گرینوود دو کمک می کند تا منچستر یونایتد به 5-2 برنده بیش از بورنموث

MANCHESTER, England (AP) — Teenage منچستر یونایتد مهاجم ماسون گرینوود افزایش رو به رشد خود را شهرت با فوق العا

توسط MORVARIDEASIA در 14 تیر 1399

MANCHESTER, England (AP) — Teenage منچستر یونایتد مهاجم ماسون گرینوود افزایش رو به رشد خود را شهرت با فوق العاده پس از اتمام هر دو پا برای دو در یک 5-2 برنده بیش سقوط-تهدید بورنموث در لیگ برتر در روز شنبه.

18-year-old گرینوود در زمان هدف خود را شمارش در تمام مسابقات برای ارشد تیم به 15 در دستیابی به موفقیت های نجومی در ایران و کیفیت خود را با اعتصاب نشان داد که چرا او که در تاریخ به عنوان یکی از فوتبال انگلیسی بسیار دارای استعداد است.

اولین هدف خود که لغو کردن تاریخ و استانیسلاس' 16 دقیقه بازکن برای Bournemouth, شد, حمله به خانه با پای چپ خود را پس از تغذیه توسط برونو فرناندز.

پس از یک ضربه پنالتی را از مارکوس Rashford و درخشان 25-حیاط پایان توسط آنتونی رزمی, Greenwood کردم دوم خود را با یک فرد اعتصاب که او را دیدم رانش دور چپ بازگشت دیگو ریکو و آتش یک زاویه راست پا ضربه را به گوشه بالا و در 54 دقیقه است.

که بازسازی یونایتد دو گل برتری در 4-2 بعد از جاش کینگ مجازات برای بورنموث و Fernandes اضافه شده یک پنجم و یک ضربه آزاد از لبه منطقه در 59.

با Fernandes همچنین راه اندازی دو گل از پرتغال بازیساز است و شش گل و پنج پاس گل در نه بازی های لیگ پس از حرکت از اسپورتینگ لیسبون در ماه ژانویه است.

سوم پیروزی در آن تیم به ثمر رساند تا حداقل سه بار در هر بازی نگهداری ایالات فشار برای صلاحیت لیگ قهرمانان. اوله گونار Solskjaer سمت باقی ماند سه امتیاز مقام سوم لستر با پنج بازی باقی مانده را با دیگر لیگ قهرمانان مدعی چلسی و ولورهمپتون بعد شنبه.

بورنموث باقی مانده در آینده به جای گذشته یک نقطه شناور ایمنی در پایان یک هفته زمانی که آن را نیز مورد ضرب و شتم شد 4-1 در خانه با نیوکاسل.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن