چگونه Gentrification تغییر کرده است وهیتیر محله

یادداشت سردبیر: این سومین بار در یک سری در مورد تغییرات در gentrifying دنور محله. کلیک کنید به عنوان خوانده شد

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این سومین بار در یک سری در مورد تغییرات در gentrifying دنور محله. کلیک کنید به عنوان خوانده شده در مورد پنج امتیاز و کول.

مانند پنج امتیاز و کول که مرز آن در شمال دنور در وایتیر محله به طور سنتی به خانه به مردم رنگ بسیاری از آنها مواجه شده اند در طول تاریخ تبعیض آمیز موانع برای داشتن مسکن است. اما به عنوان اطلاعات از یک جارو پروژه تحقیقاتی نشان وهیتیر تجربه یک رشد جمعیتی تغییر در طول دهه گذشته کاملی با هجوم بالاتر درآمد مردمی و خروج از بسیاری از دیرین ساکنان که دیگر نمی تواند استطاعت به اقامت در محل آنها می خواهم به نام خانه برای نسل های.

اطلاعات حذف شده از کودک فرصت شاخص 2.0 یک ماموت پایگاه داده ایجاد شده توسط دانشگاه برندایس در والتهام ماساچوست. این پروژه به بررسی 100 بزرگترین مناطق مترو در ایالات متحده از جمله دنور در یک دانه در سطح محله با محله به فاش کردن نوع نابرابری قبل از اینکه بسیاری از جوانان محروم از پیشینه و آن را در خدمت به عنوان پایه و اساس ما پست "مطالعه: سفید کودکان در دنور شده و لبه بیش اسپانیایی, سیاه بچه ها."

در درخواست ما یک تیم به رهبری توسط کلمنس Noelke مدیر تحقیق و پژوهش برای موسسه کودکان ، جوانان و خانواده سیاست برای دانشکده را میشیگان الی گسترده دانشکده مدیریت و سیاست کشیده با هم آمار و ارقام برای تعدادی از دنور محله از جمله آمریکا با رسم از سرشماری ایالات متحده دستگاه آن شامل.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

منابع اصلی هستند که جامعه آمریکا در نظر سنجی که در سرشماری گیره به سال 2010 و 2015 اگر چه آنها در واقع پوشش گسترده تر از دوره های: 2008-2012 و 2013-2017. به عنوان یک نتیجه, آنها نشان می دهد آنچه که منجر به این شرایط در وایتیر امروز.

کودک فرصت شاخص 2.0 داده های جمع آوری شده از 72,000 دستگاه های سرشماری با تمرکز بر 29-شاخص های اقتصادی هر عامل وزن است با توجه به شدت آن را پیش بینی سلامت اقتصادی و نتایج با نتایج ترکیب برای ایجاد یک فرصت تک نمره بین 1 و 100. پایین مقیاس نشان دهنده 1 درصد از کودکان و نوجوانان که در محله با کمترین فرصت نمرات در حالی که 100 تعیین محله ارائه کودکان بهترین شانس برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

وهیتیر کلی شماره سند عظیم جهش بین سال های 2010 و 2015 گزارش به عنوان اندازه گیری برابر میانگین ملی و یکی برای دنور به طور خاص — از 28.0 به 60.0 سابق و 17.0 به 40.0 برای دومی. که نمرات دو برابر در هر یک از این معیارها خواهد بود قابل توجه اگر این سود بودند تجربه دیرین ساکنان به جای استفاده از مزایای بیشتر تازه واردان است. اما به نظر نمی رسد که این مورد به عنوان یک نگاه دقیق تر در اطلاعات گروه بندی شده و در سه دسته گسترده ای نشان می دهد.

جمعیت

تعداد کودکان زندگی در آمریکا, سقوط قابل ملاحظه ای بین نظرسنجی از 1,437 به 1,224. این روند دیده می شود در میان کودکان تعریف شده به عنوان "غیر هیسپانیک سفید" (416 به 291) "نه غیر هیسپانیک سفید" (1,021 به 933) "برخی دیگر مسابقه یا دو یا بیشتر از دو نژاد" (235 تا 140) و به خصوص "سیاه یا آفریقایی آمریکایی است." در سال 2010 که دسته اختصاص بیش از 50 درصد از جمعیت جوانان یا 733 کودکان, اما تعداد بیشتر از نصف به 344 در جانشین آن.

که در مقایسه با نمونه چگونه این به طور سنتی آفریقایی-آمریکایی محله دگرگون شده به عنوان بسیاری از دیرین ساکنان و فرزندان خود را نقل مکان کرد; آمار اکو کسانی که مستند در پنج امتیاز و کول.

در مقابل تعداد هیسپانیک یا لاتینی, کودکان و نوجوانان افزایش قابل ملاحظه ای از 291 به 578 — به احتمال زیاد شاخص مهاجرت در شمال دنور. بنابراین بیش از حد کامل خروج از هر کودک در وایتیر از آمریکا یا آلاسکا تبار مادری; 20 بچه ها شمارش در سال 2010 کاهش یافته بود به صفر در سال 2015 شمارش.


اقتصاد

با این فرض که کم درآمد مردمی که می خواهم زندگی در آمریکا برای نسل ها تحت فشار قرار دادند به دلیل مالی عوامل نمی تواند اعلام قطعی. Noelke هشدار می دهد که "بدون کسب اطلاعات بیشتر از آن چیزی است که روشن نیست این است که رانندگی این تغییر است." اما در حالی که این اطلاعات قطعا ارائه می دهد جذاب نکات وجود دارد برخی از ناهنجاری.

تک سرپرست خانوار افزایش یافت و از سال 2010 تا سال 2015 در هر دو پنج امتیاز و کول به احتمال زیاد به دلیل خانواده ها قیمت را از آن محله جایگزین شد وای که تصمیم به اجاره آپارتمان در یکی از بسیاری از مجتمع های ساخته شده در طول دهه گذشته توسعه بوم. اما برای آمریکا این اطلاعات نقطه نقل مکان کرد و در جهت مخالف رفتن از 70.3 درصد به 35.1 درصد نشان می دهد که این منطقه ثابت جذاب برای زوج های, از جمله کسانی که با کودکان و نوجوانان. به عنوان یک نتیجه نرخ مالکیت خانه ماند نسبتا ثابت (56.5 درصد به 53.2 درصد) و مسکن خالی شد و تقریبا وجود ندارد دوم گزارش: 8.1 درصد به 1.7 درصد است.

که یک فرمول برای افزایش هزینه های مسکن و زندگی مردم در وایتیر بعد از آن در دهه شد بهتر قادر به پرداخت قیمت; متوسط درآمد خانوار شات از $47,028 به $74,611. به طرز عجیبی درصد از افراد مشغول به کار در بالا و مهارت اشتغال تضعیف و در همان زمان 57.2 درصد به 50.1. اما همه دیگر دسته عمده زیر این چتر منعکس هجوم نقدی: کمتر مردمی در کمک های عمومی (17.5 درصد به 13.9 درصد) بسیار پایین تر نرخ فقر (24.0 درصد به 15.7 درصد) و متوسط برجستگی های کلی اشتغال (82.0 درصد به 85.6 درصد) و کسانی که پوشش بیمه درمانی (85.9 درصد به 86.3 درصد).


آموزش و پرورش

در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ثبت نام در واقع سقوط توسط 73.7 درصد به 46.0 درصد از یک تجزیه و تحلیل به بعدی دیگر به ظاهر متناقض نتیجه البته یکی که همچنین ظهور در پنج امتیاز. اما در غیر این صورت بیشتر از آمار مربوط به مدارس نشان می دهد بهبود مداوم است.

مثلا مدرسه, فقر, اندازه گیری درصد از دانش آموزان که واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار رفت از 92.3 درصد به 85.9 درصد است. همچنین بودند کسانی که 25 یا با یک مدرک دانشگاهی (48.0 درصد به 49.4 درصد) نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان (63.0 درصد به 65.9 درصد) تعداد بالا و با کیفیت در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش مراکز (تا 27 درصد) و سوم-درجه مهارت در خواندن و ریاضی (افزایش 4.5 درصد و 6 درصد بود).

همه از این متناسب با gentrification روایت است که هنوز هم گفته بودن در مکان هایی مانند آمریکا امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن