فرمانداران سابق پیوستن به Newsom در اصرار کالیفرنیا به پوشیدن ماسک صورت

آرنولد شوارتزنگر و سه نفر از سایر سابق کالیفرنیا فرمانداران باید پیوست و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ا

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

آرنولد شوارتزنگر و سه نفر از سایر سابق کالیفرنیا فرمانداران باید پیوست و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در اطلاعیه خدمات عمومی با هدف ترویج استفاده از ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

"این است که در مورد ضعیف بودن می گوید:" شوارتزنگر, شناخته شده برای خود را قدرتمند نقش در بدنسازی حرفه ای و در هالیوود به عنوان "ترمیناتور."

شوارتزنگر پیوست در این ویدئو کمپین توسط جری, قهوه ای, خاکستری دیویس و پیت ویلسون که همه آنها را در دست به حمایت Newsom این ایالت دستور نیاز به پوشیدن پوشش صورت در اکثر تنظیمات عمومی.

"این در مورد مبارزه با این بیماری و نگه داشتن خانواده های ما و خودمان را امن" دیویس می افزاید.

تبلیغات

این کمپین می آید روز پس از Newsom دستور داد تمام کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. Newsom صادر سفارش در میان ادامه افزایش COVID-19 موارد در دولت است.

قبل از این ایالت دستور چند استان ها در حال لغو ماسک-پوشیدن الزامات — مهمترین اورنج کانتی که معکوس در دوره های مورد نیاز خود را پس از شهرستان بهداشت عمومی افسر برقرار نظم اولیه خود استعفا داد.

همانطور که از اوایل روز شنبه بعد از ظهر وجود دارد 179,605 تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا 1,382 که گزارش روز شنبه, سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

"ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با بیماری" Newsom گفت: در هفته گذشته. "کالیفرنیا استراتژی برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم به کار خواهد شد موفق خواهد شد اگر مردم عمل می کنند و با خیال راحت و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های. که به معنی پوشیدن چهره و پوشش شستن دست های خود را و تمرین فیزیکی فاصله."

پیام از فرمانداران سابق — دو حزب دموکرات و دو خواهان — این است که "هیچ کس می خواهد برای پوشیدن لباس" ماسک صورت, اما این ویروس هنوز هم در حال حاضر و با پوشیدن پوشش صورت لازم است برای جلوگیری از گسترش این بیماری در ادامه به باز کردن کسب و کار و مردم به کار می کنند.

"فقط آن را انجام دهید" شوارتزنگر می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب