ایران reckons پلاریزه با نامزدها در میان ناآرامی های مدنی

واشنگتن (AP) — حزب جمهوری خواه مواجه است یک حساب بیش از برخی از ترین آن تفرقه نامزدها. تا کنون نتایج مخلوط می

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — حزب جمهوری خواه مواجه است یک حساب بیش از برخی از ترین آن تفرقه نامزدها. تا کنون نتایج مخلوط می شوند و این خطرناک برای ایران به عنوان یک کشور مرتعش از ساحل به ساحل مدنی ناآرامی hurtles نسبت به ماه نوامبر انتخابات است.

رهبران جمهوری خواه به دنبال گسترش این حزب درخواست تجدید نظر شد رو به روز سه شنبه هنگامی که مردم آیووا نمایندگان شان حاضر به renominate تشکر. استیو پادشاه شناخته شده به دلیل آتش زا ،

اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo خود را مطمئن ترین شرط برای انحراف جمهوری مهاجرت سخت-بوش که ممکن است هزینه آنها سنا صندلی از کون, قرمز, کانزاس, قطعی ماند از آن مسابقه در روز دوشنبه.

و جدی ترین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش گذاشته کمی همدلی به عنوان او را به سخره تظاهرکنندگان به عنوان "اراذل و اوباش" متهم فرمانداران بودن "ضعیف" معترضان و تهدید به استقرار نظامی به کشورهای خود را. صدای جیر جیر خود را "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" بود قابل توجه برای آن ستیزه گر تن به ده ها تن از شهرستانها شده اند را برای اعتراضات برخی از خشونت بیش از کشتار سیاه پوستان توسط پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شرط بندی از جمله تاکتیک های او را نگاه قوی به عنوان انتخابات. و خواهان اغلب نادیده می گیرند مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر بحث اقدامات برای ترس از عصبی خود را پایه. اما این بار برخی از نگرانی در مورد حزب سرنوشت با چنین پلاریزه رهبر بالای بلیط در یک اقدام بی سابقه دوره که شامل مدنی اختلالات coronavirus همه گیر و سقوط اقتصاد است.

"او را به رانندگی به دور جمهوریخواهان میانه و مستقل کلا" سابق بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف R-Ariz., که بازنشسته شد در سال گذشته پس از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: روز شنبه. "برای جمهوری خواهان که نیاز به تجدید نظر به یک پایگاه گسترده تر از آن ویرانگر است."

پرسید: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بیگانه از جمله رای دهندگان به خصوص حومه شهرها شده است و رها کردن تهمت به رهبری ایران, کمپین انتخاب مجدد سخنگوی تیم Murtaugh گفت: شهر و ساکنان حومه "سزاوار قادر به احساس امن است." او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز انزجار که جورج فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت و در هفته گذشته در مینیاپولیس پس از یک افسر سفید برگزار زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه.

اما Murtaugh افزود: "او در حال رفتن برای بازگرداندن نظم و قانون و همه آمریکایی ها باید به استقبال آن است."

ایران استدلال می کند که دموکرات ها باید پلاریزه چهره خود و اغلب به بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., به رنگ تمام دموکرات سوسیالیست. دموکراتیک رای دهندگان را رد کرد و ساندرز در این سال خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به نفع متوسط بیشتر جو بایدن. و در حالی که ساندرز و Ocasio-کورتز برجسته رهبران تماس خود را برای "انقلاب" شده است که اغلب بیشتر لفظی و نه تحت اللفظی.

رهبران جمهوری خواه در حال گام برداشتن به خودداری از حمایت از نامزدها با دیدگاه های افراطی.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا کشیده است حمایت خود را از اوباما در خانه نامزد تد Howze در مرکز کالیفرنیا به دلیل بد آنلاین پست در مورد مسلمانان و هیلاری کلینتون که Howze گفت: او نوشتن نیست. و رهبران باید فاصله خود را از اورگان جمهوریخواه نامزد جو Rae پرکینز طرفدار QAnon تئوری توطئه است که ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن است منجر به یک راز مبارزه با "دولت عمیق" دشمنان و پدوفیل.

با بالا جمهوریخواهان کارگر به گسترش حزب تجدید نظر فراتر از مردان سفید رای دهندگان در شمال غربی ایالت آیووا حذف یکی از عمده محرک با رد کینگ پیشنهاد برای 10 خانه مدت است. آنها به جای نامزد دولت سن. شیدا Feenstra بود که با کمک هزینه از استقرار گرا متحده آمریکا, اتاق بازرگانی و بازگشایی خیابان اصلی مشارکت احتمال نجات صندلی برای ایران.

پادشاه محروم شد از کمیته تکالیف در سال گذشته توسط خانه رهبران جمهوری خواه پس از او در دفاع از سفید ناسیونالیسم. Rep. تام Emmer, R -, Minn. که صندلی های مجلس روحانی در مبارزات انتخاباتی سازمان گفت: در یک بیانیه کوتاه که Feenstra خواهد شد "را آیووا افتخار" در کنگره اما اجتناب از ذکر شاه.

در کانزاس Pompeo موفق به پرونده این هفته برای تبدیل شدن به مجلس سنا اوباما نامزد شده است. که سمت چپ رهبران جمهوری خواه نیاز به کشف کردن که چگونه به نگه داشتن محافظه کار کریس Kobach سابق کانزاس وزیر امور خارجه از پیروزی آن حزب Aug. 4 اولیه. رقابتی صندلی خواهد آن را سخت تر برای جمهوری خواهان به دفاع از خود 53-47 اکثریت سنا.

Kobach که پشت محدود کننده مهاجرت و قوانین رای دادن, از دست رفته یک 2018 مسابقه برای فرماندار در حزب جمهوری خواه و سلطه دولت است. ملی جمهوری خواهان گفته اند که آنها بر این باورند که آنها می تواند سر او را با پشتوانه یک جایگزین, شاید مذاکرات Rep. راجر مارشال.

اما آنها بوده است عصبی که مارشال مطرح شده تنها متوسط بودجه مبارزه انتخاباتی و شکست خورده به فشار دیگر رقبا از میدان. دموکرات سنا نامزد به احتمال زیاد خواهد باربارا Bollier, یک سناتور سابق جمهوری خواه که outraised همه مدعی.

که هنوز هم برگ مغلوب ساختن پیشی جستن.

Emmer خانه اوباما در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم نگران ایمنی و تهمت موضع ثابت خواهد کرد که برنده نوامبر پیام.

"حومه رای دهندگان فقط مانند رای دهندگان در این هسته شهرستانها" Emmer در مصاحبه ای گفت:. "آنها می خواهند برای محافظت شود. و آنها می دانند که این رئیس جمهور است که همه چیز در مورد ساخت مطمئن شوید که او بازگرداندن نظم و قانون."

بایدن در ضمن پله تا حملات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

"او فکر می کند بخش کمک می کند تا او را" بایدن روز سه شنبه گفت. او مصرانه خواست تهمت استفاده از پلیس به زور روشن تظاهرات مسالمت آمیز به دور از یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه به طوری که او می تواند تصویر خود را گرفته جلوی برگزاری مقدس است.

"اگر او آن را باز کرد به جای brandishing آن او می تواند چیزی آموخته اند می شود."

تأکید خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن قوی مسلح تاکتیک های مختلف جمهوری خواهان انتقاد کرده اند او را برای آن. که نادر برای یک رئیس جمهور که توافق قانونگذاران معمولا دریغ عبور برای ترس از عصبی خود وفادار رای دهندگان محافظه کار.

سناتور. بن Sasse, R-Neb., گفت که او مخالف استفاده از زور برای "عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن." سناتور. سوزان کالینز R-مین رو به یک مشکل انتخاب مجدد مبارزه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "آمد در سراسر به عنوان unsympathetic و حساس است."

"آیا شما می بینید نامزدها در آن مسابقه بازیگری مانند تهمت?" استوارت استیونس جمهوری و مشاور سیاسی و تهمت منتقد گفت: از اینکه آن را مخاطره آمیز برای ایران کنگره نامزدها در مسابقات به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن bellicose رویکرد است. "آنها می تواند اگر آنها فکر آن را در مورد علاقه خود را. اما آنها نیست. که پاسخ این سوال است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب