ریشه های Rx, خوراکی مارک های جمع آوری پول برای کوه غذایی بانک

کلرادو داروخانه های زنجیره ای و چند خوراکی مارک های اختصاص داده اند و بخشی از فروش خود را برای حمایت از بانک ه

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

کلرادو داروخانه های زنجیره ای و چند خوراکی مارک های اختصاص داده اند و بخشی از فروش خود را برای حمایت از بانک های مواد غذایی در شش کوه جوامع است.

ریشه Rx عمل شش گلدان مغازه ها بین اسپن بازالت عقاب بدرد خوردن ادواردز, Gunnison و Leadville شهرها که همیشه دیدن یک قطره در بازدید کنندگان در بهار. اما COVID-19 نهفته است آنها را بدتر از هر فصلی ضعف از افزایش موارد تایید شده به تبر که این بیماری همه گیر در زمان به گردشگری وابسته به اقتصاد محلی است. پس از درمانگاه ها شده اند مجاز به باز بماند ریشه Rx مدیریت نگاه راه هایی برای کمک به کسانی که مبارزه مالی.

بنابراین از طریق 20 مه 5 درصد از درآمد حاصل از تمام ریشه های Rx خوراکیهای فروش خواهد شد به بانک های مواد غذایی در خدمت شهرهای که در آن داروخانه های زنجیره ای عمل می کند; این شرکت تخمین می زند آن را به حال اهدا بیش از $3,800 توسط مه 6.

"ما از طریق کمک های مالی از خوراکی فروش برای ماه آینده ما امیدواریم که برای کمک به مردم محلی در حال حاضر از کار"
ریشه Rx مدیر کل بریتنی Peno می گوید. "تاثیر COVID-19 تا به حال در کلرادو گردشگری در آنچه که به طور معمول مشغول زمان از سال قابل توجهی است و ما فکر می کنیم که مجاز به باز بماند یعنی ما ضروری مسئولیت دادن به جوامع محلی ما."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خوراکیهای شرکت Canyon کشت Cheeba Chews, Iovia نکردنی و Wana مارک را همه متعهد به کمک به عنوان به خوبی. "در این ماه وقتی که شما خرید هر یک از ما خوراکی در ریشه های Rx, مکان, حداقل 5 درصد از هزینه های عمده فروشی اهداء خواهد شد به بانک های مواد غذایی در کلرادو به طور مستقیم از سرویس دهی ما سخت-آمار گردشگری مبتنی بر جوامع" توضیح می دهد که Cheeba Chews نماینده داستین Coren. "در اینجا به این امید که شما به اشتراک گذاری است که احساس: هر خوراکی خرید کلرادو نشان می دهد که شاهدانه جامعه اهمیت می دهد."

ریشه های Rx و آن خوراکیهای شرکا به یک لیست در حال رشد از کلرادو ماری جوانا کسب و کار اهدای خود را در وقت, پول و منابع را به اشکال مختلف از COVID-19 امداد. ماه گذشته جنوب کلرادو در حال رشد عمل خالص سبزی رهبری تلاش جفت شدن رسومات و آبجوسازی را ضد عفونی کننده دست برای پاسخ اول و کسب و کارهای محلی و دنور داروخانه های زنجیره ای خوب شیمی اهدا 50.000 دلار به دولت COVID صندوق امداد. Leafbuyer آنلاین داروخانه منو و وفاداری خدمات است که ارائه رایگان خدمات ارتباطی برای کسب و کارهای کوچک در کلرادو اسپرینگز و دنور.

می دانم که از شاهدانه دیگر شرکت های کمک به مبارزه با COVID-19? ارسال نظر و یا ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب