلرادو ترین مکان های در معرض خطر; از آن پس CPI کار کرده است از نزدیک با یک گروه اختصاص داده شده افراد در تلاش برای حفظ اموال در یهودی دست; جمع آوری بودجه برای حفظ و تعمیر و وقف ساختمان و ایجاد یک قرن 21 جماعت. پیوستن مجازی مبارک-ساعت مکالمه با شاخص بهای مصرف کننده و معبد آرون boardmembers که شما صحبت کردن از سایت. از اینجا ثبت نام کنید (پیشنهاد حداقل کمک مالی از $1).

آخر بازی: در داخل استیضاح Donald J. Trump
چهار شنبه, جولای 21, 7:30 p. m.

بولدر فروشگاه کتاب میزبان کنگره اریک Swalwell یک دموکرات از کالیفرنیا کلرادو نماینده جو Neguse به صورت آنلاین گفتگو در مورد Swalwell جدید کتاب نگاه کردن به درون از یک عضو از خانه هوش و قوه قضائیه کمیته در آنچه اتفاق افتاده و آنچه در آن به معنی برای ملت ما فوری آینده از جمله انتخابات ماه نوامبر. بلیط ها $5 به علاوه یک هزینه حمل و نقل; از اینجا ثبت نام کنید.

می دانم که از یک رویداد رایگان در اطراف شهر ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب