از Busking به بزرگ زمان: دیدار با Tejon گوشه خیابان دزد

کانر اونیل و شاون D'Amario ملاقات در کلرادو اسپرینگز در سال 2013. هر دو از پدران خود به تازگی درگذشت و دوستان

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

کانر اونیل و شاون D'Amario ملاقات در کلرادو اسپرینگز در سال 2013. هر دو از پدران خود به تازگی درگذشت و دوستان جدید پیوند می خورند بیش از از دست دادن خود را پیدا کردن راه مقابله: نوشیدن ماهیگیری و پخش موسیقی.

هر روز صبح آنها را پایین نگه دارید یک گوشه در Tejon خیابان در چشمه های آب, حوله خود را پاره پاره پانک-تزریق کشور و جمع آوری پول برای آبجو; آنها می خواهم ماهی در بعد از ظهر و آمار باز میکروفون شب در شب. آنها نام خود را Tejon گوشه خیابان دزد و هرگز متوقف شد.

"این یک مکانیسم مقابله ای برای ما و ما به سرعت متوجه شدم که موسیقی زنده توسط یک مکانیسم مقابله ای برای تقریبا هر کسی که می رود به نشان می دهد" به یاد می آورد اونیل. "ما سقوط کرد و بیشتر و بیشتر در عشق با انجام با گذشت زمان است. ما فقط هرگز متوقف شد. پس از آن ما تا به حال 'پیشرفت' تا آنجا که رسانه ها و جامعه به رسمیت شناختن رفت اما چشم انداز ما واقعا تغییر کرده است. ما برای خودمان و برای افرادی که نیاز به یک استراحت از کار یکنواخت روزانه. ما دوست دارم که خروجی برای مردم است."

در حالی که bandmates سال را صرف ساخت شهرت خود را به عنوان زندگی می کنند عمل آنها به تازگی رخ داد یک معامله به رها کردن یک EP شیاطینبه عنوان افتتاحیه آزادی از دروغگو باشگاه سوابق یک برچسب جدید تاسیس brooding تگزاس عامیانه نوازنده آمیگو شیطان در همکاری با رژیم گروه موسیقی. آنها نیز فقط منتشر شد یک موزیک ویدئو برای بی عفت alt-کشور "هرگز به معنای" که به سرعت متصلب تا بیش از 60 ، 000 بازدید در یوتیوب. در این ویدئو می پردازد ادای احترام به مانند alt-کشور قهرمانان به عنوان تیغه جلو خیش دیوار مرده جنوبی شاون جیمز روز N' خیرگی الیور پک پل شهرستان گناهکاران و هارلی پو.

در حالی که COVID-19 مجبور دزد به لغو تورهای اونیل و D'Amario به تازگی ارائه شده کنسرت زنده از اتوبوس کوتاه, مدل سازی, اجتماعی, فاصله راه های از بازی را نشان می دهد.

Westword با اونیل به بحث در مورد ویدئو جدید آلبوم و, مرور همه گیر و چگونه این گروه تبدیل به یک عادت busking به بسیار گسترده تر موفقیت است.


Westword: آنچه نقش است busking بازی های برگزار شده برای شما ؟ ؟ ؟

کانر اونیل: Busking شده است بخش عظیمی از گروه ما. ما تا به حال هرگز رسمی عمل. ما فقط بازی ما آهنگ ها صدها بار در گوشه و کنار. گروه ما نام می آید از که متهم به سرقت یک گوشه در Tejon خیابان در کلرادو اسپرینگز از آنجا که ما می خواهم در بازی وجود دارد بسیار است. ما آغاز شده به عنوان دو dudes با هیچ پولی به ما نام کردم و همه چیز آغاز شده و با راهنمایی از مردم است. ما از اول سی دی را به ما آزادی ما ویژگی های آن را همه ما شروع به عنوان یک busking گروه است.

چه عامیانه-پانک/alt-کشور صحنه مانند در کلرادو اسپرینگز ، چگونه شما را مناسب به صحنه موسیقی پایین وجود دارد ؟

راستش ما واقعا مناسب — اما این چیزی است که باعث می شود آن را خاص است. وجود دارد یک تن از جم باند, بلوگراس, لباس و کشور پوشش باندهای اما بسیار وجود دارد در اینجا مثل ما. ما نگه داشتن رکورد برای یک شب مشروب فروش در چند میله در اینجا چون ما طرفداران عشق به حزب! ما همیشه بازی مخلوط-نوع اسکناس در شهر است. ما حتی بازی 71Grind محلی metal/thrash جشنواره است.

بحث در مورد EP جدید و همکاری با آمیگو شیطان را برچسب.

این آهنگ ما بهترین رتبهدهی نشده است, و من فقط نمی گفت که. ما قرار بود برای رفتن بر روی تور بنابراین ما به ارمغان آورد در Lightnin' لوقا در کمانچه و پادشاه عجیبی در باس برای اجرا. آنها ثبت شده با ما و کاملا به کشته شدن آهنگ های خود را. ما تا به حال برای تماس با تور, زیرا, شما می دانید, جهان, در, آتش, اما ما گران این قسمت را قبل از ما انجام داد.

آمیگو شیطان امضای ما در مدت کوتاهی پس از همه گیر آمار یک معجزه بود. هرگز در وحشی ترین رویاهای من حتی فکر می کنم که امکان بود. او یکی از هنرمندان مورد علاقه پس شوهر من رو تبدیل به او چهار سال پیش. آمیگو او هنرمند مورد علاقه...کوچک جهان, متعجب? دنی [Kiranos نام آمیگو] و تیم خود را در liar's رکوردهای باشگاه را تحت فشار قرار دادند و ما را به یک کل درک جدید از این صنعت به طور خستگی ناپذیری کار در پشت صحنه به ما چشم انداز یک واقعیت است. کل وضعیت حقیقی. من احساس می کنم من قصد دارم از خواب بیدار هر دقیقه است. آن را به معنای واقعی کلمه یک رویا به حقیقت می پیوندند.

شما در حال کلاهبرداری alt کشور در این ویدئو جدید. چه رابطه خود را به نوع? چگونه شما را انتخاب کنید که هنرمندان را به بهم زدن سرگرم کننده در?

هنگامی که مردم بپرسید که چه چیزی ما صدای ما معمولا آورد تا برخی از گروههای ما بو داده در این ویدئو. من حدس می زنم alt کشور است که به عنوان نزدیک به عنوان هر چیزی به توصیف صدای ما. ما هنرمندان ما تحسین برای خلاقیت خود را. بسیاری از گروههای فقط بازی را نشان می دهد; این گروهها کشت یک تجربه است. من می خواهم از همه می خواهیم به بررسی این گروههای ویدئوها و زنده نشان می دهد برای دیدن آنچه که من صحبت کردن در مورد. آنها سطح بعدی هنرمندان. آنها می گویند جعل هویت کسی است که بالاترین شکل چاپلوسی و ما به توافق برسند.

طیف مقدم چنین قوی بلوگرس اما آن چنان سر در گم شاد و سازمان ملل متحد ، بحث در مورد چگونه شما جا به آن (یا نیست).

ما در حال متنوع و... بسیار خوب در خواندن یک جمعیت. ما تن از بلوگراس, آهنگ های سنتی ما بازی هنگامی که زمان مناسب است. اما ما همیشه ما پیچ و تاب خود را بر روی آنها. ما مثل بازی ما اصل مطلب اما هر یک بار در در حالی که ما یک بار لحن بازگشت از ما در اوایل روز است. ما فقط اضافه کردن چند شعر آن را بیشتر سرگرم کننده و شخصی است.

چگونه آیا شما شده است به برخورد با COVID-19 shutdown?

من به ذکر تور ما گرفتن لغو شد اما این تنها آغاز راه بود. پس گذشته ما نشان می دهد در مارس 14, ما لغو دو تور و بی شماری محلی را نشان می دهد. ما انجام شد Facebook live-stream را نشان می دهد اما سپس آن را به من رسید: ما یک اتوبوس کوتاه. مردم در خانه گیر کرده. اجازه دهید را نشان می دهد به آنها را! آن را تبدیل شدن به موسیقی به عنوان یک مکانیسم مقابله و خدا می داند که همه ما نیاز به یک. ما فرار یک اینورتر از طریق کف اتوبوس و نصب شده و ما PA بلندگو به ویندوز. ما شده ایم گرفتن درخواست برای منظقه را نشان می دهد پس از.

گوش مردم را از ایوان و ما انجام از ایمنی اتوبوس. ما هنوز حدود 300 ایمیل درخواست را نشان می دهد. پاسخ بوده است کاملا bonkers. بین آن و کار ما با دروغگو باشگاه به نظر می رسد مانند ما هرگز قلم ضرب و شتم.

این شهر حتی رسیده برای ورودی ما و دخالت در برنامه جدید آنها برنامه ریزی برای راه اندازی با استفاده از مفهوم ما برای کمک به گروههای دیگر در کانون توجه است. ... ما حاضر به ترک و به عنوان هنرمندان و غلبه بر موانع با خلاقیت بخشی از شرح شغل. از آن شده است به طور افراطی, نشاط بخشی, برای دیدن ما هنرمند جامعه با هم کار کنند برای غلبه بر این چیزی که ما نمی تواند بیشتر افتخار به بخشی از آن همه است.

برای اطلاعات بیشتر در Tejon گوشه خیابان دزد رفتن به cornerthieves.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب