رفته انفرادی: فیل احیای دانیل رودریگز برای اولین بار "برادر جان"

هفته قبل از فیل احیای بود که میله میله به بازی سنگ قرمز آمفی تئاتر در سال 2018 به Nederland-بر اساس گروه — همر

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

هفته قبل از فیل احیای بود که میله میله به بازی سنگ قرمز آمفی تئاتر در سال 2018 به Nederland-بر اساس گروه — همراه با چهارده ساله بين bandmates Daniel Rodriguez و بانی پین — به پایان آمد با یک اطلاعیه که این امر می تواند در جریان نامحدود وقفه.

در حالی که طرفداران متعجب و بیش ناگهانی پایان معشوق گروه رودریگز نگه داشته در حال حرکت: نوشتن آهنگ ها, chronicling غم و اندوه خود را.

"این یک عاشقانه فروپاشی آن نیز در هم تنیده با زندگی حرفه ای من," او توضیح می دهد. "این نوع از دو whammy. با توجه به برخی از زمان دو سال پس از من به انجام یک بیت از شفا و یک بیت از دیدگاه-به دست آوردن و فقط به انجام بهترین من برای حرکت را از طریق تمام است که مسائل عاطفی است."

در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر رودریگز در مورد اولین بازی خود را در تمام طول اولین آلبوم انفرادی خود را با آهنگ ها نوشته شده نسبت به پایان فیل احیای و در پس. در روز پنج شنبه, جولای 16, او اکران آهنگ "برادر جان" با Westword. آهنگ عهد به قدرت موسیقی به تسکین و نرم کردن سخت ترین روح.

شنیدن آن را برای خودتان:

"جالب است که این آلبوم بیرون آمدن دو سال پس از من نوشت: این آهنگ به دلیل آن را با قرار دادن یک آینه بازگشت به آن دوره زمانی" رودریگز می گوید. "من به دوباره آن را همه از یک دیدگاه متفاوت است. آن را بسیار به چالش کشیدن به عنوان هر گونه فروپاشی است. چهارده سال است که یک مدت زمان طولانی است."

رودریگز بدست مقدار زیادی از فاصله از آلبوم, اگر چه, و در حال حاضر جدا از آهنگ ها و موضوع خود را. با COVID-19 pandemic هنوز متوقف ترین موسیقی زنده رودریگز مشغول باغبانی برای اولین بار (او می گوید که شخص ترانه سرا و کشاورز Gregory Alan Isakov ارائه شده به او را مربی) و نوشتن موسیقی.

"تا آنجا که من دوست دارم که چگونه این رکورد بیرون آمد, من در حال حاضر نوشته بعدی رکورد" او اشاره می کند. "من به نکته بعدی — با احترام. من تا به حال به این رکورد چندین بار pleasurably. این نوع از نادر قادر به گوش دادن به مسائل خود را. تا آنجا که به اشتراک گذاری آن من اجازه دهید دوستان و خانواده و طرفداران آن را پیدا کنید خود به خود."

رودریگز که پیدا کرده است, در آزاديخواهانه چرا که او می تواند بازی در سراسر بسیاری از ژانرهای مختلف و در بسیاری از تنظیمات مختلف می گوید که طرفداران می توانند انتظار یک آرایه گسترده ای از آهنگ در ضبط. "شما باید سهم خود را از سنگ و ریگ آهنگ دل شکستگی, آهنگ شاد, آهنگ ها که بحث در مورد کیمیاگری استعاره در مورد اینکه به این دنیا متولد," او توضیح می دهد.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی در مورد بازی با فیل احیای که رودریگز نتواند او را مورد استفاده قرار گرفتن به ساخت موسیقی تحت نام خود او.

"این احساس رهایی بخش" او می گوید. "آن نیز از نوع شرم آور در, شما می دانید. تولد خود را با نام. من احتمالا احساس متفاوت اگر من ساخته شده یک نام. من تا به حال به عمل واقعا سریع است."

متاسفانه او نه تنها Daniel Rodriguez ساخت موسیقی در این کشور است. یکی از ویسکانسین رسیده به او irked نه طولانی پس از فیل سابق احیای عضو رفت ،

"زمانی که من در تور برخی مکانهای خواهد tag او را به جای من" توضیح می دهد که رودریگز. "او اذیت شدن با آن است. من گفتم که: "مرد من خیلی متاسفم. من آن را تعمیر کنند.'"

این دو دانیل Rodriguezes ملاقات کرد زمانی که ویسکانسین یک سفر به Estes Park. آنها صحبت از موسیقی و بوربن; هر دو هنردوستان.

نیز وجود دارد یک دن رودریگز که یک خواننده اپرا. "او یک افسر پلیس نیویورک در 11 سپتامبر" توضیح می دهد که رودریگز. "و او می خواند 'الاغ' در یادبود."

با وجود گاه به گاه نام mix-up تصمیم به اعتصاب شده است یک خوب برای کلرادو رودریگز.

"آن مفید بوده است در بسیاری از راه های," او می گوید. "من می توانید ایجاد و نوشتن هر آنچه که من می خواهم به نوشتن نیست که من نمی توانستم قبل از, اما هیچ تاخیر در زمانی که من می توانید مسائل. فیل های خاص خود را داشتند داخلی ماشین و جدول زمانی خود را و خود دموکراسی است. در حال حاضر من می توانید نوع بیان و قرار دادن همه چیز را هر زمان که من می خواهم و نه گزاف گویی همه چیز از یک دستکش بلند از مردم است. من از دست این گروه است. این یکی از گروههای مورد علاقه من از نظر صدا ما قادر به دستیابی و مخاطبان ما قادر به معاون کشیش بخش.

"این مشکل بیش از شروع از ابتدا, اما آن را به ارزش آن است." "کسانی که همه چیز به نوع ترسناک است. شما باید سعی کنید آنها را یک بار در در حالی که."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب