Gridlock رفته sports car جمع بیش میدان تایمز

نیویورک (AP) — Danny Lin cruised خود را سفید ورزشی اتومبیل پایین برادوی, چراغ های روشن از میدان تایمز gleaming

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

نیویورک (AP) — Danny Lin cruised خود را سفید ورزشی اتومبیل پایین برادوی, چراغ های روشن از میدان تایمز gleaming خود به شدت دقیق آئودی R8. او لوپ از طریق کانون گردشگری دوباره و دوباره مرور در اطراف رزمناوهای, مرسدس بنز, ایرانی و BMWs — رژه بالا و قیمت خودروهای جمع آوری یک عکس نادر-op.

"من هرگز آوردن ماشین من در اینجا گفت:" 24 ساله از ملکه. "فقط برای امروز به گرفتن برخی از عکس های خنک."

از یک ستاره به نوبه خود در "راننده تاکسی" به کابوی به میلیون نفر که جمعیت آن در خیابان ها در شب سال نو به "چهارراه جهان" اتحاد برای نسل بوده است یاد نیویورک پس زمینه در فیلم ها, فرهنگ و هنر. در حال حاضر در میدان تایمز گرفته شده به نوبه خود نسبت به Tokyo Drift فقط بدون "سریع و خشمگین" به عنوان ماشین دوست نیویورکی گله به ثمر خیابان های تئاتر منطقه.

ماشین mavens به طور معمول نمی خواهد جرات برگرد موتورهای خود را در قفل Midtown, اما آنها مشتاقانه رانندگی به منهتن برای گرفتن عکس و نشان دادن برای پراکنده کردن جمعیت راه رفتن را از طریق خیابان های معروف.

با عطف آب و هوا نسبت به تابستان و حل و فصل بی قراری پس از شش ماه از لازم الاجرا اجتماعی فاصله صدها خودرو هنردوستان نورد پایین برادوی در شب شنبه.

"این تنها زمانی است که ما می تواند به پایین آمدن در اینجا و گرفتن عکس" Lin گفت.

حداقل 100 پیاده سرگردان بودند منطقه زمانی که ماشین شروع خروشان را در میدان تایمز اصلی کشیدن شنبه همراه با ده ها تن از موتور سیکلت در یکی از خدمه که ایجاد یک پر سر و صدا وزوز. پلیس — برخی در اتومبیل و برخی سوار بر اسب — اکثرا بیمار با صفوف منظم و تنها مداخله اگر ماشین پارک باقی مانده برای بیش از حد طولانی است.

برخی از خانواده ها با فرزندان جوان نیز سوار طریق در ماشین با اجسام حجم و Suv ها در میدان تایمز که اگر تور محله چراغ های کریسمس.

تماشاچیان بیشتر نگه داشتن شش پا از هم جدا و با پوشیدن facemasks, تشویق می کردند و در زمان تصویری از پیاده رو به عنوان suped تا اتومبیل و دوچرخه رفت.

این منطقه نگهداری می شود برخی از آن خصلت های توریستی. یک ویولونیست با درخشان گرز و آبی برای راهنمایی و سالسا-رقص زن و شوهر, قرار دادن یک تلفن دوربین بر روی یک سه پایه برای ضبط عملکرد خود را. یک زن با پوشیدن لباس چرم, ماساژ biked پایین برادوی چند بار دوچرخه سواری در کنار یک غول ون با یک تصویربردار حلق آویز کردن مسافر پنجره به رکورد او به عنوان خواند و رقصید.

11 p. m., ماشین های ورزشی بودند تا حمایت برای بلوک های همراه برادوی و پلیس بسته شده جاده ها از 47 خیابان را از طریق میدان تایمز به طور موثر به پایان دادن به این حزب است.

ماشین جمع شده اند رانندگی به این منطقه برای هفته ها در بسته های کوچکتر. مایک Hodurski و استیو کروز خود را به ارمغان آورد شورلت وانت کامیون جمعه شب و در زمان عکس ها را در مقابل نور تا پرچم آمریکا در گوشه ای از برادوی و خیابان 43.

آن را در حال حاضر Hodurski سفر دوم به Midtown میان شیوع. این زمان MTA راننده اتوبوس آورده آبی 1977 Chevy C10 وانت که او می خواهم خریداری شده پیش از آن روز.

"این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. همچنین ممکن است استفاده از آن را در حال حاضر در حالی که هیچ کس در اینجا" Hodurski گفت. "خیابان مرده است. شما هرگز می خواهم برای دیدن خیابان ها مثل این. بنابراین ما گفت: "شما می دانید آنچه در پیچ آن' و ما همه با هم."

Hodurski است که از ملکه و کروز از بروکلین و هر دو گفتند که معمولا برای جلوگیری از میدان تایمز به عنوان آنجا که ممکن است — بیش از حد بسیاری از گردشگران و ترافیک بیش از حد. وجود دارد به سختی هر کسی که در منطقه زمانی که آنها cruised از طریق پنج شنبه. آنها حدود پنج دقیقه در مقابل پرچم قبل از پلیس خواسته آنها را به نگه داشتن در حال حرکت است.

Andre گادفری رانده شده خود را تا سال 2018 فورد موستانگ — با درخشان قرمز کوسه دندان های تعبیه شده در جلو پنجره — به میدان بار و دو بار. او و دوستان آمدند و در حدود ساعت 3 صبح پنجشنبه گذشته زمانی که منطقه به طور کامل خالی و کشیده خودرو خود را بر روی پیاده رو برای یک شات زرق و برق.

"هیچ کس زحمت ما" گادفری گفت. "وجود دارد یک افسر پلیس را در خیابان مانند یک عبور و آنها واقعا به نظر می رسد ناراحت ما در پیاده رو."

او روز شنبه پس از شنیدن از یک دوست است که یک گروه از بیش از 100 BMWs شد و به سمت این منطقه است. که کاروان هرگز به میدان بار — آن وارد Midtown مدت کوتاهی بعد از پلیس مسدود کردن برادوی است.

"این دیوانه" گادفری گفت.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب