هنگ کنگ رهبر انتقاد "استانداردهای دوگانه" در طول تظاهرات

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ رهبر روز سه شنبه با انتقاد از "استانداردهای دوگانه" از دولت های خارجی بیش از امنیت ملی

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ رهبر روز سه شنبه با انتقاد از "استانداردهای دوگانه" از دولت های خارجی بیش از امنیت ملی با اشاره به زمان ناآرامی در ایالات متحده به عنوان یک مثال از نحوه نگرش متفاوت زمانی که تظاهرات آمار صفحه اصلی.

"ما به تازگی دیده می شود این نوع از استانداردهای دوگانه به وضوح با شورش در ایالات متحده" رئیس اجرایی کری لام گفت. "ما می توانید ببینید که چگونه مقامات محلی واکنش نشان داد. اما پس از آن در سال گذشته هنگامی که ما تا به حال شبیه شورش در هنگ کنگ چه بود موقعیت خود را؟"

آمریکا و انگلیس و برخی دیگر دموکراسی های غربی به شدت انتقاد پلیس سرکوب در تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته است. لام با اشاره به مطلب اخیر انتقاد از قریب الوقوع امنیت ملی قانون است که بسیاری از سیاستمداران خارجی باید مشخص به عنوان پکن فرسایش آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ.

"آنها را به کشور خود امنیت ملی بسیار جدی است اما برای امنیت کشور ما به ویژه وضعیت در هنگ کنگ, آنها در حال نگاه کردن به آن از طریق شیشه رنگی," او گفت:.

لام منجر خواهد شد یک هیئت بلندپایه هنگ کنگ مقامات پکن روز چهارشنبه به ارائه نظرات و برنامه ریزی شده قوانین امنیت ملی به دولت چین مقامات هنگ کنگ دولت اعلام کرد.

چین تشریفاتی مقننه در هفته گذشته تایید تصمیم به ایجاد قوانین امنیت ملی هنگ کنگ با هدف مهار خرابکارانه و secessionist فعالیت پس از monthslong دموکراسی در سال گذشته که در زمان منجر به درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس.

در پاسخ به قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه متعهد به "اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک است."

لام گفت: اگر هر کشور تحمیل تحریم و یا ساخته شده حرکت می کند به تاثیر روابط بازرگانی آنها را "لطمه زدن به منافع خود است." او در ادامه به برجسته ایالات متحده مازاد تجاری با هنگ کنگ.

"دولت های خارجی پاسخ داده شده است با مشخصات بالا به شیوه ای برخی را تهدید به اقدامات خاصی و من فقط می توانید می گویند که آنها در حال اتخاذ استانداردهای دوگانه" لام گفت.

لام همچنین ابراز نگرانی آخرین شیوع کروناویروس در شهر جدید پس از یک خوشه از نه نفر در همان مسکن عمومی ساختمان آزمایش مثبت برای این ویروس طی چند روز گذشته به پایان خط نزدیک به دو هفته بدون محلی منتقل موارد است.

او گفت که دولت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش اجتماعی-فاصله اقدامات که هنوز در محل در شهرستان تا 4 ژوئن. در حال حاضر وجود دارد ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از هشت نفر است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب