گریپ فروت آزمایشگاه جولی Verkhovna به بررسی و اندوه در Memento Mori

هیچ توضیح آسان برای چه مجری جولی Verkhovna می کند. یک عضو از سه شخص دنور جمعی گریپ فروت آزمایشگاه که توصیف خود

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

هیچ توضیح آسان برای چه مجری جولی Verkhovna می کند. یک عضو از سه شخص دنور جمعی گریپ فروت آزمایشگاه که توصیف خود را به عنوان یک "عملکرد آزمایشگاه" Rada تجربی قصه گو با — و بدون — همکاران او.

او را انجام عمدتا انفرادی در نصب و راه اندازی Memento Mori, شرح در الیزابت Kübler-راس پنج مرحله از غم و اندوه در ویندوز از پیچ در Curtis پارک 2700, Arapahoe, خیابان. اگر چه او می تواند به درستی دور از مخاطبان در سمت دیگر شیشه Verkhovna می گوید: قطعه نمی تکامل در پاسخ به زمان COVID-19 گیر سربازان ارتش در پلیس آگاهی در مورد خشونت و هرج و مرج سیاسی و یا فاشیسم است.

آن را در واقع می رود چند سال به او زمان به عنوان یک دانشجوی گراد زمانی که او بخشی از یک Scottsdale هنر عمومی قطعه ها در یک نمای. "من فکر کردم آن را سرد مدل; مردم می تواند ثبت نام برای شیفت, انجام دو ساعت و انجام" Rada توضیح می دهد. "من شده فکر کردن در مورد آن در چند سال گذشته به عنوان یک شکل ویژه به این شهرستان در حال تغییر است بسیار و عرض در حال تغییر زیادی — برخی از آنها در حال حاضر خالی برخی از آنها در حال حاضر تجاری و یا فضاهای مسکونی."

زمین در سال گذشته به انجام در یک نمای برای شکستن دیوار — "این امر می تواند مانند یک دیوار متحرک, نوع, که در آن مخاطبان عبور می تواند تجربه یک چیز" او می گوید: — پایین تبدیل شده بود اما Verkhovna پیش جعلی دادن هرگز در ایده.

Rada writes messages behind a pane of glass.گسترش

Rada می نویسد: پیام پشت یک پنجره شیشه ای.

عکس: نیکول Antonopolus

و در حالی که Memento Mori نیست در مورد COVID-19 شرایط قرنطینه — که تعطیل رویدادهای فرهنگی (و تئاتر به طور خاص) — به Rada در: "من علاقه مند شده اند در مرگ مطالعات برای مدت زمان طولانی و من حتی صحبت شده در مورد تبدیل شدن به یک مرگ doula," او می گوید. "من فکر کردم شاید من می تواند این زمان برای انجام کاری. مرگ و وجودی مسائل در ذهن همه است در حال حاضر; آن را یک تجربه جهانی برای ما است. این فقط یک همگرایی لجستیکی چیز و من تصمیم گرفتم " من میخوام برای آن بروید.'

"من بگیرید و یاد دهید در پیچ نیست و تا به حال برنامه نویسی در فضای خود را به دلیل COVID," Rada همچنان ادامه دارد. "کسب و کار ساختار تئاتر و مجمع اتحاد نابود شده است و در حال حاضر مردم در حال تقلا برای چیزی برای انجام.

"من هم فکر می کردم در این لحظه است که همه ما می تواند استفاده از یک دلیل به خارج از خانه دریافت کنید. من فکر می کردم که چگونه سرد این امر می تواند به هنر در حال حاضر به شکل یک راه برای انجام این کار و تصمیم گرفت که در این داغ سنگین dog days of summer, چرا یک قطعه در مورد مرگ ؟ در برخی از راه تحمل گرما است که به موازات چگونه مردم تجربه مرگ است. این تلاقی از لجستیکی چیز است."

Rada توضیح می دهد که Memento Mori امتداد مرزهای عملکرد از نظر فرم و مشارکت. "من فکر می کنم از آن را به عنوان نصب و راه اندازی در یک موزه مانند یک فیلم در یک حلقه" او می افزاید. "افراد بازداشت شده توسط آن: شما می توانید تماشا به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید نشان می دهد تا دیر و زود ترک و هنوز هم یک تجربه غنی. من تصور آن را به عنوان یک عملکرد که در آن همه مونتاژ در هشت هنگامی که پرده بالا می رود. من فقط می خواهم آن را به یک ارائه برای هر کسی که می خواهد به می آیند در سراسر."

و در حالی که Rada خواهد بود که نقطه کانونی او باید یک مرحله مدیر در خارج "در درجه اول برای خیلی اشتباه برای اطمینان و زمینه." این نوع از وزش کنترل جمعیت, او می گوید, می تواند مفید باشد در غیر متعارف قطعه مثل Memento Mori — بدون گرفتن در راه از عملکرد خود را.

Rada deals with anger in Memento Mori.گسترش

Rada معاملات با خشم در Memento Mori.

عکس: نیکول Antonopolus

Rada می داند تجربه متفاوت خواهد بود برای هر بیننده. "مردم ممکن است در پنجره نگاه و فکر می کنم 'آنچه که فرد انجام می دهند؟' مردم را تماشا و تشخیص چه خبر است ؟ من علاقه مند به مردم بگویند که چه فکر می کنم." او می افزاید که وجود دارد ممکن است یا نه ممکن است یک عنصر تعاملی: "من ممکن است بخواهید مردم را به نوشتن چند کلمه — شاید مداحان."

Rada نیز می شود که عجیب و غریب عملکرد در یک پنجره به راحتی می تواند غلط به خصوص یکی است که لمس مرگ منتقل شده توسط فرهنگی مرگ نمادها و مراسم سنتی بپوشند. "بسیاری از مردم دچار سوء تفاهم Kübler-راس مرحله از غم و اندوه. او قصد اصلی بود برای کمک به مردم تشخیص زمانی که زندگی خود را به پایان رسیده است بدون روانشناختی بند است که همراه با آن است. این واقعا در مورد غم و اندوه آن را در مورد آماده شدن برای یکی از خود مرگ است."

که تفاوت معنی دار در زمینه. "Kübler-راس بود و نفوذ زیادی برای من" Rada یادداشت ها. "بعد تحقیقات خود را شریک دیوید کسلر آمد تا با یک ششم مرحله است که در مورد پیدا کردن معنی مرگ. این عملکرد تجربی ارائه: من فکر پنج مرحله به عنوان ساختار و ششمین مرحله است که دقیقا به همین دلیل من را به هنر — به ارائه چیزی به مخاطب که به معنی ساخت."

از بحران کنونی می گوید Verkhovna "مردم ممکن است از طریق آشفتگی و هرج و مرج و یا صدای پا همراه تا زمانی که همه چیز دوباره سوار خود را. اما هیچ یک از ما تا به حال برای رفتن به عقب به حالت عادی — هر آنچه که بدان معنی است."

فکر می کنم Memento Mori به عنوان یک فرصت برای مردم به آمدن به شرایط با قطعیت از زندگی است. "این یک دعوت نامه به واقعیت مرگ آن نگاه در چشم و بگو من آماده ام ؟ — به برخی از به رسمیت شناختن است که در یک زمان کوتاه تر است" Rada می گوید. "من شده است دست و پنجه نرم کردن با آنچه در آن به معنی چهل و رابطه آن زمان متوجه می شوند که همه چیز را در لیست سطل خواهد شد انجام می شود و پیدا کردن یک راه برای درست با آن."

Memento Mori اجرا می شود در 8:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق یکشنبه تیر 16 جولای 25, در پیچ در Curtis پارک, 2700, Arapahoe, خیابان. پذیرش رایگان و کامل حضور 75 دقیقه عملکرد مورد نیاز نمی باشد — نه نشانی از آن نیست که اگر شما می رسند گاهی اوقات در وسط آن است. مناسب اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک ها انتظار می رود از اعضای مخاطبان. اطلاعات بیشتر در grapefruitlab.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن