هنگ کنگ رسانه ها: بازداشت بیش از 200 معترض

هنگ کنگ (AP) — بیش از 200 نفر دستگیر شدند در طول تظاهرات ضد دولتی روز یکشنبه شب با توجه به هنگ کنگ گزارش های ر

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

هنگ کنگ (AP) — بیش از 200 نفر دستگیر شدند در طول تظاهرات ضد دولتی روز یکشنبه شب با توجه به هنگ کنگ گزارش های رسانه ها.

پلیس منتشر نشده یک چوب خط حساب کردن اما گفت حدود نیمه شب که آنها انجام پراکندگی و دستگیری عملیات پس از هشدارهای مکرر. آنها گفتند: معترضان شعار می دادند شعار و ساخته شده است موانع برای جلوگیری از جاده ها در شهر Mongkok منطقه و آتش سوزی در برخی از خیابان ها.

یک دموکراسی که فلج هنگ کنگ ماه سال گذشته نشان داده است نشانه هایی از احیای در هفته های اخیر به عنوان coronavirus تهدید را برطرف می کند. دولت به تازگی تصمیم به اجازه تجمعات هشت نفر از چهار قبلا.

سیب روزنامه گفت: بیش از 200 نفر دستگیر و جنوب چین صبح پست قرار داده و در مجموع بیش از 250. هر دو ذکر منابع بی نام. پلیس جدول بندی دستگیری و انتظار می رود به انتشار شماره بعد شنبه.

شب خیابان اقدام به دنبال چندین تظاهرات در مراکز خرید پیش از آن در روز. معترضان خواستار دموکراسی کامل در نیمه مستقل چینی شهر و رسیدگی به اتهام خشونت پلیس در سرکوب تظاهرات.

تظاهرات بودند برانگیخت توسط یک شرکت-رها استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون جنایی ارسال می شود به سرزمین اصلی چین به صورت آزمایشی. چین سیستم قضایی است murkier از هنگ کنگ و تضمین نمی کند همان حقوق متهم کرده است.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق هنگ کنگ در سال گذشته در تکرار تظاهرات که اغلب به پایان رسید و در مبارزات تن به تن, با, هاردکور, معترضان پرتاب بمب بنزین و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و شلیک nonlethal اما هنوز پرتابه قدرتمند است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب