فاکس کارلسون تقبیح ex-نویسنده 'خود صالح' منتقدان

نیویورک (AP) — فاکس نیوز' Tucker Carlson روز دوشنبه گفت که سابق خود را نویسنده ای که نوشته شده نژادپرستانه نظر

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

نیویورک (AP) — فاکس نیوز' Tucker Carlson روز دوشنبه گفت که سابق خود را نویسنده ای که نوشته شده نژادپرستانه نظرات آنلاین اشتباه بود اما انتقاد "ghouls در حال حاضر ضرب و شتم قفسه سینه خود را در پیروزی" پس از خود را کارمند استعفای.

"هنگامی که ما مطرح به عنوان بی گناه به منظور صدمه زدن به افراد دیگر ما در حال ارتکاب بدترین گناه از همه" روباه میزبان گفت: "Tucker Carlson امشب."

کارلسون که گفت: آنلاین تفسیر توسط بلیک نف تا به حال هیچ اتصال به نشان می دهد او گفت که او خواهد بود در نظر گرفتن بقیه هفته برای رفتن به ماهیگیری قزل آلا.

نف استعفا جمعه پس از سی ان ان گزارش داد که او با استفاده از نام مستعار CharlesXII به پست متعصب اظهارات در مورد سیاه و آسیایی, افراد آنلاین فروم AutoAdmit. او همچنین بارها و بارها تمسخر یک زن در مورد زندگی دوستیابی.

رادیو فردا رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و رئیس جمهور جی والاس گفت: روز شنبه در یادداشتی به کارکنان که شرکت "را به شدت محکوم و این وحشتناک نژادپرستانه misogynistic و ضد همجنس رفتار است."

نف شروع به کار در "Tucker Carlson امشب" در سال 2016 و به عنوان شناخته شده بود کارلسون بالای نویسنده است. نف قبلا به عنوان یک خبرنگار برای محافظه کار خروجی اخبار روزانه تماس گیرنده که کارلسون تاسیس.

این دارتموث کالج فارغ التحصیل شد و به تازگی نوشته شده در کالج فارغ التحصیلان مجله گفت: در مورد کارلسون که "هر چیزی که او را به خواندن کردن اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته اولین پیش نویس نوشته شده توسط من است." او گفت که او و کارلسون "دیدن چشم به چشم در بسیاری از مسائل است."

کارلسون خطاب داستان به سوی پایان خود را نشان می دهد روز شنبه اشاره کرد که Neff وحشت زده شد و شرم از داستان است.

"چه بلیک نوشت: ناشناس اشتباه بود" کارلسون گفت. "ما نمی تایید این کلمات. آنها هیچ اتصال به نشان می دهد. این اشتباه است که برای حمله به مردم برای کیفیت آنها را کنترل نمی کند. در این کشور ما قضاوت مردم برای آنچه انجام می دهند نه برای آنها چگونه متولد شدند."

وی افزود: هر چند که "ما همچنین باید اشاره به ghouls در حال حاضر ضرب و شتم سینه خود را در پیروزی در تخریب یک مرد جوان که خود عدالت نیز هزینه های خود را.

"ما همه انسان" کارلسون گفت. "هنگامی که ما وانمود می کنیم که ما مقدس ما در حال دروغ گفتن است. زمانی که ما مطرح به عنوان بی گناه به منظور صدمه زدن به افراد دیگر ما در حال ارتکاب بدترین گناه از همه است. و ما برای آن مجازات خواهد شد. هیچ سوالی وجود دارد."

کارلسون پیوست Fox نخست-زمان صف در سال 2016 و ساخته شده است چند بحث برانگیز نظرات. او گفت: مهاجرت باعث می شود این کشور آلوده و پس از تیراندازی و کشتار در سال 2019 توسط یک مرد که هدفمند Latinos گفت: سفید برتری شد "نه یک مشکل واقعی" در امریکا است.

او شده است به شدت بحرانی از زندگی مهم جنبش گفت: "آنها سیل خیابان با جوان عصبانی افرادی که شکستن همه چیز و به آنها صدمه دیده است هر کسی که در راه خود می شود."

هفته گذشته او در سن. Tammy Duckworth یک ایلینوی از حزب دموکرات که از دو پا در عراق خواستار او "عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد است."

در بسیاری از شب به تازگی او شده است محبوب ترین میزبان در کابل, اخبار, به طور معمول نقشه کشی بیش از 4 میلیون بیننده در یک شب او تا به حال یکی از بالا-دارای نشان می دهد که در تمام تلویزیون است.

در عین حال او را دیده خروج از برجسته ملی و تبلیغ. روز دوشنبه نشان می دهد برجسته سه ads از فاکس فن علامت Lindell و MyPillow.com سایت و همچنین تبلیغات شعار مقدس bedtime stories, دارو برای درمان قارچ پا و یک وب سایت فروش coronavirus ماسک.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب