دولت آلمان موافق ملی هیدروژن استراتژی

برلین (AP) — دولت آلمان آماده است به توافق برسند چهارشنبه در یک استراتژی بلند مدت برای افزایش تولید و استفاده

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

برلین (AP) — دولت آلمان آماده است به توافق برسند چهارشنبه در یک استراتژی بلند مدت برای افزایش تولید و استفاده از هیدروژن به عنوان بخشی از یک طرح برای برش این کشور انتشار گازهای گلخانه ای.

در حالی که هیدروژن است که در حال حاضر تولید می شود تقریبا به طور انحصاری از سوخت های فسیلی, برنامه های دولت برای تشویق تولید آن از برق مازاد تولید شده توسط منابع انرژی تجدید پذیر.

کارشناسان می گویند این به اصطلاح سبز هیدروژن می تواند کمک به صاف کردن مشکل از انرژی خورشیدی و انرژی باد را به نوسان عرضه و جایگزین سوخت های فسیلی در فرآیندهای صنعتی که نیاز به درجه حرارت بالا مانند فولاد ساخت.

دولت قصد دارد به سرمایه گذاری 9 میلیارد یورو ($10.2 میلیارد دلار) برای ترویج هیدروژن تولید و استفاده از جمله 2 میلیارد یورو است که نسبت به پروژه های در کشورهای در حال توسعه.

آلمان و وزیر حمل و نقل Andreas Scheuer گفت: Funke گروه رسانه ای است که استفاده گسترده از فن آوری های مانند هیدروژن-طراحی موتور در اتوبوس ها و کامیون ها لازم است اگر کشور می خواهد به مقابله با اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در بخش حمل و نقل.

آنگلا مرکل صدراعظم حمایت ملی با هدف پایان دادن انتشار گازهای گلخانه ای در اروپا تا سال 2050 به دیدار با هدف نگه داشتن گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) تا پایان قرن.

Scheuer گفت: آلمان باید حدود 100 ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن در پایان 2020 و اضافه کردن بیشتر از 10-15 هر سال به آن بزرگترین چنین شبکه در اروپا است.

ژاپن که مانند آلمان هیچ مهم سوخت های فسیلی منابع خود را به شدت سرمایه گذاری در فن آوری هیدروژن. چین و کره جنوبی نیز, باید ملی هیدروژن استراتژی به عنوان انجام استرالیا و نروژ و هلند است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن