Garcetti مارتینز تماس در L. A. عضو شورای شهر Huizar به استعفا

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و رئیس شورای شهر Nury مارتینز در روز پنج شنبه به نام شورای خوزه Huizar به میان

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و رئیس شورای شهر Nury مارتینز در روز پنج شنبه به نام شورای خوزه Huizar به میان مداوم فساد تحقیقات در تالار شهر بر محور رشوه و توسعه املاک و مستغلات.

مارتینز در بیانیه ای گفت که "حرص و آز و فساد و فریب" گذاشته در جدید فدرال براده در مورد "منزجر" او را تکان داد و Angelenos " ایمان در دولت است.

"او باید استعفا بلافاصله" مارتینز گفت. ریک کوکا یک مارتینز گفت که councilwoman نیز با ارسال نامه ای به Huizar درخواست او را به مرحله پایین.

Garcetti مدت کوتاهی پس از مارتینز بیانیه عمومی ساخته شده بود گفت: او از او درخواست. شهردار گفت که "مقامات منتخب را یک مسئولیت ویژه ای برای افرادی که با سپردن آنها با قدرت است. آقای Huizar دهکدهای از دست داد که اعتماد و من امیدوارم و انتظار می رود که هر گونه تخلف را در معرض و تحت پیگرد قانونی قرار به حد کمال از قانون است."

تبلیغات

Huizar شده است دستگیر یا متهم به جرم و جنایت. نمایندگان عضو شورای که منطقه امتداد از مرکز شهر به سنگ عقاب نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تماس برای Huizar به استعفا آمد یک روز پس از دادستان فدرال اعلام کرد که جورج اسپرزا یک دیرین انتقاد عضو شورای داشتند توافق کردند که به اعتراف به گناه در یک طرح که شامل هدف قرار دادن تا توسعه دهندگان برای پول نقد و دیگر رشوه در ازای کمک به پروژه های املاک و مستغلات.

دادستان گفت: اسپرزا رئیس — یک عضو شورای است که به نام در سوابق دادگاه اما شناخته شده است به Huizar بر اساس اطلاعات فدرال براده — بود مسئول این عملیات است. دادستان گفت: عضو شورای دریافت بیش از 1 میلیون دلار ارزش رشوه از یکی از توسعه دهندگان املاک و مستغلات انجام کسب و کار در منطقه خود را.

تبلیغات

اسپرزا چهارمین فرد به توافق برسند به اعتراف به گناه در پهن شد.

Huizar تا به حال مدت طولانی است که شناخته شده به تحت تحقیقات فدرال — اف بی آی عوامل حمله خود را در خانه و دفاتر در سال 2018 — و عضو شورای محروم شد بسیاری از کمیته تکالیف مدت کوتاهی پس از حملات.

پس از توسعه جداگانه در این مورد مربوط به یک قرارداد با یک مشاور املاک و مستغلات به اعتراف به گناه مارتینز دو هفته پیش خواسته عضو شورای برای جلوگیری از حضور در جلسات شورای و مصاحبه آرا تا زمانی که "شفافیت قانونی" در فدرال شد.

او را متوقف کوتاه به دنبال استعفای خود را در حالی که چهار نفر از اعضای شورای شهر و کنترل ران Galperin به نام او است.

تبلیغات

اما در روز پنج شنبه او با اشاره به جدید فدرال براده و گفت: "کیفرخواست به طور مستقیم در برگیرندۀ Councilmember Huizar و غیر قانونی خود را توهین آمیز و مطلق سوء استفاده-از-قدرت ارتباط با شورای منطقه 14 کارمند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب