از دنور به نروژ: Cate داونی یک ترانه در قلب او

کیت داونی گیر کرده است در COVID-19 قرنطینه در لیلهامر نروژ اما در بازگشت به خانه در دنور, Indie در, 102.3 است

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

کیت داونی گیر کرده است در COVID-19 قرنطینه در لیلهامر نروژ اما در بازگشت به خانه در دنور, Indie در, 102.3 است جریان خواننده و ترانه سرا "عکس بر روی دیوار" سراسر مه است.

در سال گذشته در این زمان داونی تا به حال هیچ ایده او می تواند در نروژ است. او یک ارشد در شرق و او فکر او تا به حال آینده برنامه ریزی شده است. او می خواهم به بلمونت در نشویل که در آن او در حال حاضر به یک هم اتاقی. اما در آخرین روز از مدرسه او یک پذیرش ایمیل از تازگی راه اندازی لیلهامر موسسه تولید موسیقی و صنایع (LIMPI).

داونی شنیده بود در مورد مدرسه از یک شخص خواننده و ترانه سرا در Durango ترانه سرایان نمایشگاه و اعمال آن در هوی و هوس و بدون گفتن هر کسی چون او فکر نمی کنم او می خواهم پذیرفته شود; مدرسه تنها ثبت نام حدود پنجاه دانش آموزان آن سال-برنامه های بلند. او نیز که پدر و مادر او ممکن است فکر می کنم این نوع دیوانه برای او را به رفتن به مدرسه در نروژ است.

اما پس از او پذیرفته شد, او و خانواده اش تصمیم گرفت آن را به بهترین چیزی که برای داونی به انجام آن را به عنوان یک بار در طول عمر فرصت و او خواهد بود که توسط جهان مشهور مربیان مانند Tor اریک Hermansen (یکی از نیمی از برنده جایزه گرمی تولید duo Stargate); و تولید Amund Bjorklund که مشغول به کار با آموزش و بیانسه و Andreas Schuller که مشغول به کار با امینم.

در طول ترم اول در LIMPI به عنوان یکی از تنها شانزده دانش آموزان در برنامه آهنگسازی (نیز وجود دارد که شانزده دانش آموزان در هر یک از هنرمند و تهیه کننده برنامه) داونی وظیفه بود با نوشتن یک آهنگ یک هفته و سپس ضبط آن و داشتن آن رادیو-آماده شده توسط جمعه. که انتساب را بالا برده به دو آهنگ هفتگی برای ترم بهار.

داونی — که خود موسیقی به کنکاش خواننده و ترانه سرا خاک اما که همچنین بافت در indie در, پاپ, EDM, R&B و هیپ هاپ — می گوید: او آموخته زیادی از این مربی بر اساس برنامه به خصوص در مورد ساخت یک آهنگ پاپ جذاب و به یاد ماندنی.

"ما در انجام بسیاری از تمرینات با ملودی" داونی می گوید. "قبل از اینکه من به اینجا آمدند به عنوان یک ترانه سرا, من می خواهم ایجاد ملودی و شعر در همان زمان. ما انجام بسیاری از تمرینات فقط تمرین ملودی و سپس تمرین شعر به طور جداگانه. من فکر می کنم هر دو آنها را بدست بسیاری قوی تر به خصوص ملودی که مانند ستون فقرات آهنگ — و پس از آن فقط یادگیری در مورد آهنگ های مختلف سازه و یادگیری چگونه به درخواست طرف منطقی از موسیقی است که شما لازم نیست همیشه فکر می کنم در مورد زمانی که شما خلاق است."

چندی پس از شروع در LIMPI داونی گفت: یک معلم که او احساس او نبود پیشرفت به عنوان به سرعت به عنوان دیگر دانش آموزان است. مشاوره: نوشتن یک ترانه هر روز. برای بقیه از ماه است که او به دنبال مشاوره خود را تشکیل عادت آهنگسازی و تقویت هنر و صنعت خود را. همه که عمل او ساخته شده بیشتر انعطاف پذیر.

"شما نمی توانید به من بدهید تا در آغاز — چون ما در آغاز بسیار از این روند در اینجا" او اذعان دارد. "من فکر می کنم که احتمالا بهترین قطعه از مشاوره که من کردم — فقط به نوشتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که شما دریافت کنید که در آن شما می خواهید."

داونی بزرگ شده گوش دادن به خواننده و ترانه سرایان و او عاشق موسیقی محلی و داستان سرایی.

"قبل از آمدن به اینجا آهنگ من همیشه به یک داستان گفت:" او می گوید. "این همیشه برای من مهم برای قوی, شعر در آهنگ...بنابراین اگر من سرد تغزلی ایده من همیشه آن را بنویسید و سعی کنید مطمئن شوید که این آهنگ را به معنی چیزی برای من. من فقط نمی خواهید به نوشتن کلمات به صورت تصادفی برای یک آهنگ است."

یکی از تازه ترین تک آهنگ "تخته سنگ" که او نوشت: در ماه ژانویه در LIMPI به عنوان بخشی از تکلیف هفتگی. با دو روز مانده به نوشتن ضبط و تولید ترانه ای او در یک جلسه با یکی از همکلاسی های او, و نه مطمئن بود که آنچه آنها می خواستند به انجام. داونی شده بود نگه داشتن یک ایده بانک برای آهنگ ها در گوشی و متوجه او نوشته بودم "تخته سنگ" از او می خواهم همیشه می خواستم برای نوشتن یک ادای احترام به او ،

"این چیزی بود که من همیشه دوست داشتم و پس از آن من فکر می کنم این ایده از تخته سنگ با کوه ها و رنگ ها در آن است که چیزی که واقعا الهام بخش من," او می گوید.

چند دقیقه بعد او یک تماس از یک دوست به خانه چه کسی گفت که او انداختن بیرون از دانشگاه و در حال حرکت به تخته سنگ. اگر چه زمان این تماس تلفنی بود یک تصادف او می دانست که او تا به حال برای نوشتن یک آهنگ در مورد شهر.

"در گوشی من نمی توانستم بگویم اگر آن را به دلیل آن چیزی بود که او می خواست به انجام و یا او را به انجام," او می گوید. "پس از آن بود که بیشتر این سوال در پایان کر: 'آیا شما مبارک ، که جان کلام آنچه که من در تلاش بود برای دریافت در سراسر آهنگ."

در حالی که در قرنطینه در لیلهامر داونی تصویری منتشر شده برای "بولدر"; او قصد دارد به انتشار اولین آلبوم خود در ماه ژانویه با آهنگ های دیگر او ثبت شده در LIMPI.

داونی که شده آواز تقریبا پس او می تواند صحبت نمی دانستم او می تواند در واقع نوشتن آهنگ ها تا زمانی که او یک ششم کلاس در McAuliffe مدرسه بین المللی و انتخاب شده برای شرکت در دنور مدارس عمومی به تازگی راه اندازی برنامه نظارت. او زوج با مرسدس Campa بود که کار برای دنور, کودکان, گروه کر در آن زمان است.

آنها صحبت کردن در مورد موسیقی که Campa شروع به نواختن یکی از آهنگ ها. دوازده سال داونی متوجه نشده بود تا آن که فقط هر کسی می تواند نوشتن یک آهنگ; او معتقد بود که هنر و صنعت این سایت متعلق به افراد مشهور است.

"و این نوع از جایی که من در عشق با آن را," او می گوید در حال حاضر. "من فکر کردم آن را مانند یک راز چیزی است که مردم دیگر نمی دانند — مثل تنها کتی پری و من."

داونی احساس خوش شانس به تجربه بسیاری از فرصت ها برای ترانه سرایان جوان در دنور مانند جوانان در ضبط و دانشگاه کلرادو دنور سیاهگوش ملی هنر و رسانه اردوگاه.

در سال 2019 در سال آخر در دبیرستان او را به نام ملی YoungArts بنیاد برنده در آهنگسازی است که به او کمک کرد تا به مدارس مانند Belmont, کالج موسیقی برکلی و کالیفرنیا موسسه هنر که در آن او در حال حاضر فکر کردن در مورد رفتن در پاییز.

اگر چه LIMPI مدرسه سال به پایان می رسد در ماه ژوئن او ممکن است اقامت در لیلهامر تا ژوئیه جایی که او هنوز هم می خواهید دسترسی به استودیو های ضبط صدا. او اشاره می کند که coronavirus محدودیت در نروژ نمی کاملا به عنوان دقیق به عنوان آنها در ایالات متحده است.

"من بسیار خوب نقطه که در آن من هنوز هم قادر به کار" او می گوید.

آخرین مطالب