یونانی فوتبال باشگاه PAOK می شود 7-نقطه کسر لغو

ژنو (AP) — یونانی فوتبال باشگاه PAOK تسالونیکی داده شد ممکن است در مسیر بازگشت به ورود به فصل آینده لیگ قهرمان

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

ژنو (AP) — یونانی فوتبال باشگاه PAOK تسالونیکی داده شد ممکن است در مسیر بازگشت به ورود به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا در روز جمعه هنگامی که دادگاه داوری ورزش لغو کسر هفت امتیاز.

دادگاه بخشی از تایید و دفاع از قهرمان PAOK درخواست تجدید نظر در برابر عذاب از یونانی فدراسیون فوتبال برای نقض قوانین منع مالکیت سهام در باشگاه های دیگر.

اما PAOK چهره بیشتر عدم قطعیت به دلیل CAS قضات فرستاده و این موضوع را به ملی فدراسیون درخواست پنل برای یک تازه حکم.

این تصمیم به طور موقت بازیابی PAOK به مقام دوم را پشت سر المپیاکوس — که باعث شکایت در این مورد — با سه دور در سمت چپ به بازی. المپیاکوس در حال حاضر موفق به کسب عنوان.

PAOK خواهد بالا AEK آتن با سه نقطه کوسن پیش از بازی در المپیاکوس در روز یکشنبه. یونانی لیگ runner-up وارد دوم دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در ماه اوت است.

"CAS پانل یافت که با وجود آن قدرت برای تصمیم گیری در مورد خود آن را مناسب برای رندر نهایی و تصمیم گیری الزام آور در چنین شرایطی با پیامدهای عمده ای برای یونانی فوتبال" دادگاه گفت.

PAOK در اصل در نظر گرفته که به مالکیت قوانین با داشتن سهام در لیگ رقیب زانتی.

المپیاکوس ثبت شکایت اصلی و ضد اعتراض به CAS به دنبال قوی تر از مجازات است. آن را به حال می خواستم PAOK و زانتی تنزل با توجه به قوانین در جای خود تا ژانویه زمانی که ملی قانونگذاران دخالت به آنها را تغییر دهید.

CAS انتقاد یونانی فدراسیون درخواست پنل برای آن اشتباه تحلیل یک گزارش دولت در ماه ژانویه بود که "نه به طور کامل مورد بررسی در هر دو بدوی و تجدید نظر رسیدگی است."

CAS گفت: زانتی هفت-کسر نقطه در محل باقی می ماند چرا که این باشگاه نیست چالش آن است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن