Garcetti دیگر شهرداران تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر بودجه فدرال برای مبارزه با خشونت در همه گیر

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و بیش از یک دوجین دیگر از شهرداران سراسر کشور باید به نام در کنگره برای ارائه ب

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و بیش از یک دوجین دیگر از شهرداران سراسر کشور باید به نام در کنگره برای ارائه بودجه فدرال برای مبارزه با خشونت اسلحه که همچنان ادامه دارد و در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شهرداران همراه با تفنگ سیاست اصلاحات سازمان Giffords, به طور خاص نامیده می شود برای کمک در حفظ خشونت وقفه در برنامه ها به عنوان بحران اقتصادی مربوط به کروناویروس در ادامه به ایجاد کمبود بودجه.

"ما اضطراری منابع اختصاص داده شده به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی, اما ما به اندازه کافی منابع بهداشت و درمان برای مبارزه با این جنگ" Garcetti و دیگر شهرداران نوشت. "ما نیاز ما به منابع بهداشت و درمان برای مبارزه با COVID-19 و ما نیاز به منابع خاص برای مقابله با خشونت اسلحه و حمایت از خط مقدم کارگران و سازمان هایی که در حال حاضر به انجام این کار است."

خشونت مداخله کارگران تلقی شده است "ضروری کارگران" در لس آنجلس و ادامه کار را به خفه خیابان beefs و حفظ صلح میان دولت محلی و خاموش شدن ناگهانی. آنها به عنوان قابل اعتماد داوران در محله اختلافات به خصوص در مناطق که در آن اجرای قانون لذت بردن از کمی اعتماد.

تبلیغات

اما فشار بر بودجه شهر را ترک کرده است و آنها را آسیب پذیر است. باند برنامه های مداخله مشخص شد برای کاهش بودجه شهرستان تحت Garcetti آخرین بودجه پیشنهادی همراه با چیزهایی مانند تعمیرات خیابان, درخت, پیرایش و حذف نقاشی های دیواری.

ماه گذشته Garcetti گفت: بدون هجوم بودجه فدرال برای تقویت بودجه شهرستان را در طول این رکود "ممکن است کاهش بیشتر وجود دارد و ممکن است حتی عمیق تر از چیزهایی که ما باید انجام دهیم با ما خدمات شهرستان و نیروی کار ما."

نامه ای به کنگره مورخ جمعه و خطاب به رهبران از جمله بهداشت ، میچ مک کانل (R-Ky.) این رهبر اکثریت سنا و کنگره ایالات متحده نانسی پلوسی (D-سان فرانسیسکو) در مجلس.

"در حالی که مبارزه با این ویروس یک اولویت خشونت اسلحه و تفنگ مرگ و میر در ادامه به ادعای زندگی و نابودی جوامع" شهرداران نوشت. "با وجود اجتماعی فاصله و اقامت در خانه, سفارشات, اسلحه, خشونت, نرخ باقی می ماند مداوم بالا در شهرستانها به طور نامتناسبی تحت تأثیر سیاه و قهوه ای جوامع نیز در میان آسیب پذیرترین به COVID-19."

تبلیغات

روز دوشنبه Garcetti گفت: بودجه فدرال او است که به دنبال استفاده نمی شود به سادگی به سطحی کاهش در بودجه خود را, اما به گسترش تعداد باند مداخله کارگران در این شهر به طور کلی از جمله در محلات هستند که "درست در آستانه" آینده ای روشن تر.

"ما همیشه به دنبال به سمت گسترش," او گفت: این شهر از باند مداخله در کار است. "ما می دانیم که ما می تواند به توقف خشونت اسلحه. ما می تواند زندگی را نجات دهد."

او گفت که او نمی باید خاص بودجه سطح در ذهن داشته اما معتقد است که این شهرستان می تواند به نفع از داشتن این برنامه می تواند بسیار بزرگتر است.

"بهترین راه برای جلوگیری از یک گلوله است که با شغل و برنامه های بیشتر با پلیس," او گفت:.

تبلیغات

در کالیفرنیا Garcetti ملحق شد در امضای این نامه توسط Oakalnd شهردار لیبی Schaaf و استاکتون شهردار مایکل Tubbs. دیگر شهرداران امضا از سراسر کشور از جمله در برخی از کشور بیشتر خشونت شهرستانها مانند بالتیمور.

لس آنجلس شاهد کاهش جرم و جنایت در هفته اول اجتماعی فاصله اقدامات و خاموش شدن ناگهانی مربوط به کروناویروس گسترش, اما این آرامش به زوال یافت. به طور کلی عکاسی از طریق مارس 25 باقی مانده نزدیک به 14 درصد هر چند آنها تا به حال به عقب برداشت تا از بزرگتر اولیه کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. قتل بازگشته بود به نزدیکی حتی با 81 نفر در لس آنجلس در این سال در مقایسه با 80 در طول مدت مشابه سال قبل است.

شهرهای دیگر دیده می شود بسیار بزرگتر افزایش خشونت مسلحانه و قتل ائتلاف از شهرداران اشاره کرد.

"به عنوان COVID-19 همه گیر ما داراي منابع بودجه بسیاری از شهرستانها ممکن است قادر به حفظ این نجات بخش جامعه مبتنی بر مداخلات" شهرداران نوشت. "برای کمک به نگه داشتن خشونت interrupters در حفظ صلح و حفاظت از زندگی در جوامع ما بنویسید ما به درخواست اضطراری فدرال بودجه اقدامات شامل بودجه اختصاص داده شده به طور خاص نسبت به حفظ جامعه مبتنی بر خشونت و مداخله ابتکارات در جوامع بسیاری نهفته تیراندازی و خشونت جامعه و همچنین مستقیم کمک های اضطراری به شهرستانها مبارزه با این چالش های دوقلو."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب