سابق L. A. عضو شورای شهر هال Bernson می میرد 89

Hal Bernson که منجر شهرستان برای ایجاد تاریخی لرزه ای قوانین ایمنی خود را در طول 24 سال در شورای شهر لس آنجلس

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

Hal Bernson که منجر شهرستان برای ایجاد تاریخی لرزه ای قوانین ایمنی خود را در طول 24 سال در شورای شهر لس آنجلس درگذشت. او 89.

Bernson مرگ تایید شد سه شنبه توسط Greig اسمیت سابق عضو شورای شهر که همچنین به عنوان Bernson است رئیس ستاد.

بدون مزخرف سیاستمدار از شمال غربی دره Fernando سان Bernson بي پروا بود به طور علنی از مشاجره با شورای همکاران و بی تاب با تاخیر اداری. او "یک مدرسه قدیمی که در مورد مراقبت تثبیت خود در جامعه" اسمیت در مصاحبه ای گفت:.

"او تا به حال هرگز کنفرانس های مطبوعاتی است زیرا او نمی مراقبت در مورد گرفتن اعتبار" اسمیت گفت. "نبود چیزی."

تبلیغات

پسر رومانیایی و لهستانی مهاجران Bernson بود فروش تی شرت زمانی که او برای اولین بار زد برای شورای شهر در سال 1979. او خدمت تا سال 2003.

یک جمهوری خواه Bernson آورده briskness و ضرورت به تالار شهر و شناخته شده بود برای پایان دادن به شهادت او در شورای جلسات با عبارت "بیایید با آن."

صندلی این شهر را برنامه ریزی و استفاده از زمین و مدیریت کمیته Bernson پشتیبانی آوردن مسکونی و تجاری توسعه به پورتر در مرتع پرورش احشام جرقه خشم از برخی از گروه های.

فداکاری خود را به ایمنی لرزه ای بود که خود را بزرگترین میراث درآمد او لقب آقای زلزله. او تحت فشار قرار دادند به نیاز به مقاوم سازی هزار نفر از لس آنجلس " قدیمی ترین ساختمان ها و تاسیس حکم برای ساخت و ساز در آینده. قوانین پشتیبانی شده توسط Bernson احتمالا نجات جان و مال زمانی که در سال 1994 نورتریج زلزله همکاران گفت.

تبلیغات

"لرزه ای ایمنی موضوع بود که بسیاری از سیاستمداران نمی لمسی با قطب 10 پا به دلیل آن می تواند تنها بیگانه صاحبان ساختمان" گفت: Zev Yaroslavsky سابق L. A. شهرستان سرپرست که همچنین خدمت در شورای شهر با Bernson. "او جذب نسبت به آن را مانند آن بود که زندگی و مرگ مسئله است. و در آن بود."

Bernson کمک به سازماندهی این شهر بین المللی زلزله, کنفرانس و برای ایجاد "Quakey-Shakey ون" یک وسیله نقلیه است که تدریس به کودکان در مورد زلزله و ایمنی. او همچنین تحت فشار قرار دادند برای یک نقطه عطفی فرمان ممنوعیت جدید چوب-تکه چوب برای سقف بام یک حرکت پشتیبانی شده توسط این شهرستان در آتش نشانی.

"او کسی که نمی خواهد مردم اجازه توقف در حال آماده شدن برای زلزله و بلایای طبیعی" شهردار اریک Garcetti روز سه شنبه گفت. "او متعلق به آن فضا است."

Garcetti سابق عضو شورای شهر به یاد می آورد در خدمت کنار Bernson در زمانی که اعضای شورا بودند بي پروا به عموم spar در هیئت مدیره طبقه.

تبلیغات

"من می خواهم به طور منظم به تماشای [Bernson] فریاد زدن در مقابله هولدن و مقابله فریاد زدن در مایک هرناندز و مایک هرناندز, فریاد زدن در حال Bernson," Garcetti گفت. "و سپس هنگامی که آنها انجام می شود فریاد در هر یک از دیگر آنها می خواهم لرزش دست و احتمالا رفتن به شام با هم."

Bernson و همسرش, Robyn به حال سه دختر نیکول Holleigh و سارا. Holleigh, 26 کشته شد و پس از او از دست داده کنترل از تبدیل خوانده شده در اواخر شب درایو را از طریق پارک گریفیث در سال 1995.

بار کارکنان نویسندگان هوگو مارتین و نیتا Lelyveld کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب