فرانسه فروغ: برادران قطره از پنجره گرفتار توسط امدادگران

پاریس (AP) — یک پسر و یک کودک نو پا فرار از فروزان آپارتمان در جنوب شرقی شهر گرونوبل با حذف 10 متر (33 فوت) از

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

پاریس (AP) — یک پسر و یک کودک نو پا فرار از فروزان آپارتمان در جنوب شرقی شهر گرونوبل با حذف 10 متر (33 فوت) از یک پنجره و گرفتار شدن توسط اعضای عمومی. رسانه های فرانسه گفت که دو برادر بودند آسیبی با سقوط اما ممکن است دچار برخی از دود استنشاق.

فیلم از جمعه' نجات نشان داد یکی از برادران کاهش یافته و از پنجره به بیرون حداقل سه طبقه در ساختمان به عنوان شعله های آتش فرا گرفته بالکن و دود سیاه billowed از ویندوز. به یک گروه کر فریاد از تماشاچیان برادر بزرگتر آویزان از پنجره و سپس اجازه دهید خود را سقوط به آغوش امدادگران جمع شده در زیر.

پسران در بیمارستان بستری شد همراه با 17 ساختمان ساکنان پس از استنشاق دود, با توجه به رسانه های فرانسه. چهار نفر از افرادی که گرفتار پسران نیز بستری برای بررسی اگر هر استخوان شکسته با تاثیر از جهش.

Athoumani ولید, 25 دانشجو در گرونوبل شکست یکی از مچ دست خود را به عنوان او کمک گرفتن کودکان است.

او شنیده ام فریاد می زند و بیرون رفت و به بررسی بعد از دیدن آتش از او در نزدیکی آپارتمان. با چهار پنج نفر دیگر او بلافاصله تلاش برای کمک به.

"ما نمی دانم چه باید بکنید, اما ما راه می رفت تا" به آپارتمان بود که در شعله های آتش ولید گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. "ما می خواستیم به شکستن درب اما امکان پذیر نبود." به طوری که آنها راه می رفت طبقه پایین برگشت و فریاد زد برای پسران به پرش در سلاح های خود را.

اگر چه او در ابتدا ترس برای پسران "هنگامی که آنها شروع به پریدن کرد و ترس ناپدید آنچه اهمیت بود برای گرفتن" آنها را گفت.

ولید امید نجات را تغییر دهید مردم برداشت از وینو محله گرونوبل که در آن حوادث اتفاق افتاده و از آن جایی که وجود دارد این است که یک جمعیت بزرگ مهاجر.

"به ما گفته آن را 'حساس' محله" ولید گفت: "اما دیروز ما نشان داد که ما در اینجا برای هر یک از دیگر و ما صرفه جویی در هر یک از دیگر."

اریک Piolle این گرونوبل شهردار تبریک گفت وینو ساکنان در نجات که او گفت: بر شهر "سنت همبستگی و کمک متقابل است."

در ماه مه سال 2018 یک جوان مهاجر مالی نجات یک کودک آویزان از یک بالکن و ارائه شد فرانسه شهروندی است. تصویری از نجات نشان داد 22 ساله Mamoudou Gassama بالا رفتن تا چهار طبقه از این ساختمان تنها در ثانیه برای نجات فرزند, به سلامتی از تماشاچیان. زمان پاریس خدمات اورژانس وارد ساختمان او در حال حاضر کشیده کودک برای ایمنی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب