چگونه برایتون بود و صدای لیگ برتر در طول خاموش کردن

زمانی که منچستر سیتی می خواستم برخی نکات پیش از لیگ برتر راه اندازی مجدد این مدافع عنوان قهرمانی تبدیل به یک ت

توسط MORVARIDEASIA در 26 خرداد 1399

زمانی که منچستر سیتی می خواستم برخی نکات پیش از لیگ برتر راه اندازی مجدد این مدافع عنوان قهرمانی تبدیل به یک تیم در تلاش برای جلوگیری از سقوط.

به عنوان بازیکن به طور ناگهانی دستور داد خانه و استادیوم خالی برایتون شد صدای لیگ در طول سه ماه coronavirus همه گیر shutdown. جنوب-سواحل باشگاه boardroom رهبران و مربیان و بازیکنان را هدایت نه فقط خود را حامیان اما لیگ را گسترده تر پایه فن از طریق بی سابقه ای در زبان انگلیسی فوتبال تاریخ است.

مالی در تلاش برای باشگاه و حتی در جهان ثروتمندترین لیگ. بهداشت و درمان ترس در مورد بازگشت به آموزش — اجازه دهید به تنهایی بازی — بیش از حد به زودی. نگرانی در مورد عدم اجازه بازی در استادیوم.

برای 11 هفته از آخرین 12 — روز پنج شنبه یا جمعه — به دست آوردن منظم در ضبط حساب trepidations از یک باشگاه لیگ برتر فقط یک زوم تماس برای رسانه ها. برایتون تصمیم به گام به دور از بازجویی در طول همه گیر اغلب بدان معنی است که افکار خود را صاحب, مدیر اجرایی, مدیر و یا بازیکنان مجموعه ای از تن برای بحث های عمومی در مورد چگونگی و زمانی که لیگ را از سر گرفت.

"ما تنظیم نشده به غالب صدای" برایتون مدیر عامل شرکت پل باربر گفت: از مبل در خانه در یکی از زوم تماس. "این فقط یک محصول از آنچه که ما انجام داده ایم."

این یک فرصت نادر برای برایتون به تسلط اخبار دستور کار در زمان. باشگاه های بزرگتر مانند منچستر سیتی می دانم که آنها خواهد بود که موضوع رادیویی تلفن-فهم و بازگشت به صفحه انتقال حدس و گمان و حتی بدون وجود هر گونه بازی ها است.

"این شاید فقط پر کردن یک شکاف کوچک در زندگی مردم" آرایشگر گفت: "زمانی که فوتبال نمی تواند."

در حال حاضر رقابت سرگیری بقیه لیگ نواز با برایتون. اجتماعی فاصله هنوز اجرا حتی به عنوان ملی مستند کاسته است در انگلستان, تماس های تصویری را جایگزین رسانه های رفتن به باشگاه زمینه آموزش به صحبت می کنند به مدیران برای مطابقت با پیش نمایش.

بنابراین شهر ارتباطات تیم وارد برایتون زوم تماس با مدیر گراهام پاتر در روز پنج شنبه به یادگیری در مورد فن آوری است. شهرستان مدیر پپ گواردیولا است که با توجه به برگزاری اولین مجازی در کنفرانس خبری روز سه شنبه در آستانه آرسنال بازدید از ورزشگاه اتحاد به لیگ اولین بازی در 100 روز.

واقعیت این شهرستان است که بازی در خانه ممکن است مدیون چیزی به آرایشگر بسیار عمومی مخالفت تماس از پلیس برای این فصل به پایان خواهد رسید در خنثی شدند. قصد این بود که برای جلوگیری از طرفداران از تجمع خارج از بازی خواهد شد که بسته به تماشاگران اما آرایشگر معتقد بودند این امر باید آسیب ورزشی یکپارچگی رقابت است.

در حال حاضر آن است که به احتمال زیاد تمام باقی مانده 92, بازی برگزار خواهد شد در ورزشگاه خانه تیم است.

"ما نه به دنبال به دست آوردن هر نوع از لبه از آنچه ما انجام می دهیم" آرایشگر گفت: "زمانی که به تازگی بحث برایتون تصمیم گیری می شود تا در زمان خاموش. "ما قطعا نمی مجموعه به بزرگترین سهم از صدا."

اما دیگر باشگاه های برتر اجرایی رو گسترده تر رسانه های سوال — به خصوص پس از به طور منظم در تلاش برای ارائه برخی از وضوح میان بسیار قطعیت.

"ما درک می کنیم که ما نمی اوراکل در این مسائل" آرایشگر گفت. "این به ما کمک کرده است ما با طرفداران و حامیان ما. ما صدها نفر از ایمیل های یک هفته درخواست ما این سوال که شما (خبرنگاران) از ما بخواهید ... آن را به ما می دهد یک فرصت از طریق طیف وسیعی از رسانه های مختلف سازمان به این سوالات پاسخ دهد. اما ما نیست و مجموعه ای را برای تسلط بر امواج رادیو و تلویزیون."

هنوز, آن را به یک پلت فرم برای بازیکنان مانند برایتون مهاجم گلن موری به اصرار برابر با عجله به از سرگیری لیگ.

"من فرزندان در خانه گفت:" در اواخر ماه آوریل است. "من نمی خواهم به آنها را به خطر اندازد."

موری بیان چرا بازیکن نمی تواند توافق را به 30 درصد کاهش پرداخت تمام جوخه خواسته شد تا نسبت به.

"هر بازیکن دارای یک وضعیت متفاوت," او گفت:. "برخی از خواهد بود بسیار خوش شانس و آنها نمی خواهد که یک وام مسکن و آنها پول به فراغت."

تماس ها و همچنین ارائه یک بینش عمیق تر به در حال اجرا یک باشگاه لیگ برتر. آکادمی مدیر جان Morling به نظر می رسد یک هفته به توضیح دهید که چگونه بازیکنان جوان شد, مقابله با استرس دور شدن از هم تیمی های خود را برای مدت طولانی. پاسخ این بود سازماندهی یک "برایتون Got Talent" که در آن بازیکن می تواند خود را نشان می دهد, گیتار اسکیت و DJing مهارت.

"شما ببینید بازیکنان در یک کاملا متفاوت نور" Morling گفت. "این چیزی است که ما باید برای نگه داشتن در تلاش برای انجام و نگه داشتن همه چیز مثبت به دلیل برخی از خانواده ها در حال پیدا کردن آن سخت است."

در حال حاضر اگر چه اولویت است ماندن دو نقطه — یا بیشتر — بالاتر از منطقه سقوط. پاتر طرف میزبان آرسنال بعد از ظهر روز شنبه در, Amex, ورزشگاه, و نه یک محل بی طرف.

"ما بیشتر به سمت گرفتن چیزهایی که در مسیر بازگشت و جامعه در حال حرکت دوباره" پاتر گفت. "ما می خواهیم به انجام آنچه که ما در حال پرداخت به انجام است که در بازی فوتبال و ما آماده هستیم."

و نه فقط به صحبت کردن با یک بازی خوب است.

___

راب هریس در https://www.twitter.com/RobHarris و https://instagram.com/RobHarrisPix

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب