هنگ کنگ مخالفت با انتقاد شدید چین امنیت ملی قانون حرکت

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس به شدت انتقاد چین حرکت را بیش از آستین متوقف تلاش برای ت

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس به شدت انتقاد چین حرکت را بیش از آستین متوقف تلاش برای تصویب قوانین امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار در قلمرو آن می رود در برابر "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که وعده های شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

پیشنهاد لایحه ارسال شده در روز افتتاحیه از چین قانونگذاری ملی در جلسه روز شنبه که با هدف منع secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم است. می آید پس از یک ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته که در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان.

این حرکت یکی از بحث برانگیز ترین موارد در دستور کار ملی در سال درو قوی در سوئیس از دولت آمریکا و گروه های حقوق بشر. با وجود که پکن به نظر می رسد از دست داده اند صبر و مصمم است به اعمال کنترل بیشتر و محدود کردن مخالفان فعالیت های سال گذشته تظاهرات.

"خی Jinping دور زده کل تظاهر "یک کشور و دو سیستم'," سابق طرفدار دموکراسی نماینده مجلس لی Cheuk-یان گفت: چین از رهبر.

او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط احزاب مخالف و فعالان که این حرکت نشان می دهد پکن است "به طور مستقیم به دست گرفتن کنترل."

"آنها در حال تلاش برای ممنوعیت هر سازمان در هنگ کنگ که جرات به صحبت کردن در برابر حزب کمونیست" او گفت: توصیف آن به عنوان یک چالش جهانی ارزش هایی مانند آزادی و آزادی.

قبلی تلاش برای تصویب چنین قانونی در هنگ کنگ مقننه کنار گذاشته شد و پس از گسترده تظاهرات خیابانی در سال 2003. این زمان پکن تصمیم گرفته است برای دور زدن این سرزمین قانون-ساخت بدن با استفاده از چه منتقدان می گویند در حال مشکوک زمینه قانونی تحت قانون اساسی است که در خدمت به عنوان یک نوع از قانون اساسی هنگ کنگ پس از آن بازگشت به چین از حکومت استعماری بریتانیا در سال 1997.

در حالی که تصویب چنین قانون مورد نیاز است طبق ماده 23 از قانون اساسی پکن تصمیم گرفته است نه به سعی کنید به حافظه آن را از طریق هنگ کنگ قوه مقننه گفت: Steve Tsang مدیر موسسه چین در مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی در لندن است.

به جای آن انتخاب کرده است آنچه که او به نام "بدتر گزینه" پیشنهاد ملی تصویب امنیت ملی قانون برای این سرزمین است.

"برای بسیاری در هنگ کنگ شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصویب هنگ کنگ خواهد بود معادل موثر پایان "یک کشور و دو سیستم' مدل" Tsang گفت. "من پیدا کردن آن سخت به این باور خواهد نه ماشه یا عظیم صلح آمیز و منظم تظاهرات یا بیشتر آوازی و تهاجمی تظاهرات و یا در واقع به احتمال زیاد ترکیبی از هر دو."

بازگشت از تظاهرات خشونت آمیز خواهد بود کشیدن بیشتر در این سرزمین creaking اقتصاد باعث شده شرکت های چند ملیتی به تجدید نظر و حضور خود را در واشنگتن به بررسی سیاست های خود را از اعطای هنگ کنگ بیشتر به نفع تجارت شرایط از سرزمین اصلی چین Tsang گفت.

سابق هنگ کنگ رهبر C. Y. لئونگ در دفاع از این حرکت در یک مصاحبه با شبکه دولتی دوربین مدار بسته. او هشدار داد که دموکراسی خواهی باید "دست کم گرفتن عزم دولت چین برای مقابله با مسائل مربوط به هنگ کنگ است."

امنیت ملی قانون نه مانع سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در هنگ کنگ و نه مانع از ساکنان محلی از بهره گیری از آزادی بر اساس قانون به آنها گفت.

"برای اجرای یک کشور و دو سیستم در هنگ کنگ وجود دارد باید قوانین برای حفاظت از امنیت ملی" لئونگ گفت و اشاره کرد که کشورهایی مانند ایالات متحده و سنگاپور دقیق قوانین امنیت ملی نیز هست.

دموکراسی نماینده مجلس تانیا چان مقابله که این طرح خلاف قانون اساسی. "این یک بی احترامی کامل از وعده های ساخته شده در چین-انگلیسی پیوستن به اعلامیه و همچنین به عنوان تمام وعده های داده شده توسط دولت چین به ایالات متحده و جهان," او گفت:.

تایوان دولت پکن خواست به منجر به هنگ "بیشتر آشفتگی" با پیشنهاد امنیت ملی قانون حاکی از این است که آن را علت نارضایتی در میان مردم کنگ Hong و باعث بی ثباتی اجتماعی.

"قوانین هر جامعه متمدن باید یک چتر برای محافظت از مردم و نه از قید خود به آزادی" تایوان به سرزمین اصلی امور شورا در بیانیه ای گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کن Moritsugu در پکن کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن