رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می گوید: بازگشایی کالیفرنیا آغاز خواهد شد در این هفته

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می توانید از بازگشایی ب

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می توانید از بازگشایی با تغییرات به عنوان اوایل به عنوان جمعه در پی افزایش فشار به سهولت اقامت در خانه سفارش است که حفره حفره کالیفرنیا اقتصاد است.

"ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته" Newsom گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری. "این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد."

تحت دستورالعمل جدید فرماندار گفت: کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشندگان و دیگران می تواند بازگشایی برای وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. او گفت: بیشتر دستورالعمل های دقیق در مورد کسب و کار است که می تواند بازگشایی خواهد بود منتشر شده در اواخر این هفته.

فرماندار طرح نیز گسترش می یابد و تصمیم گیری در سطح محلی اجازه می دهد برخی از جوامع را به حرکت بیشتر پیش رو به مرحله دوم سفارش و گسترش بیشتر کسب و کار در سرعت خود را به جای پیوستن به یک سیاست در سراسر کشور. اما اگر استان ها می خواهم به انجام بیشتر آنها باید اولین دیدار با الزامات خاص برای بیمارستان ها تخت تست کیت و توانایی ردیابی افراد آلوده و خود را ردیابی تماس Newsom گفت.

تبلیغات

خواستار Newsom به محدودیتهای رشد در روزهای اخیر با تظاهرات بزرگ در دولت و کنگره و در اورنج کانتی به عنوان یک تعداد انگشت شماری از روستایی کوچک در شهرستان نقل مکان کرد به باز کردن جوامع خود را در مخالفت با فرماندار.

اما با وجود این آواز مخالف در برخی از بخش های دولت, نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا تصویب چگونه استانداری است که دست زدن به coronavirus بحران و بیشتر نگران بازگشایی خیلی زود از بیش از حد دیر است. کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود دولت به آرامی بازگشت به حالت عادی تحت یک برنامه است که Newsom گفته انجام خواهد شد بیش از چند ماه.

فرماندار گفت: مرحله 2 از اقامت خود را در خانه به منظور اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار برای باز کردن در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و برخی از کسب و کارهای کوچک با محدودیت های فیزیکی برای فاصله یا عملیات محدود به منظقه وانت.

اواخر هفته گذشته Newsom پیش بینی آینده اطلاعیه در مورد شروع به بلند کردن برخی از محدودیت های اعمال شده از اقامت خود را در خانه سفارش در کسب و کار.

تبلیغات

"من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش" Newsom گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری روز جمعه. "من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر."

یکی از کلیدی ترین اصول Newsom طرح برای آماده سازی دولت برای بازگشایی در حال گسترش است دولت این ظرفیت را به سرعت شناسایی عفونت و ردیابی و قرنطینه تماس با کسانی که آلوده به جلوگیری از گسترش سریع و شیوع بیماری های اضافی

وظیفه ثابت می تواند دلهره آور در ابتدا شناسایی موج coronavirus موارد در فوریه و مارس با کوچک و understaffed شهرستان ادارات بهداشت در تلاش برای شناسایی صدها بالقوه اطلاعات تماس افراد آلوده در زمانی که کالیفرنیا نقل مکان کرد و در مورد آزادانه قبل از اقامت در خانه سفارش به تصویب رسید.

فرماندار روز دوشنبه گفت که دولت در حال همکاری با دانشگاه از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و لس آنجلس به راه اندازی یک آنلاین آکادمی در روز چهارشنبه به جذب و آموزش جدید ردیاب به طور بالقوه آماده به عنوان بسیاری از 3,000 نفر در هر هفته برای این کار است. او گفت: دولت یک هدف اوليه از آموزش 10 ، 000 نفر در حال رشد به 20 ، 000 در هفته پیش رو است. موجود کارکنان دولت خواهد بود مستقر به کار به عنوان ردیاب زمانی که برنامه راه اندازی, او گفت:.

تبلیغات

فرماندار گفت: 23 استان ها در کالیفرنیا به طور جدی به ردیابی COVID-19 موارد است.

"این است که همه بنیادی, به طوری که ما می توانید با سرعت بیشتری حرکت برای تغییر اقامت ما در خانه سفارش" Newsom گفت.

اعلام روز دوشنبه به عنوان یوبا و شهرستان سوتر شروع به سهولت و محدودیت های روز پس از Modoc, شهرستان, که در آن هیچ تایید COVID-19 موارد مجاز همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی در روز جمعه اگر مردم می توانند اقامت شش فوت از هم جدا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de