کنف راه مواد غذایی به ارمغان می آورد گیاهی محصولات و Entrees به خود را درب

کنف راه مواد غذایی است که در حال حاضر تحویل کارخانه مواد غذایی مبتنی بر حق خود را درب. صاحب کارلا بوید باعث می

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

کنف راه مواد غذایی است که در حال حاضر تحویل کارخانه مواد غذایی مبتنی بر حق خود را درب. صاحب کارلا بوید باعث می شود دسته ای کوچک برگر, برگر, بدونیم و صبحانه, سوسیس, همه, ساخته شده با کنف چیا کتان آلی و برنج قهوه ای. محصولات بدون گلوتن, لبنیات, تخم مرغ, ذرت, سویا, یا, آجیل, و آنها نیز GMO رایگان.

رستوران ها به طور معمول را تشکیل می دهند بخش عمده ای از کنف راه مشتریان, اما با بسیاری از آنها تعطیل شده یا ارائه محدود خدمات فروش پایین به طوری بوید تصمیم به گرفتن خلاق و راه اندازی خانه-خدمات تحویل.
تحویل در دسترس است در دنور و مناطق اطراف آن از جمله تخته سنگ.

"هر کس دوست داشتن محصولات ما تحویل به آستان خود, اما بیشتر از همه من معتقدم صنایع کنف entrees بزرگترین ضربه" بوید می گوید.

Plant-based shells in marinara sauce from Hemp Way Foods founder Carla Boyd.گسترش

گیاهی پوسته در سس مارینارا از کنف راه مواد غذایی بنیانگذار کارلا بوید.

کنف راه مواد غذایی / کارلا بوید

در علاوه بر این به همبرگر و سوسیس و بوید جدید entrees شامل فلفل قرمز, لازانیا و پوسته پر و او نیز باعث می شود کنف-بر اساس سس پنیر ناچو, که شما می توانید خرید خود به خود و یا به عنوان بخشی از یک nacho یا سالاد تاکو کیت. محبوب ترین آیتم در طول همه گیر شده است که مبتنی بر گیاه شاهدانه بادام زمینی ریکوتا و گیاهی سوسیس ایتالیایی-پوسته پر صدر با کنف, کرم مارینارا. غذاهای دیگر در دسترس برای تحویل گلدان, پای, پای چوپان و کنف ولینگتون.

بوید شروع کسب و کار برای کمک به با آلرژی غذایی و تمایل به ایجاد یک "ومزه superfood" او توضیح می دهد. کنف راه مواد غذایی موفق به کسب جوایز برای بهترین ایالات متحده آمریکا کنف مواد غذایی و بهترین کلرادو کنف مواد غذایی از GHC کنف جوایز به عنوان بهترین محصول کنف/تسهیلات از شاهدانه افتخارات کسب و کار.

"ما آن را از طریق این بیماری همه گیر و تنها ادامه خواهد داد به رشد به عنوان یک نیروی در سلامت-صنایع غذایی به عنوان بسیاری از جامعه تلاش برای ترکیب یک رژیم غذایی سالم در زندگی روزانه خود را" بوید می افزاید.

کنف راه مواد غذایی محصولات نیز در دسترس در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کلرادو از جمله Nooch وگان بازار Leevers Locavore یونجه و فورت کالینز کوه Co-op. بازدید از کنف راه مواد غذایی فروشگاه آنلاین به منظور تحویل است که 5 دلار اگر شما زندگی می کنند در عرض چهل مایل شعاع این شرکت همیشه سبز ستاد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب