فارست Fenn گنج کشف جعل می گوید: همسر سابق از جستجو قربانی

با توجه به جدید مکزیک نویسنده و گریز از مرکز فارست Fenn یک گنج با ارزش تا آنجا که $2 میلیون که او را مخفی می ک

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

با توجه به جدید مکزیک نویسنده و گریز از مرکز فارست Fenn یک گنج با ارزش تا آنجا که $2 میلیون که او را مخفی می کردند از یک دهه پیش یافت شده است. اما به دلیل Fenn ارائه شده تنها مبهم ترین اطلاعات در مورد آن ادعایی کشف لیندا Bilyeu که شوهر سابق سفت Bilyeu است میان حداقل چهار Coloradans که جان خود را از دست شکار کش همچنان به احساس می کنید که همه چیز را جعل است — و این که آمریکا هنوز در حال suckered.

"من اعتقاد دارم که او هرگز مخفی گنج" Bilyeu نوشت: صبح امروز 8 ژوئن از طریق Facebook Messenger. "او نیاز به توجه و این است که چگونه او آن را کردم. Fenn مورد نیاز توجه بیشتر به همین دلیل است که او گفت: گنج یافت شده است با " نه اثبات.'"

Fenn است در پاسخ به یک پرس و جو از Westword. اما دیروز, ژوئن 7, پست زیر به نظر می رسد در وب سایت خود:

دارای گنج یافت شده است?

بله! فارست تایید کرده است که گنج یافت شده است!

جستجو بر!

"آن را تحت تاج پوشش ستاره ها در سرسبز جنگلی پوشش گیاهی کوه های راکی بود و نه نقل مکان کرد و از این نقطه که در آن من آن را مخفی می کردند بیش از 10 سال پیش. من نمی دانم کسی که آن را در بر داشت اما این شعر در کتاب من او را به نقطه دقیق. من تبریک می گویم هزاران نفر از مردم شرکت کننده در جستجو و امیدوارم که آنها ادامه خواهد داد کشیده وعده اکتشافات دیگر. به طوری که جستجو شده است. نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر و عکس در روزهای آینده." — فارست

فقدان اطلاعات در مورد زمانی که و که در آن به نظر نمی رسد به هم زده اند شک در رسانه های سراسر کشور و جهان است. سی ان ان تیتر "یک قفسه سینه گنج پنهان در کوه های راکی برای یک دهه شده است تا در نهایت در بر داشت" معمولی است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ماه مارس ما در به روز رسانی های اخیر در مورد شکار گنج اخبار بطور قابل توجهی بیشتر گریم: Michael سکستون 58 ساله از دنباله گوزن مرده بود به دنبال در مسافت دایناسور ملی بنای تاریخی است. پس از خبر شکست Fenn گفت: دنور پست "چه اتفاق افتاده بود و غم انگیز. قلب من و donating به خانواده و دوستان." در آن ایمیل به Westwordاو نوشت: "من لازم نیست چیزی به آن اضافه کنید.... زمستان در رشته کوه های راکی می تواند معنی و بی رحم است. من احساس می کنم متاسفم برای خانواده است. من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند."

او در وب سایت خود Fenn که در دهه هشتاد را توصیف میکند 2011 خاطرات هیجان تعقیببه عنوان "قابل توجه داستان واقعی از فارست Fenn زندگی و یک گنج پنهان ترشح جایی در کوه های شمالی سانتا فه است. این کتاب حاوی سرنخ به گنج محل." به طور خاص آنها در یک شعر که کلید بند آمده است: "Begin آن جایی که آب گرم توقف/و آن را در دره عمیق و باریک پایین/دور نیست اما بیش از حد به راه رفتن/قرار دادن در زیر خانه قهوه ای است."

در سال های پس از او منتشر شد, کتاب خاطرات خود, هزاران نفر از مردم رهبری به نیومکزیکو و کوه های راکی در غرب به دنبال گنج به عنوان یک 2 میلیون دلار کش از طلا و جواهرات انجام Fenn هدف از استفاده از پول به وسوسه مردمی به تجربه و لذت بردن از طبیعت است. اما پس از آن در ژانویه سال 2016 54 ساله Bilyeu ناپدید شد و پس از رفتن به مکزیک جدید به دنبال Fenn را ثروت — و که در ماه جولای بدن او مثبت شناخته شده است.

در یک e-mail Q&A با Westword پس از Bilyeu باقی مانده بودند ID می خواهم, Fenn اظهار داشت: "این غم انگیز است که شاخی از دست داده بود و من به خصوص با عرض پوزش برای خود صاحب دو دختر است." حتی پس او گفت که Bilyeau مرگ نبود او را حسرت شروع به شکار گنج: "حوادث اتفاق می افتد در هر نقطه. رندی ممکن است تا به حال یک حمله قلبی و یا در غیر این صورت تبدیل به ناتوان."

Fenn اشاره کرد که وی با تاکید بر ایمنی برای شکارچیان گنج. "هر کسی که می رود به کوه باید آماده استفاده از GPS و همیشه آگاه از خطرات احتمالی," او گفت: "بسیاری از مردم نمی باید تجربه پیاده روی در کوه ها اما این بدان معنا نیست که آنها باید در خانه بماند. فقط مراقب باشید و نمی توانید حد."

Bilyeau همسر سابق نبود اطمینان با این کلمات. به عنوان لیندا دیدم آن "شیدا زندگی خود را از دست جستجو برای 'هیچ چیز نیست.'"

The poem that author Forrest Fenn says led to the treasure.

این شعر که نویسنده فارست Fenn می گوید منجر به گنج.

پس از آن گزارش می دهد که پاریس والاس یک کشیش از تقاطع بزرگ از بین رفته بود در ماه ژوئن 2017 در حالی که تلاش برای پیدا کردن گنج. بدن او در نهایت واقع در ریو گراند تنگه نه چندان دور از جامعه پیلار چندین مایل از جایی که او می خواهم به سمت چپ ماشین خود را.

مدت کوتاهی پس از آن, New Mexico State رئیس پلیس پیت Kassetas گفت: سانتافه جدید, مکزیک که او معتقد است که شکار گنج باید آورده شود ، "من التماس که او جلوگیری از این مزخرف" Kassetas تاکید کرد. "من فکر می کنم او یک تعهد برای بازیابی گنج خود را اگر آن وجود داشته باشد."

Kassetas کلمات به حال تاثیر بر Fenn. "من باید به احترام آنچه رئیس گفت:" او گفت Westwordو اضافه کرد که او در نظر بگیرد که آیا زمان آمده بود به جستجو. اما در یک بعد از تبادل ایمیل او توضیح داد که او می خواهم رسیده مخالف نتیجه گیری.

رئیس تماس "باعث توقف و فکر می کنم برای چند روز" Fenn نشان داد. اما او همچنین اشاره کرد که از 600 e-mails او می خواهم بعد از دریافت والاس ناپدید شد تنها هشت unsigned پیام خواست که شکار گنج پایان. به عنوان یک نتیجه او گفت: "پس از شور و مشورت و بحث و گفتگو با دوستان, من تصمیم گرفتم که توقف جستجو عادلانه نخواهد بود به هزاران نفر که جستجو رشته کوه های راکی و به خانه رفته با خاطرات فوق العاده است که آخرین آنها را برای همیشه لطفا برای. تعدادی از اعضای خانواده که جدا برای سال های پیوست برای عضویت در جستجو."

بیشتر شکستگی دنبال کرده است. اریک اشبی که می خواهم زندگی در کلرادو اسپرینگز زمانی که او تصمیم گرفت به شکار گنج از دست داده بود در رودخانه آرکانزاس در اواخر ماه ژوئن 2017 هنگامی که قایق او بدبختانه; بدن او بهبود در ژانویه 2018. دیگر مستند قربانیان شامل جف شولتز که گذشت در سال 2016 و جف مورفی, کشته در 500 فوت سقوط در یلوستون در سال 2017. علاوه بر این, لیندا قبلا به ما گفت که او شده است در تماس با خانواده از فرد دیگری که درگذشت در حالی که شکار برای Fenn گنج; عزیزان خود تصمیم گرفت در برابر رفتن در مکان های عمومی, او گفت:.

چون Fenn می گوید غنیمت یافت شده است که مرگ و میر هستند و احتمالا به پایان رسیده است. آنچه باقی مانده است برای دیدن آنچه که او نشان می دهد در مورد شرایط خاص و اینکه آیا این اطلاعات را متقاعد کردن کسانی که ام شک وجود داشت همیشه یک گنج پنهان است.

برای او بخشی از لیندا پیش بینی کرد که Fenn است یکی از آخرین ماموریت در دستور کار خود: "در حال حاضر او انجام خواهد شد یکی دیگر از 'شکار' به صورت خود به خود نفس است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب