دما, حاشیه Tedesco در NRL; Te زن نما, زن کیردار نشانه برای Broncos

بریزبن استرالیا (AP) — استرالیا fullback جیمز Tedesco اولین بازیکن به دست یک بازی تحت ملی راگبی لیگ پروتکل های

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

بریزبن استرالیا (AP) — استرالیا fullback جیمز Tedesco اولین بازیکن به دست یک بازی تحت ملی راگبی لیگ پروتکل های درمانی جدید در بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که او بیدار شد و با درجه حرارت بالا در روز پنج شنبه.

فقط یک هفته پس از پایان لیگ دوباره پس از دو ماه تعطیل, Tedesco موفق آزمون ممنوع است که هر کسی که با درجه حرارت های بالا 37.2 از ورود به ورزشگاه در روز بازی و یا برای تمرین.

او حکومت را از سیدنی خروس' صف به بازی بازی های Broncos در بریزبن در روز پنج شنبه.

Tedesco رای دادند NRL بهترین بازیکن سال 2019 را به انجام تست های بیشتر برای COVID-19.

بریزبن هافبک برودی باغچه تا به حال دو خوانش قبل از اولین NRL باز گشت مسابقه روز پنج شنبه گذشته در برابر Parramatta, اما او در نهایت در گذشت یکی دیگر از متوسط بررسی و اجازه داده شد به بازی.

استرالیا پخش Corp. گزارش Tedesco از خواب بیدار شدم با تب و پرواز نیست به بریزبن برای بازی. خروس گفت: در رسانه های اجتماعی که Tedesco شد از صف شروع به دلیل بیماری.

همه NRL بازی ها بدون جمعیت و همه بازیکنان حمایت از کارکنان محل کارکنان و رسانه ها از ورود به استادیوم باید متوسط چک. بازیکنان به طور منظم به نمایش در آمد و موضوع را به جنبش ردیابی است. در طول بازی توپ به طور منظم از ضد عفونی رزرو بازیکنان نشستن دو متر از هم جدا هستند و با دستورالعمل های دقیق به داخل و خارج از ورزشگاه و رختکن.

در حالی که خروس از دست داد یکی از بهترین بازیکنان Broncos تجربه به دست آورده با امضای بن Te زن نما, زن کیردار در کوتاه-مدت قرارداد.

33-year-old ابزار رو به جلو است و بازگشت به Broncos پس از روی لئامت دادن در اتحادیه راگبی که در آن او با بازی 18 آزمون برای انگلستان دو برای انگلیسی ها و ایرلندی شیرها و تا به حال روی لئامت دادن با ژاپن بر اساس Sunwolves در سوپر راگبی. Te زن نما, زن کیردار سابق ایالتی کوئینزلند از مبدا به جلو و 75 از 152 NRL بازی برای بریزبن.

این NRL اول نخبگان ورزشی رقابت برای بازگشت به عمل در استرالیا پس از مستند که رفت به زور در ماه مارس زمانی که استرالیا و نیوزیلند بسته مرزها.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن