سابق L. A. ساختمان رسمی مدعی او سرنگون شد و پس از دمیدن سوت در تقلب

یک مقام سابق در لس آنجلس اداره ساختمان و ایمنی مدعی است که او سرنگون شد پس از افزایش نگرانی ها در آژانس در مور

توسط MORVARIDEASIA در 14 تیر 1399

یک مقام سابق در لس آنجلس اداره ساختمان و ایمنی مدعی است که او سرنگون شد پس از افزایش نگرانی ها در آژانس در مورد یک میزبان از مسائل از جمله میلیون ها دلار از دست به تقلب.

استیو Ongele سابق دفتر رئیس جمهور با ساختمان اداره تسلیم ادعا با شهر دنبال 1 میلیون دلار خسارت ادعا که ختم شد به معنای ارسال پیام به کارکنان دیگر به "گزارش تخلف توسط شهرستان و کارکنان خود را و یا شما را اخراج خواهد شد."

ادعای خود اشاره سابق دپارتمان فرانک بوش و رئیس جدید اسامه Younan, که تحت نظارت Ongele و جایگزین بوش پس از بازنشستگی خود را.

یک بخش از ساختمان و ایمنی گفت: این شهرستان اظهار نظر نمی کنم و در انتظار ادعا و یا دادخواهی مهم است. نمایندگان دادستان شهرستان و شهردار نیز کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

بوش در حال حاضر بازنشسته گفت: در یک ایمیل که ادعا می کنند از Ongele بود "پر از اشتباهات نادرست و ساختگی فرض" بدون توضیح در چه کسانی اشتباهی شد.

Ongele ادعا هستند به اوایل رسوایی که حول نامناسب خرید و تحریف فاکتورها در بخش فناوری این سازمان که procures و نگهداری نرم افزار کامپیوتر و تجهیزات برای بخش.

این بار در گزارش دو سال پیش که L. A. شهرستان دادستان منطقه شد و بررسی این موضوع را از این شهر بی سر و صدا تبدیل بیش از یافته های آن است. همانطور که از چهارشنبه D. A. دفتر گفت: این موضوع هنوز تحت بررسی است.

Ongele ادعایی خود را ادعا می کنند که با وجود یافته های اولیه از حدود 4 میلیون ضرر به زباله ها و تقلب های مالی و سوء رفتار او را سرپرست Younan دستور او را به نشان می دهد که تنها $300,000 شد اختلاس زمانی که او در پیش نویس نامه ای به شهرستان کنترل هشدار او به این موضوع است.

تبلیغات

Ongele گفت: او ادعا می کنند که مقامات بالا در این بخش در ابتدا گفت: حسابرس از کنترل شهر را که تقلب محدود بود به چند کارمند قبل از Ongele زنگ زد و به او گفت که وجود دارد بیشتر به پروب.

در میان مسائل دیگر که محققان در نهایت کشف با توجه به Ongele: پول منتقل شده از بخش ساختمان به دفتر شهردار در جهت ریموند چان سابق بخش ساختمان ارشد که تا به حال تبدیل شدن به یک معاون شهردار.

Ongele ادعایی که به عنوان معاون شهردار چان به دنبال پول از ساختمان گروه برای افزایش حقوق برای کارکنان خود یک "غیر ضروری" بازاریابی فیلم به لحاظ مالی به نفع یکی از دوستان خود و مبلمان جدید و کامپیوتر — حتی اگر بودجه های ویژه ای بودند که به معنای استفاده می شود تنها برای فعالیت های مربوط به مجوز ساخت و ساز و طرح چک.

تبلیغات

Ongele ادعا کرد که زمانی که او گفت: وجود خواهد داشت مشکلات با صرف آن پول در بازاریابی ویدئو چان پاسخ داد: "به یاد داشته باشید, من معاون شهردار." سابق رئیس دفتر نیز شکایت کرده است که تصویری بود نه رقابتی پیشنهاد.

چان که کار متوقف شد برای شهرستان از سه سال پیش شده است تحت بررسی در حال انجام فدرال پروب شهرستان سالن فساد است. دادستان فدرال را متهم چان و یا حتی نام او اما یک حکم جستجو و اطلاعات عمومی خود را براده را روشن است که او یکی از افراد متعدد تحت بررسی است.

خود را وکیل Harland براون گفته است که چان چیزی اشتباه است. علاوه براون اظهار داشت که Ongele ادعا در مورد بازاریابی تصویری بودند "100% اشتباه است و این قرارداد را باید رقابتی پیشنهاد.

"بود چان اشتباه در ترویج میلیاردها دلار از سرمایه گذاری در L. A. جدید از جمله لوکاس موزه؟" براون خواسته با اشاره به لوکاس موزه روایت هنر تاسیس شده توسط جورج لوکاس فیلمساز, تحت ساخت و ساز در نمایشگاه پارک.

تبلیغات

Ongele ادعا شده که نسخه نهایی ممیزی شد "آبیاری" سلب مهم یافته مانند $22 میلیون پرداخت می شود به غیر مجاز پیمانکاران فرعی. در ادعای خود گفت او شروع به صورت خصومت خود را به عنوان سرپرستان آغاز به گمان او به اشتراک گذاری اطلاعات با این بار در مورد مسائل در بخش.

این مقام سابق گفت: او همچنین نگرانی در مورد حدود 300 میلیون مازاد در یک صندوق ویژه در این بخش است که او نسبت به "شدت overcharging" مشتریان بود اما خار.

Ongele همچنین گفت که زمانی که او حاضر به تصویب بازپرداخت ادعا Younan خواسته او را به تجدید نظر کند چرا که آن را برای یک دوست "چان" و سپس تایید آن خود را. و Ongele ادعا کرد که قبل از او بود او نگرانی در مورد Younan را در استخدام خود را از طریق غیر قانونی قرارداد.

سابق ساختمان مقام همچنین گفت که او در معرض نژادی و تبعیض سنی از جمله نژادپرستانه اظهارات پس از آن بخش سر بوش در مورد مهاجران مکزیکی و آسیایی, شهرستان کارکنان.

تبلیغات

بوش که بازنشسته شد در ماه مارس و جایگزین شد Younan گفت: در یک ایمیل که او تا به حال هرگز تبعیض یا آزار کسی در این بخش و نه تا به حال او انتقام در برابر هر کسی برای گزارش اتهام سوء رفتار.

ادعا می کند به طور معمول ارائه شده به این شهرستان قبل از طرح دعوی در دادگاه واصل شده است و در حال تسلیم به حفظ حق شکایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب