فورت هود سرباز بدن یافت می شود در نزدیکی پایه; 3rd مرگ در ماه

AUSTIN تگزاس (AP) — مقامات ارتش ایالات متحده در روز سه شنبه گفت که از فورت هود سرباز بود که در نزدیکی تگزاس پا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

AUSTIN تگزاس (AP) — مقامات ارتش ایالات متحده در روز سه شنبه گفت که از فورت هود سرباز بود که در نزدیکی تگزاس پایگاه ارتش, به مناسبت سومین بار در یک ماه است که یک فورت هود سرباز بدن کشف شده است.

Pvt. Mejhor Morta, 26 پیدا شد بی توجه جولای 17 در مجاورت Stillhouse توخالی دریاچه با توجه به فورت هود مقامات. Stillhouse توخالی دریاچه مخزنی واقع در بل شهرستان و مدیریت توسط U. s. Army Corps of Engineers' فورت ورث منطقه.

"شوالیه سیاه خانواده است که واقعا دل با غم از دست دادن خصوصی Mejhor Morta داد." سرهنگ نیل آرمسترانگ فرمانده 1st تیپ 5 سواره نظام. هنگ. "من می خواهم به ارسال من صمیمانه تسلیت خود را به خانواده, دوستان و عزیزان."

Morta از پنساکولا فلوریدا وارد ارتش در سپتامبر سال 2019 به عنوان یک Bradley مبارزه با مکانیک خودرو. از ماه مه سال 2020 به او اختصاص داده شده بود به 1st Battalion, 5th سواره نظام هنگ 2 زرهی Brigade Combat Team, 1st بخش سواره نظام با توجه به بیانیه ای از فورت هود. Morta جوایز و دکوراسیون شامل جنگ جهانی علیه تروریسم خدمات مدال ملی دفاع مدال خدمات و سرویس روبان.

این حادثه در حال بررسی توسط بل شهرستان کلانتر که بلافاصله پاسخ به یک درخواست از آسوشیتد پرس به دنبال نظر.

مقامات گفته اند که آیا مرگ در نظر گرفته شده است مشکوک.

در ژوئن 21, مقامات تا به حال کشف اسکلتی باقی مانده است در یک میدان در کیللین فقط بیش از 10 مایل (16 کیلومتر) از Stillhouse توخالی دریاچه که پس از شناسایی به عنوان 24 ساله گم شده فورت هود سرباز گرگوری مورالس. ارتش ایالات متحده گفته اند آنها مشکوک بازی ناپاک در مرگ او.

سپس در تاریخ 1 ژوئیه ارتش ایالات متحده مقامات یافت انسانی تر باقی می ماند که بعدها به عنوان شناخته 20 ساله گم شده فورت هود سرباز Spc. ونسا Guillen, نزدیکی لئون رودخانه در بل شهرستان حدود 20 مایل (32 کیلومتر) در شرق فورت هود.

هیچ نشانه ای وجود دارد که مرگ و میر ناشی از مورالس و Guillen متصل هستند. اعضای کنگره پیوست طرفداران برای زنان شنبه برای ادامه تماس برای تغییر در شیوه نظامی دستگیره های سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت پس از مرگ Guillen که محققان بر این باورند کشته شد و تجزیه توسط کسی مستقر در همان پایگاه فورت هود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن