در اینجا نگاهی دقیقتر به معاون سابق شهردار ادغام در تالار شهر به اتهام فساد مالی

ریموند چان به دست آورده ستایش در تالار شهر برای اشتیاق خود را برای صاف کردن شهر بوروکراسی برای توسعه دهندگان ه

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

ریموند چان به دست آورده ستایش در تالار شهر برای اشتیاق خود را برای صاف کردن شهر بوروکراسی برای توسعه دهندگان هر دو به عنوان سر از لس آنجلس' بخش ساختمان و بعدها به عنوان معاون شهردار متمرکز بر توسعه اقتصادی است.

زمانی که چان پا را از شهر و خدمات شهردار اریک Garcetti اعتبار او را با کمک به طلیعه چیزی بودن در L. A. توسعه رونق و ستایش او را به عنوان یک "true بنده است."

در حال حاضر پرونده های دادگاه در حال انجام فدرال اعتراض به فساد در تالار شهر بگویید یک داستان متفاوت است. دادستان ها گفته اند که معاون شهردار پرداخت شد توسط یک مشاور املاک و مستغلات برای کمک به چوپان عمده پروژه از طریق تالار شهر — و با اهرم قدرت خود را به عنوان یک شهر رسمی برای کمک به توسعه.

اگر چه فدرال محققان به نام معاون سابق شهردار در دادگاه مقالات اطلاعات در مورد سابقه اشتغال ایجاد آن روشن است چان از جمله خرما که او در راس تیم لس آنجلس بخش ساختمان و ایمنی و هنگامی که او منصوب شد معاون شهردار برای توسعه اقتصادی است. او شده است به جرم متهم است.

تبلیغات

چان مدت طولانی است که شناخته شده بود تحت بررسی توسط محققان: او قبلا نام در فدرال حکم به دنبال شواهدی از امکان جرائم مربوط به بیش از ده نفر که به ظاهر بیش از یک سال پیش. حکم خدمت در گوگل به دنبال سوابق از حساب ایمیل خود.

اما آخرین پر کردن جادوها بیشتر در مورد آنچه که محققان در حال کاوش در مورد معاون سابق شهردار و ساختمان chief که شور و شوق برای پرورش توسعه های جدید طولانی بود قطبی خود طرفداران و منتقدان.

اتهامات اطراف چنین شخصیت مهم — تالار شهر کهنه که رهبری یک گروه بسیار مهم برای توسعه املاک و مستغلات می تواند تعمیق بی اعتمادی در دولت های محلی است که سوخت تحقیقات فدرال.

چان نیست پاسخ به پیام های تلفن به دنبال نظر. خود را وکیل Harland براون گفت چان هیچ مشکلی انجام داده بود. چان به رسمیت شناخته شد در توسعه صنعت به عنوان یک "مفید, برو به فرد هر زمان که به کمک و یا مشاوره نیاز شد" و "هرگز خواسته و یا دریافت هر چیزی در بازگشت خود بهره یا سود" براون گفت.

تبلیغات

این اتهامات جدید پدید آمده که یکی از چان همکاران کسب و کار شد سوم شخص متهم در تحقیقات گسترده به اتهام پرداخت به طرح های در L. A. شهرستان سالن. املاک و مستغلات مشاور جورج چیانگ موافقت کرده است که به اعتراف به گناه برای شرکت در یک جنایی سازمانی است که شامل کمک به یک شرکت چینی رشوه یک L. A. عضو شورای شهر و معاون شهردار به همراه usher توسعه پروژه است.

Garcetti خواسته در مورد فدرال اتهامات مربوط به معاون سابق شهردار گفت: هفته گذشته که او "تحمل صفر" به اتهام تخلف دقیق توسط دادستان.

چان بلند شده دیده می شود به عنوان یک دوست به توسعه است. شش سال پیش زمانی که چان انتخاب شد به طور دائم در طول ساختمان بخش اعضای شورای ستایش او را برای برش نوار قرمز است. عضو شورای میچ O'Farrell گفت که او "ساخته شده است گام های بلندی در کاهش تعداد مراحل است که در آن طول می کشد برای دریافت پروژه های زمین" تقویت اقتصاد است.

تبلیغات

رابرت "جوانه" Ovrom که رهبری بخش ساختمان قبل از چان توصیف چان به عنوان یک "آقای رفع آن" بود که صعودی مورد توسعه و کمک به اعضای شورا.

"اگر یک عضو شورای خواسته ری" چه دو و دو برابر ؟ 'او پاسخ گفت:" آنچه شما می خواهید آن را برابر با?' "گفت: Ovrom که اضافه شده است که او مبهوت بود اتهامات در مورد فدرال.

چان تاکید کرد تلاش های خود را به ساده L. A. در فرایند اجازه. در یک نمایش به صورت اسلاید برای کارکنان پس از چان کردم کار گروه خواست کارکنان به انعطاف پذیر و تمرکز بر هدف از کدهای شهرستان. این ارائه یک سناریو از یک مرد که سفارشات یک مجموعه شام در یک رستوران و گفته است او نمی تواند جایگزین میوه برای, Kahlua کرم پای.

"خواهد مرد خوردن در رستوران دوباره ؟" تصاویر به صورت خودکار خواست. "می تواند رستوران بود منطقی تر انعطاف پذیر?"

تبلیغات

Robert P. سیلوراستاین یک وکیل است که به نمایندگی از گروه های محله تحت پیگرد شهرستان بیش از تصمیم گیری توسعه گفت: او ناراحت شد که بخش ساختمان به نظر می رسید برای دیدن توسعه دهندگان نمی, به عنوان مشتریان خود را. او استدلال کرد که گروه "رسیده واقعا اسفناک کم تحت چان" که رهبری این گروه به صورت آن موقت و یا دائم ارشد از سال 2013 تا 2016.

مخالفان از هزاره هالیوود پروژه آسمان خراش بود که خنثی چالش های قانونی آورده شده توسط سیلوراستاین استدلال کرد که چان به حال تضاد منافع چرا که او پرداخت می شود و کارآموز در یک شرکت حقوقی است که به نمایندگی از هزاره توسعه دهنده. سیلوراستاین شکایت کرده است که "به جای تمیز کردن خانه Garcetti ترویج چان به معاون شهردار" در سال 2016.

چان گفت: در مدت کوتاهی پس از شکایت ارسال شده بود که او پاک شده است تخلف است. یک Garcetti گفت: ماده "بود با اشاره به اخلاق کمیسیون که کاهش یافته است را به هر گونه اقدام اجرایی."

در فدرال براده هفته گذشته دادستان گذاشته رشوه طرح مربوط به چیانگ خود و شرکای کسب و کار و ناشناس لس آنجلس عضو شورای شهرستان. جزئیات در دادگاه براده را ساخته اند روشن است که این سیاستمدار عضو شورای خوزه Huizar که وکلای بارها و بارها کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

دادستان همچنین دقیق نقش "فردی 1," توصیف او را به عنوان معاون سابق شهردار که برای اولین بار ملاقات چینگ در یک رویداد توسط شرکت چینی است که به دنبال هتل-و-پروژه مسکونی درگیر در اتهام رشوه.مرد گفت: چینگ او شناخته شده به عنوان مدیر کل از ساختمان اداره تشکیل پرونده خود را گفت.

بینام مرد بعد خواسته بیش از ناهار که آیا چیانگ علاقه مند بود در مشاوره در مرکز شهر پروژه های توسعه و ارائه به معرفی چیانگ به مسئولان شهرستان با توجه به درخواست رسیدگی کند.

فردی 1 "نشان داد که هدف او این بود برای اطمینان از موفقیت پروژه های چینی در لس آنجلس" دادستان گفت. او دستور چیانگ برای راه اندازی یک شرکت مشاور برای انجام اهداف خود و چیانگ تشکیل همکاری داد مشاوران با توجه به فدرال براده. دو بعد تشکیل شده CCC گروه سرمایه گذاری که مشغول به کار با شرکت های توسعه است.

چیانگ شد یک مشاور در یک پروژه برنامه ریزی شده است که redevelop لوکس در مرکز شهر هتل در سراسر از L. A. Live, سرگرمی, پیچیده, پیشنهاد شده توسط شرکت چینی شنژن Hazens. دادستان به نام توسعه که در طرح اتهام رشوه خواری اما جزئیات در خود براده — از جمله تعدادی از اتاق های هتل ها و واحد مسکونی و تاریخ شهر آرا — مطابقت با مرکز شهر پروژه.

تبلیغات

تقاضای معامله آمده است که معاون شهردار توافق با چیانگ برای کمک به برنامه ریزی پروژه در ازای "آینده پرداخت." در حالی که معاون شهردار هنوز کاری برای شهر او آماده بارگیری در این هفته از لیست وظایف برای پروژه led, پروژه جلسات و وظایف واگذار شده به چیانگ برای پیشبرد این پروژه با توجه به درخواست رسیدگی کند.

او همچنین اهرمی موقعیت رسمی خود را به فشار زیردستان را مطلوب مراحل را برای پروژه راه اندازی یک جلسه بین بخش برنامه ریزی و مقامات شرکت به دنبال توسعه و ملاقات با یک عضو از کمیسیون برنامه ریزی شهرستان به اصرار آنها را به آن را تایید دادستان ادعا. ماه پس از ترک شهر خود کار در سال 2017 او پرداخت می شود $112,000 برای کمک های خود را با این پروژه به عنوان معاون شهردار به گفته دادستان.


مدت کوتاهی پس از خروج از شهر خود در طی مدت زمانی که او بود محروم از لابی مقامات شهر سابق معاون شهردار خواسته یک کارمند به یک unnamed عضو شورای — که تنها به عنوان "شهر کارمند D" — به درخواست Garcetti کارمند به فشار کمیسیون به تصویب این پروژه با توجه به دادستان. به زودی پس از آن, چیانگ راه اندازی مشاوره توافق به نفع نسبی شهرستان کارمند D پر متحده است.

این بار نیز گزارش شده در سال گذشته است که در حالی که خدمت به عنوان معاون شهردار چان را مطرح کرده و دهها هزار دلار برای آسیا و اقیانوس آرام آمریکا ماه میراث جشن از توسعه دهندگان املاک و مستغلات که به دنبال شهر از مصوبات و یا در انتظار بازرسی ساختمان.

تبلیغات

چان گفت: شورای aide که او امن 10.000 دلار کمک مالی از شنژن Hazens. به گفته کارشناسان از جمله فعالیت های مالی قانونی هستند اما می تواند افزایش نگرانی های اخلاقی بسته به اینکه چقدر تاثیر چان به حال بیش از آن شرکت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن