'Foretaste" از Brexit: ویروس قطع خیلی از انگلستان مزرعه کار

لندن (AP) — بریتانیا میوه و سبزی کشاورزان l ong مخوف خود کشور را به خروج از اتحادیه اروپا نگران کننده است که آ

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

لندن (AP) — بریتانیا میوه و سبزی کشاورزان l ong مخوف خود کشور را به خروج از اتحادیه اروپا نگران کننده است که آن را حفظ کردن ده ها هزار نفر از کارگران اروپای شرقی آمده است که هر سال به انتخاب تولید کند.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است که ترس از آینده به زمان حال: سفر از محدودیت های اعمال شده به سرعت ویروس' گسترش در حال مسدود کردن کارگران فقط به عنوان فصل برداشت برای سالاد و انواع توت ها آغاز می شود به صورت جدی.

در ژوئن 1 میلیون سر کاهو را باید برداشت در بریتانیا هر روز کمرنگ و حمل و نقل به سوپر مارکت ها — همه بدون کبودی و قبل از آنها پژمردگی. آن را تجربه و بسیاری از دست.

بدون لازم نیروی کار محصولات زراعی می تواند از چپ به پوسیدگی و تولید کنندگان ممکن است در نهایت تصمیم به حرکت برخی از عملیات خود را در خارج از کشور, کشاورزان هشدار می دهند.

"این ممکن است یک foretaste از آنچه در سال آینده خواهد بود" گفت: Jack Ward, مدیر اجرایی, انگلیسی, انجمن تولید کنندگان. "جز این که اگر اقتصاد میدارد تا دوباره ما به این وضعیت که در آن وجود ندارد و حتی بیکاری را خوب کمبود آمدن مردم از شرق اروپا است. ما باید به حرکت در تولید است که در آن کارگران هستند."

بریتانیا — که رشد می کند بیش از 50 درصد از آن سبزیجات و فقط کمتر از 20 درصد از میوه است که به شدت متکی فصلی کارگران مزرعه از خارج از کشور. یک حدود 70000 تا 90000 افراد مورد نیاز بین آوریل و اکتبر هر سال برای گیاه انتخاب کنید و بسته را تولید کند. اکثریت قریب به اتفاق آمده از شرق اروپا بیشتر فقط برای فصل قبل از بازگشت به خانه. انگلیسی ها را تشکیل می دهند فقط 1 درصد از کارگران است.

بسیاری از مهاجران از کشورهای اتحادیه اروپا رومانی و بلغارستان و لهستان بازگشت سال پس از سال و بسیار ارزشمند توسط کشاورزان برای مهارت و سرعت خود را.

اما با اکثر پروازهای مبتنی تنها در حدود یک سوم از کارگران مهاجر که به طور معمول خواهد بود در بریتانیا هستند در اینجا با توجه به محیط کار, جورج Eustice.

"به طور معمول ما را از 12 به 16 لهستانی کارگران در اینجا در بهار. تنها چهار نفر از تیم ما از آن ساخته شده و آنها وارد شدند قبل از مستند" گفت: علی کلاهدوز که سیب رشد می کند و گره ای — یک عنصر کلیدی برای آبجو با شوهرش در مزرعه خانواده در Worcestershire غربی انگلستان است. "برای برداشت محصول در ماه سپتامبر به ما نیاز به حدود 70 نفر است. من نمی دانم که آنها در حال رفتن به می آیند در حال حاضر است."

مشکل این است که اکثر فوری برای مارچوبه و کاهو کشاورزان که محصولات آماده برداشت در مورد در حال حاضر. یکی از بزرگ سالاد, تهیه کننده, G تولید کنندگان متوسل به رزرو 40,000 پوند ($49,000) پرواز چارتر به پرواز در 150 رومانیایی کارگران در ماه آوریل به انتخاب سبزیجات و کمک به آموزش کمتر با تجربه استخدام.

این شرکت که در عمل که پرواز گفت: آن را به میدان فرستاد بسیاری از مشابه تماس از سایر مزارع بریتانیا از جان گذشته برای کار. از اواسط ماه مارس Air Charter Service پرواز در 1200 مسافر از رومانی به دیدار با نیازهای مزارع گفت: Matt Purton مدیر جت تجاری برای این شرکت است.

دولت بریتانیا می گوید آن است که بشدت از مشکل آگاه است و گسترش کارگران موقت برنامه اجازه می دهد تا 10,000 مهاجران از خارج از اتحادیه اروپا و عمدتا از روسیه و مولداوی به کار در مزارع.

اما سفر هوایی باقی مانده است دشوار است و اغلب گران قیمت و معلوم نیست که چگونه بسیاری وارد شده اند تحت این برنامه است. حتی اگر آن را هدف خود رسیده که هنوز هم ترک مزارع ده ها هزار نفر از کارگران بنابراین دولت نیز به رهبری یک "انتخاب برای بریتانیا" استخدام کمپین در تلاش برای جذب شدگان به مزارع. مقامات خواسته اند که میلیون ها نفر از افرادی که furloughed یا بیکار در این بیماری همه گیر به کمک برداشت.

استخدام می گویند پاسخ از انگلیسی ها بوده است مشتاق اما ابدا حل این مشکل است.

کنکوردیا پیشرو همکاران فصلی کارگران مزرعه می گوید: تا اواخر آوریل, 55,000 مردم برای اعمال مزرعه موقعیت اما فقط 150 تا زمان ارائه می دهد. بسیاری از کسانی که به صراحت رد نقش ذکر شده مشکل از سفر به مزارع و یا طول قرارداد به عنوان عواملی که آنها را خاموش.

کلاهدوز است که ملی کشاورزان اتحادیه سخنگوی باغبانی تاکید کرد که در حالی که او با پشتیبانی از استخدام انگلیسی, کارگران "هر کسی که نشان می دهد که به عنوان یک راه حل طولانی مدت است که نه تنها واقع گرایانه بودن."

"این سخت است کار فیزیکی آن را موقت و فصلی آن" او گفت:. "شما باید آماده به دنبال این کار در سراسر کشور به محصولات مختلف و که واقعا مناسب نیست افرادی که نیاز به پرداخت اجاره و یا وام مسکن."

چه کشاورزان واقعا نیاز او به وضوح از دولت بریتانیا در مورد آن برنامه مهاجرت پس از Dec. 31 هنگامی که زمان Brexit دوره گذار به پایان می رسد و با آن آزادی رفت و آمد شهروندان اتحادیه اروپا به بریتانیا. تا زمانی که تاریخ از شهروندان اتحادیه اروپا مجاز به سفر به و کار در بریتانیا بدون هیچ گونه محدودیت فقط به عنوان آنها زمانی که انگلستان متعلق به اتحادیه. اما از 2021 مردم از بلوک به دنبال کار در بریتانیا به احتمال زیاد نیاز به دیدار با الزامات همان گونه دیگر مهاجران.

اما قوانین هنوز نهایی شده است و این عدم اطمینان است که وزن بر روی کشاورزان است.

بخش انگلیسی انجمن تولید کنندگان گفت: ژوئن کاهو برداشت — زمانی که وانت نیاز به دیدار با استانداردهای بالا برای حجم بسیار بالا از محصول نشان می دهد که چرا کشاورزان نیاز به یک نیروی کار قابل اعتماد.

"شما باید به آنها را کمرنگ سرد منتقل می شود. هنگامی که شما انتخاب کنید تا در خرده فروش آن را به کامل باشد," او گفت:. "تلاش برای انجام این کار با یک مشتاق اما نسبتا بی تجربه نیروی کار است که باید ما می گویند دشوار است."

با Brexit در افق این تغییرات همیشه به آینده, اما به همه گیر ساخته شده است که تولید کنندگان مقابله با آنها را هر چه زودتر — در حالی که همچنین تلاش برای برنامه ریزی برای دراز مدت.

"آن را در مجموع دو whammy" گفت: کلاهدوز.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

دنبال تمام AP پوشش مبارزه با تروریسم در اروپا در https://apnews.com/Brexit.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب