گرجستان کمپ نشانه نفرت از جنایات قانون پس از اعتراض بیش از مرگ

آتلانتا (AP) — گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز جمعه امضا قانون اجازه می دهد مجازات های اضافی به اعما

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

آتلانتا (AP) — گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز جمعه امضا قانون اجازه می دهد مجازات های اضافی به اعمال جنایت با انگیزه های یک قربانی نژاد و مذهب و گرایش جنسی و یا عوامل دیگر از بین بردن گرجستان از رو لیست از ایالات متحده بدون جنایات نفرت قانون است.

قانونگذاران دولت عمل کرده و با عجله به تصویب این قانون که قبلا متوقف شده پس از قتل Ahmaud Arbery و همچنین به عنوان های اخیر در سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. Arbery بود و 25 سال از سیاه به دنبال ضرب گلوله در حالی که در حال اجرا در نزدیکی Brunswick, گرجستان در ماه فوریه است. سه نفر از جمله یک پدر و پسر هستند به اتهام قتل در مرگ او.

کمپ یک جمهوری خواه گفت: چند روز قبل از امضای این لایحه که آن را "نه رفع هر مشکل یا راست هر اشتباه است. اما این قانون دو حزبی قدرتمند گام رو به جلو است. آن را نشانه ای از پیشرفت و آن را یک نقطه عطف ارزش کف."

قانون می شود که موثر در جولای 1, اجازه خواهد داد که مجازات های اضافی برای تحمیل شود و برای برخی از جرائم که انگیزه یک قربانی نژاد ، رنگ ، مذهب ، ملیت ، جنسیت و گرایش جنسی و جنسیت و یا از کار افتادگی. همچنین مقرر جمع آوری و گزارش داده ها در جرایم ناشی از نفرت بررسی توسط اجرای قانون است.

گرجستان دیوان عالی کشور لغو زودتر جنایات نفرت اساسنامه در سال 2004 گفت: آن را بیش از حد وسیع است. قبل از کمپ را امضاء از خانه بیل 426 گرجستان یکی از تنها چهار ایالت آمریکا بدون جنایات نفرت قانون است.

حمایت هر دو حزب برای این لایحه پرتاب شد در شک و تردید که خواهان اضافه شدن پلیس به عنوان یک محافظت کلاس در یک کمیته مجلس سنا در اواخر هفته گذشته. اما این زبان منتقل شد به لایحه دیگری تحت یک معامله زده بین طرفین است.

بسیاری از کسب و کار و رهبران سیاسی و همچنین حقوق مدنی, سازمان, شده اند آوازی در هل دادن برای عبور از جنایات نفرت قانون در گرجستان است.

"زمان عمل است و در حال حاضر" یک گروه از سازمان ها از جمله گرجستان اتاق بازرگانی مترو آتلانتا مجلسی, ضد افترا لیگ و NAACP خواست در بیانیه هفته گذشته قبل از اینکه این لایحه به تصویب رسید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب