سبز اژدها اقدام به خرید یکی از دنور اولین درمانگاه

مراقبان برای زندگی یکی از دنور اوایل درمانگاه ماری جوانا فروخته شده است به کلرادو داروخانه های زنجیره ای سبز ا

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

مراقبان برای زندگی یکی از دنور اوایل درمانگاه ماری جوانا فروخته شده است به کلرادو داروخانه های زنجیره ای سبز اژدها.

مراقبان برای زندگی آغاز شد به عنوان یک درمانگاه ماری جوانا پزشکی در سال 2009 و سپس گسترش یافت و تفریحی فروش در مدت کوتاهی پس از آنها قانونی شد در ژانویه 2014. با توجه به اژدها سبز شرکت صاحب الکس Levine به درمانگاه محل در 310 سنت پل و خیابان ساخته شده و آن را مطلوب کسب.

"ما فکر موقعیت عالی بود. آنها واقعا تنها داروخانه در گیلاس نهر مناسب برای بیش از ده سال" لوین می گوید. "این منطقه به سرعت در حال رشد است. با تمام هتل ها و توسعه در آن منطقه ما هیجان زده به ارائه این محصولات به Cherry Creek."

انتقال در فروشگاه در حال حاضر آغاز شده و با علامت های جدید در راه است و قصد دارد با دو برابر اندازه از فضای خرده فروشی پس از یک محل گسترش است. بسیاری از کارکنان درمانگاه بود حفظ Levine یادداشت ها.

مراقبان برای ادامه زندگی به عنوان یک جداگانه عمده کشت و تزریق نام تجاری محصول. بیش از چند سال گذشته مراقبان برای زندگی تبدیل شده است محبوب خروجی برای Rick Simpson نفت بسیار متمرکز دوز روغن شاهدانه برای استفاده به شدت بیمار بیماران. آن را ادامه خواهد ساخت RSO با اژدها سبز به عنوان یک خرده فروشی مشتری.

با توجه به Levine جدید اژدها سبز را حفظ خواهد کرد محل پزشکی مجوز ساخت آن را تنها زمان سبز اژدها فروشگاه ارائه فروش پزشکی. "ما واقعا هیجان زده برای ما تاخت و تاز کردن به پزشکی," او می گوید. "این چگونه ما شروع به این همه چیز است."

این نشانه سوم داروخانه تصاحب سبز اژدها در منطقه مترو در بیش از شش ماه; آن را به یک مکان جدید در 1250 اعطای خیابان و در بولدر. و لوین می گوید که یکی دیگر از دنور خرید می تواند در آینده این سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب