چگونه دنور هنر-خانه سینما در حال مرور تعطیلی

برای سال, هنر-خانه فیلم برنامه نویسان مورد بحث ارائه آنلاین صفحه اصلی فیلم در علاوه بر این به فرد نمایش. اما ح

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

برای سال, هنر-خانه فیلم برنامه نویسان مورد بحث ارائه آنلاین صفحه اصلی فیلم در علاوه بر این به فرد نمایش. اما حتی پس از Netflix و Hulu و آمازون نخست شروع به غذا خوردن به فیلم تئاتر درآمد آن گفتگو شد و به ندرت فوری است. برای سازمان های غیر انتفاعی مانند دنور فیلم — که برنامه های دنور جشنواره فیلم; سری ارائه می دهد از جمله فیلم بر روی سنگ زنان + فیلم و سینما, Q; و برنامه نویسی در طول سال در Sie FilmCenter — همیشه وجود دارد بیش از اندازه کافی برای انجام این کار بدون اضافه کردن یکی دیگر از پروژه به لیست...به خصوص که ممکن است فریب مخاطبان و حتی بیشتر از صفحه نمایش بزرگ.

پس از آن آمد COVID-19.

در تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی multiplexes و هنر خانه به طور یکسان بسته درهای خود را به طور داوطلبانه و قبل از همه در سالن بودند توقیف توسط شهرها و ایالات متحده. و در حالی که تئاتر مدیران دست و پنجه نرم با امکان furloughs, اخراج و تعطیلی دائم نوآورانه برنامه نویسان راههایی برای انطباق با جهان مجبور آنلاین — حتی به عنوان Netflix تحت سلطه بازار است.

طولانی نیست پس از بسته شدن در اواسط ماه مارس, Denver, فیلم و دیگر هنر خانه شروع همکاری با فیلم مستقل توزیع کنندگان در یک مجازی-سینما, سری, یک, که در آن تئاتر کاربران می تواند اجاره یک فیلم جدید برای قیمت بلیت تئاتر و تماشای آن را در خانه.

"من واقعا هیجان زده شده است, هنر-خانه های خارجی و فیلم های مستند که واقعا برداشت این پلت فرم در مقابل بزرگ بودجه هالیوود مسائل می گوید:" کیت گارسیا مدیر هنری در Sie. "این فقط نشان دهنده روح مبارزه مستقل سینما."

و دنور, فیلم فراتر رفت و فقط ارائه فیلم. غیر انتفاعی برای اولین بار با همکاری DoorDash برای ایجاد یک شام-و-یک-فیلم معامله تنزیل تحویل برای تئاتر کاربران. و در هفته های اخیر به عنوان خرده فروشی نقاط شروع به باز کردن این Sie شروع به ارائه یک میان وعده برای رفتن گزینه که در آن کاربران می تواند خرید یک بسته میان وعده که شامل پاپ کورن شراب یا آبجو, آب نبات و دیگر رفتار را به خانه و مصرف همراه با یک فیلم.

اما در حالی که دنور فیلم در میان اولین محلی برای تغییر به آنلاین غربالگری گزینه های زنجیره ای ملی مانند Alamo Drafthouse نیز رو به مجازی-سینما بازی ایجاد رقابت بیشتر برای کوچکتر نهادهای محلی. نه این که آلامو است بزرگترین تهدید برای خانه هنر: دیزنی شده است انتشار فیلم در اوایل دیزنی به علاوه و Netflix شده است نگه داشتن حوصله و عمومی را سرگرم با جنجالی مجموعه مستند مانند ببر پادشاه و یک میزبان از برنامه نویسی اصلی.

به عنوان کلرادو بازگشایی و سینما صبر کنید برای راهنمایی در مورد زمانی که آنها می توانید شروع به بازگشایی به مراجعان دنور فیلم و دیگر برنامه نویسان فکر می کنم که مجازی-سینما مدل آنها پیشگام احتمالا آویزان در اطراف بیش از حد...ارائه نوع دیگری از رقابت.

Keith Garcia, artistic director at the Sie FilmCenter.گسترش

کیت گارسیا مدیر هنری در Sie FilmCenter.

عکس بن Seagren

"جن از بطری" گارسیا می گوید: "ما باید به شکل از چگونه به کار با آن است."

وجود دارد upsides به در خانه گزینه های او می افزاید. برای برخی از افراد با معلولیت های سفر به سینما است در دسترس انتخاب است. دیگر مشتریان بالقوه کار ساعت های عجیب و غریب است که جلوگیری از آنها را از رفتن به قراضه. و برخی از دیرین مشتریانی که نتوانسته اند آن را به Sie FilmCenter در حال حاضر قادر به پشتیبانی نهاد دوباره.

گارسیا می گوید که بسیاری از برنامه نویسان او صحبت به سراسر کشور همین حالا پیش بینی بازگشایی قبل از جولای — و که در خوش بینانه است. مقیاس رویدادهای زندگی می کنند بعید است که دوباره در هر زمان به زودی فرماندار Jared پلیس گفته است Coloradans در هفته های اخیر.

"ما فقط در حال انتظار برای شنیدن در دستورالعمل های عمومی برای جمع آوری فضاها و رفتن از وجود دارد" گارسیا می گوید. "بله البته هر کس می خواهد به باز کردن کسب و کار خود رفتن. اما ما قطعا در حال گمراهان در کنار احتیاط. ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی را مگر اینکه آن را 100 درصد امن برای کارکنان خود و یا بینندگان ما."

فیلم بر روی صخره ها سالانه سنگ قرمز آمفی تئاتر فیلمهای غربالگری سری که دنور برنامه فیلم با دنور هنر و سالن های این شهر فرهنگی سازمان لغو شده است. هر دو شهرستان و غیر انتفاعی در حال بررسی امکان رانندگی در گزینه.

"ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما بزرگترین رویداد سال دنور جشنواره فیلم, در حال رفتن به نگاه و احساس" می گوید گارسیا. این رویداد سالانه است که به ارمغان می آورد بیش از 40 ، 000 بیننده به احتمال زیاد به یک تجربه مجازی — حداقل در بخش — در سال 2020 است.

"دیگر چیزی که ما نیاز به برنامه ریزی برای این است که همه چیز را برای رفتن به آمده به عقب در کاهش ظرفیت" گارسیا می گوید. "تئاتر که باز هستند در حال حاضر باید در 30 درصد ظرفیت است. شما باید به ارائه نه فقط اجتماعی فاصله در تئاتر اما هیچ کس نمی تواند نشستن در ردیف پشت سر شما و یا در مقابل از شما. شما دو کرسی یا بیشتر را در بین آن مردم نشسته است."

او و همکار خود برنامه نویسان در حال دست و پنجه نرم کردن با دیگر مهم سوال که چرخش خاموش از وجود دارد. می تواند مردم را از نشستن در وسط یک ردیف اگر این معنی است که آنها را مجبور به راه رفتن با همکار مشتریان به استفاده از دستشویی? مردم را ملزم به پوشیدن ماسک? و اگر اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها به دنبال سیاست — به خصوص پس از چراغ به پایین ؟ و تئاتر را برانگیخت و حتی می خواهید به بازگشت به سینما ؟ اگر هنگامی که?

در حالی که گارسیا جمع آوری پاسخ به این سوالات او می گوید که هیچ کارکنان گذاشته شده است که در دنور فیلم — اگر چه ساعتی کارگران بودند.

Alamo Drafthouse گذاشته یا furloughed بسیاری از کارگران محلی در مدت کوتاهی پس از بسته شدن در ماه مارس است. آستین بر اساس آلامو راه اندازی شد, جمع آوری کمک برای خارج از محل کار کارکنان; آن را نیز به فروش کالا و خود را در حال اجرا آنلاین سینما. به سرنوشت آن سه دنور-مساحت سالن یک سخنگو گفت: این شرکت آماده است به نظر...هر چند زنجیره ای در حال کار بر روی برنامه ای برای بازگشایی شده است.

نقطه عطفی در تئاتر هنر ملی-خانه شرکت اجرا می شود که تولیدی صنعتی مایان فولاد, Greenwood Village, Esquire و Chez هنرمند تئاتر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. "نقطه عطفی خواهد بود برای ارائه به مشتریان و کارکنان یک محیط سالم و امن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" این شرکت اشاره می کند در وب سایت خود را.

در ضمن دنور فیلم است که خود را در حال اجرا مجازی سینما در توزیع کنندگان وب سایت است که به دنبال به سمت تغییر به دور از استفاده از این سیستم عامل های مجازی و ساختمان یکی از خود را به چیزهای ساده تر برای بینندگان. اگر آن را با موفقیت غیر انتفاعی قادر خواهد بود با استفاده از پلت فرم برای سال آمده است — حتی زمانی که تئاتر بازگشته است در کسب و کار.

"تا کنون 2020 است یا شستشو برای بسیاری از افراد و یا تنظیم کامل" گارسیا نتیجه می گیرد. "ما نمی خواهیم هر چیزی به یک بشویید. ما می خواهیم به انطباق و هنوز هم تولید آنچه که ما در حال انجام این کار برای جامعه و فیلم را برانگیخت و آن را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است و به عنوان یک راه منحصر به فرد به عنوان امکان پذیر است."

را در حال حاضر آنلاین.

برای یک لیست کامل از زمان عرضه در دنور فیلم مجازی, سینما, برو به denverfilm.org.

به روز رسانی: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که دنور فیلم گذاشته ساعتی کارگران است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن