کاخ سفید ایران در برابر دولت مسکن کمک در ویروس بسته

واشنگتن (AP) — برچسب قیمت برای آینده COVID-19 بسته کمک به سرعت می تواند تورم بالاتر از $1 تریلیون دلار به عنوا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — برچسب قیمت برای آینده COVID-19 بسته کمک به سرعت می تواند تورم بالاتر از $1 تریلیون دلار به عنوان مقامات کاخ سفید مذاکره با کنگره بیش از پول به بازگشایی مدارس و سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک افزایش ویروس تست و نگه داشتن جریان نقدی به آمریکایی ها در حالی که این ویروس در بحران عمیق تر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه وعده داد دور جدید پرداخت های مستقیم به افراد زیر سطح معینی درآمد شبیه به $1,200 چک فرستاده شده در بهار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کارگران است. و دموکرات ها می خواهند میلیاردها دلار برای تجهیز مدارس و تقویت دولت های محلی.

"متاسفانه این است که بیش از" مک کانل گفت: پس از خشن خصوصی ایران با ناهار اصرار آمریکایی ها برای یادگیری برای زندگی با این ویروس با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله تا واکسن یافت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع صرف روز در کاپیتول هیل نشست به طور جداگانه با مک کانل مجلس نانسی پلوسی و دیگران تلاش به کارگزار یک مصالحه بین تروریستها در حال ظهور $1 تریلیون پیشنهاد با خانه را گسترده تر از 3 تریلیون لایحه.

ناهار جلسه رشد گرم به عنوان کلید سناتور جمهوریخواه در مورد شکایت بزرگ صرف تعهد به غرفه امداد بیل گذشت.

حامیان بسته "باید شرمنده از خود" سناتور. رند پل از کنتاکی گفت: به عنوان او پدید آمده است.

پل در مقایسه با عربستان حامیان این هزینه به "برنی وارنر" — با اشاره به جوان حامیان سناتور. برنی ساندرز ورمونت. "این دیوانه است. ... که هیچ تفاوتی در حال حاضر بین دو طرف است."

به عنوان سناتور رز به صحبت در مورد جنبه های لایحه تگزاس بهداشت ، تد کروز خواسته همکاران خود را "چه در جهنم هستند که ما انجام می دهند؟"

کروز هشدار داد اگر اقتصاد است که هنوز تعطیل آمده نوامبر جو بایدن برنده خواهد شد کاخ سفید و دموکرات ها کنترل سنا و "ما جلسه بسیار کوچکتر اتاق ناهار" با توجه به یک فرد اعطا گمنامی به بحث در جلسه بعدی.

ایالت فلوریدا, ریک اسکات سمت چپ گفت: این اشتباه به "قید وثیقه" cash-strapped متحده است. "فلوریدا مالیات دهندگان نمی خواهید به پرداخت هزینه برای نیویورک, هزینه," او گفت:.

با همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش, مقامات اذعان چالش دلهره آور از تلاش برای جلوگیری از coronavirus بیشتر و جلوگیری از ناراحتی های اقتصادی است. ایالات متحده در حال افزایش عفونت و مرگ و میر بیش از 142,000 بیشتر از هر جای دیگری در جهان است. بحران بهداشت و درمان وخیم تر شده است به عنوان کمک های اضطراری به منقضی شده است.

مراتع به خبرنگاران گفت: تهمت می خواهد به اطمینان حاصل شود که بودجه بسته "مطابق با نیازهای مشروع است که قبل از مردم آمریکا است."

رهبران دموکرات گفت: جمهوری خواهان در بی نظمی و Pelosi بعد مقصر این بیماری همه گیر را نصب تلفات در مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال.

"این تهمت ویروس," او گفت: در سی ان ان.

جمهوریخواهان در حال آماده به رول از $1 تریلیون بسته چه مک کانل به نام "نقطه شروع" در مذاکرات. این یک ضد پیشنهاد به Pelosi را 3 تریلیون خانه-تصویب طرح آنها به عنوان مسابقه به اعتصاب یک معامله تا پایان ماه. که زمانی که یک $600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش و کمک های دیگر از جمله فدرال اجاره مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از آپارتمان و واحد منقضی می شود.

مک کانل بسته ارسال خواهد یک دور تازه از پرداخت های نقدی به آمریکایی زیر سطح معینی درآمد به احتمال زیاد $75,000 برای تک گسترش وام کسب و کار کوچک زیر چک حفاظت از برنامه و ایجاد پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر آنچه او هشدار می دهد که پتانسیل "اپیدمی" از coronavirus پرونده های حقوقی.

همچنین انتظار می رود عبارتند از: حداقل $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش با 70 میلیارد دلار برای کمک به K-12 بازگشایی مدارس, $30 میلیارد دلار برای کالج ها و 5 میلیارد دلار برای فرمانداران اختصاص دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست مدرسه پول مربوط به reopenings اما در مک کانل بسته پول برای K-12 خواهد بود تقسیم 50-50 بین کسانی که در شخص یادگیری و کسانی که نمی.

اوباما گفت: آنها می خواهند به جای $600 هفتگی فدرال بیکاری بهره مند شوند با یک مقدار پایین تر برای جلوگیری از بیکار از دریافت کمک های بیشتر از آنها را از طریق عادی چک.

بیش از ناهار Mnuchin توضیح داد که نرخ بیکاری افزایش می تواند مرحله به مرحله به یک درصد از یک کارگر درآمد قبلی با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث در مورد جلسه خصوصی. برخی از جمهوری خواهان ترجیح می دهند به سادگی از بین بردن $600 بهره مند شوند.

اما تهمت اولویت هستند تقسیم خود را GOP متحدان و حرکت دادن به دموکرات ها.

تهمت می خواهد کامل لغو 15.3% مالیات بر حقوق و دستمزد است که مشترک میان کارفرمایان و کارکنان و بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر. کارشناسان می گویند که تنها هزینه $600 میلیارد دلار است. در جلسه روز دوشنبه رهبران ایران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ترجیح داده از جمله تنها بخشی از حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد است تقسیم مغلوب ساختن پیشی جستن را دلیل آن کمی برای کمک به خارج-از-کار آمریکایی ها و می افزاید: به بار بدهی. این مالیات در حال حاضر به تعویق افتاده برای کارفرمایان قبلی ویروس امداد بسته است. هواداران می گویند برش آن را در حال حاضر برای کارکنان قرار خواهد پول در جیب مردم و تحریک اقتصاد.

دولت همچنین panned مک کانل پیشنهاد از 25 میلیارد دلار برای بیشتر ویروس, تست قبلا گفته سهمیه باقی می ماند unspent.

حزب دموکرات شروع به تحقیق چرا تهمت دولت چپ تقریبا نیمی از تست پول unspent.

سیاسی ریسک بالا برای هر دو طرف قبل از انتخابات نوامبر و حتی بیشتر از آن برای ملت به عنوان میان virus بحران اقتصادی و خرید اینترنتی.

بایدن دموکرات ها' احتمالی ریاست جمهوری نامزد خود را اعلام کرد اولویت های خود را به اصرار "تاسیسات به کسانی که بیشترین نیاز به آن: کار خانواده ها و کسب و کارهای کوچک."

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید تمرکز بر درمان و واکسن در حال سقوط تخت در میان نمایندگان مجلس است که درک هر COVID-19 درمان باقی می ماند, ماه, اگر نه یک سال از توزیع گسترده در آمریکا دولت فدرال در تلاش برای ارائه اولیه پزشکی, لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

Mnuchin قول داد برای ماندن در کاپیتول هیل برای دو هفته آینده تعیین شده برای رسیدن به یک معامله در این ماه.

پیشنهاد ویروس کمک بسته خواهد بود پنجم زیر 2.2 تریلیون دلار تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است. نرخ بیکاری باقی مانده است در دو رقمی بالاتر در دهه گذشته را رکود بزرگ و فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحدهای مصوب در آخرین لایحه مورد به پایان می رسد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور Darlene Superville Alexandra Jaffe و Padmananda راما کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب