گنجه در باغ با دنور نویسنده یوهانا نقره

بسیاری از ما هفته به کشت ما باغ های معلق در هوا بیش از گل و گیاهان گوجه فرنگی به عنوان آنها شکوفه و میوه. Colo

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

بسیاری از ما هفته به کشت ما باغ های معلق در هوا بیش از گل و گیاهان گوجه فرنگی به عنوان آنها شکوفه و میوه. Coloradans باید نادر تمایز قادر به اضافه کردن حشیش به رشد آرسنال, اما به لطف سال ها از قوانین فدرال و ایالتی منع رشد کشت در گلدان است که به سختی از فکر به عنوان باغبانی توسط عموم. رشد علف های هرز در باز کردن در حیاط خود را هنوز هم ممنوع حتی در کشورهای که قانونی ماری جوانا مانند کلرادو.

به عنوان یک نتیجه مراقبت بیشتر در مورد احترام به مادر طبیعت از قانون می آید با برخی از رگه rebelliousness یک خط که یوهانا نقره سابق باغ سردبیر غروب مجله عادی در کتاب جدید او در حال رشد علف های هرز در باغ.

نقره راهنمای آشنایی با حشیش در حال رشد و گیاه در کل هدف مستقیم گلدان جدید تولید کنندگان به سمت نور خورشید به جای زیرزمین به عنوان او مصاحبه, صفحه اصلی تولید کنندگان در سراسر کشور از جمله در کلرادو در مورد سختی ها و با تگرگ قوانین محلی و باغبانی استراتژی. ما در گفتگو با نقره از طریق ایمیل در مورد حشیش سفر باغبانی; او صحبت بیشتر در مورد این کتاب در طول یک مجازی ظاهر در 22 ژوئن با پاره پوشش.

Westword: چگونه به خوبی می کند شاهدانه بازی با دیگر گیاهان در باغ ؟ می تواند به رشد آن در کنار کدو یا گوجه فرنگی ؟

یوهانا نقره ای: علف های هرز را دوست دارد دوستان است. همه گیاهان مانند دوستان است. Polyculture (کاشت چند نوع از همه چیز) را کاهش آفات فشار ایجاد یک اکوسیستم قوی و کاملا زیباتر به نظر می رسد. علف هرز یک فصل گرم سالانه بنابراین در کنار کدو و گوجه فرنگی بزرگ است! من گیاه دسته ای از گیاهان مانند ریحان و جعفری و گل مانند گل های جعفری و هستی در پایه معدن. علف های هرز می تواند رشد قد بلند و خیلی چیزهای کمی پایین.

در مقایسه با دیگر گیاهان شما رشد کرده و نوشته در مورد, چه دشوار است حفظ شاهدانه?

آن را به نام علف هرز. آن را بدون سر و صدا. این کار در می آید که پس از پردازش. شما نیاز به یک خنک کننده برای خشک علف هرز خود را برای چند هفته. دیگر از آن, آن ساده است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آیا کلرادو دارای آب و هوای مساعد به حیاط خلوت شاهدانه رشد ؟ چه آب و هوای آیا این گیاه بیشتر دوست دارید ؟

این چیزی که در مورد علف های هرز: انسان باید به معنای واقعی کلمه گرفته شده آن را در همه جا در جهان است. آن رشد می کند — و با اقتباس به رشد — در هر نقطه در جهان است. هیچ یک از برنده شدن در آب و هوا. چه کلرادو است برای رفتن آن (و من در این باره یک پروفایل با دنور رشد در کتاب) است aridity. علف های هرز می تواند مشکلات با قالب و کپک زدن و این که اساسا یک مسئله غیر در کلرادو.

می توانید تجربه باغبان حیاط رشد شاهدانه بدون آموزش و یا نشانی از آن نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به آن است ؟

آنها نیاز به کتاب من — که اساسا آن است. اما بحث واقعی تمام آموزش وجود دارد این است که در مورد داخل خانه. هر چیزی عمومی-مرتبط است که در مورد پنهان کردن رد پا و چه نژاد سگ ترسناک ترین.

آن را سخت برای پیدا کردن اطلاعات است که باغ گرا. وجود دارد چند چیز است که در شاهدانه خاص که در آن مورد نیاز است. شاهدانه دوپایه است به معنی زن و مرد وجود دارد گیاهان. به منظور دریافت یک دانه-رایگان محصول شما نیاز unpollinated گل زن تنها. بنابراین شما باید به آموزش در مورد چگونه به تفاوت بین مردان و زنان است. آن را سرگرم کننده — و نه مشترک در باغ جهان.

فراموش آفات زحمت شاهدانه آنجا که آنها سبزیجات و یا گل و یا انجام آن از کرکهای ارائه یک لایه از دفاع ؟

من نمی پیدا کردن سبزیجات و گل ها را بسیار مشکل با آفات عمومی و علف های هرز بسیار مشابه است. تا زمانی که آنها در حال رشد در شرایط محیطی (می گویند آفتاب کامل و به طور منظم آب) و با توجه به بزرگ و غنی به خوبی تخلیه خاک, آفات باید یک مسئله غیر.

آن را غیر قانونی برای ساکنان کلرادو به رشد شاهدانه در خارج از منزل (رشد می کند باید قفل شده است و از نزد همسایگان و عمومی). است که این مورد در کشورهای دیگر?

بدیهی است که مردم نیاز به بررسی قوانین در منطقه خود است. آن را بسیار مشابه در برکلی: خارج از دید عمومی. من فکر نمی کنم هر کسی در ذهن حق خود در حال رفتن به رشد علف های هرز در مقابل متری. [آن] بیش از حد وسوسه انگیز را به سرقت.

می Coloradans (و دیگر تولید کنندگان تا حد زیادی محدود در داخل خانه) هنوز هم رسیدن به یک شاهدانه واقعی در داخل خانه باغ و یا در داخل یک گلخانه?

بستگی به تعریف شما از باغ. در داخل خانه هرگز احساس می کند مانند یک باغ به من. کسانی که چادر? سیستم های تهویه? منظورم این است که مردم آن را انجام داده اما من این یکی را بپرسید. من درست خاک باغبان. من می دانم که هیچ چیزی در مورد داخلی علف های هرز کشت. گلخانه ؟ 100 درصد. بسیاری از مردم در رشد آنها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن