فورت براگ کالیفرنیا, شهرستان نام برای یک مؤتلفه طور کلی نظر خود را تغییر نام

شورای شهر فورت براگ کوچک شمال کالیفرنیا شهر به نام بعد از Braxton براگ یک مؤتلفه ژنرال ارتش و مالک در حال تعمق

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

شورای شهر فورت براگ کوچک شمال کالیفرنیا شهر به نام بعد از Braxton براگ یک مؤتلفه ژنرال ارتش و مالک در حال تعمق قرار دادن یک شهر تغییر نام در انتخابات ماه نوامبر.

این حرکت توسط Mendocino County شهر تقریبا از 7400 می آید در پاسخ "به بسیاری از درخواست ها (محلی و بسیاری از نیست) که در شهرستان فورت براگ در کالیفرنیا. تغییر نام خود را به جلوگیری از هر گونه مفهوم در ارتباط با مؤتلفه ژنرال ارتش ، Braxton براگ" یک پست در این شهر Facebook صفحه بخوانید. بحث این است که مجموعه ای برای ماه ژوئن 22.

پست است که دریافت بیش از 900 ستیز دیدگاه decrying و ستایش تماس برای گفتگو میان ملی حساب با نژادپرستی زیر اعتراضات علیه خشونت پلیس. پس از جورج فلوید کشته شد, مینیاپولیس, پلیس, معترضان و سیاستگذاران باید پاره کردن مؤتلفه مجسمه و همنام و آیکون های مرتبط با نژادپرستی و سفید برتری مواجه شده اند موشکافی شدید.

این شهر نام به چالش کشیده شده است قبل از. در سال 2015 کالیفرنیا قانونی سیاه و سفید انجمن با ارسال نامه ای به بعد-شهردار Lindy پیترز درخواست فورت براگ به ایجاد یک تغییر. با توجه به نامه براگ او حبس برای کشتن یک فرید قبلا به بردگی گرفته شده فرد و مؤتلفه کلی بردگی 105 نفر در لوئیزیانا کشت و زرع قبل از او "مرتکب خیانت علیه ملت ما در طول جنگ داخلی و مبارزه برای دفاع از بی دفاع به علت بردگی است."

تبلیغات

درخواست آمد و در ژوئیه 2015 یک ماه پس از سفید supremacist Dylann سقف به ضرب گلوله کشته و نه سیاه نمازگزاران در Emanuel AME church in Charleston, S. C.

"در حالی که من به طور کامل موافق با تلاش برای حذف مؤتلفه پرچم از ایالت کارولینای جنوبی کاپیتول من می خواهم استدلال می کنند که درخواست ما برای تغییر نام ما است و با توجه به چیزهایی که کمی بیش از حد" پیترز که در حال حاضر به عنوان یک عضو شورای شهر گفت: بار پس از آن. "شما نمی توانید تاریخ را تغییر دهید.... ما یک تنگ-جامعه گره که به نفع نیست تغییر نام ما به ویژه هنگامی که تحت فشار قرار دادند به انجام این کار توسط politicos که هرگز حتی بازدید از شهر ما و می دانم که هیچ چیز از ما طولانی و غنی تاریخ محلی."

شهر — یک بار فقط یک اردوگاه نظامی — نام براگ در سال 1857 قبل از جنگ داخلی توسط بنیانگذار Horatio C. گیبسون که در خدمت تحت براگ در جنگ اسپانیایی آمریکایی, با توجه به وب سایت مندوسینو سرگرم کننده است.

دیگر همنام از برگ نیز در حال به سوال نامیده می شود.

تبلیغات

رهبران نظامی از جمله وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی نشان داده اند آنها در حال حاضر به نظر تغییر نام پایگاه ارتش که افتخار مؤتلفه افسران مانند کارولینای شمالی فورت براگ.

در ژوئن 10, رئیس جمهور تهمت توییتی که دولت او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه زیرا آنها "باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی است." که همان روز در مجلس سنا مسلح خدمات کمیته رای به نیاز به پنتاگون برای حذف مؤتلفه نام بناهای تاریخی و نمادهای از نظامی در سه سال آینده.

برگ رهبری مؤتلفه ارتش تنسی است. اخیر, بیوگرافی کلی, که استعفا پست خود تحت فشار در نیمه راه از طریق جنگ پس از تعیین ضرر و زیان است و به عنوان یک ناموفق نظامی رهبر است, زیرنویس "منفور ترین مرد کنفدراسیون." پس از برجسته مؤتلفه نیروهای نظامی در برابر آمریکا و اتحادیه نیروهای براگ در خدمت به عنوان یک مشاور نزدیک به رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب