چگونه coronavirus است مانع اجرای کالیفرنیا آلودگی هوا قوانین

Coronavirus است که با داشتن یکی دیگر ناخواسته اثر در کالیفرنیا محیط زیست مانع اجرای تمیز-air قوانین است که می

توسط MORVARIDEASIA در 12 اردیبهشت 1399

Coronavirus است که با داشتن یکی دیگر ناخواسته اثر در کالیفرنیا محیط زیست مانع اجرای تمیز-air قوانین است که می تواند کمک به محافظت از مردم ریه ها در طی این بیماری همه گیر.

زمینه بازرسی متوقف شده اند از اواسط ماه مارس در منابع هوایی کالیفرنیا مدیره است که اجرای قوانین در کامیون ها و کشتی ها و دیگر عمده منابع آلودگی به دلیل نگرانی های بهداشتی در مورد فرد تحقیق کنند.

"همه ما از اجرای افراد در حال حاضر مشغول کار بر روی تجزیه و تحلیل داده ها است که ما در حال حاضر ... و آنها می توانید انجام دهید که کار خود را از میز" منابع هوایی, رئیس هیئت مدیره مریم نیکولز گفت. "آنها در حال پیدا کردن و شروع اجرای فعالیت هستند اما در این زمینه رانندگی در اطراف."

هنوز وقفه بدان معنی است که یک آرایه از آلودگی منابع از دوده-آروغ زدن دیزل کامیون ها و کشتی های باری به متان-نشت محل های دفن زباله و نفت و گاز سایت ها تحت مراتب کمتر موشکافی حداقل بر روی زمین از معمولی است.

تبلیغات

در محل بازرسی را نیز کاهش یافته است در ساحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه که مقررات مربوط به آلودگی ناشی از ثابت امکانات مانند کارخانه ها و پالایشگاه های نفت در سراسر لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

که تغییر می تواند مهم ترین را در دولت smoggiest مناطق از جمله جوامع در نزدیکی بنادر و انبارها و حمل و نقل دالان است که باقی می ماند هواپیمای سلامت مضر آلودگی است. کیفیت هوا بهبود یافته است به طور موقت در طول بیماری همه گیر در بخشی به دلیل آب و هوای بهار. اما دود در حال حاضر بازگشت به جنوب کالیفرنیا با یک رشته از های اخیر بد هوایی روز با وجود کاهش چشمگیر در ترافیک خودرو تولید گازهای گلخانه ای تحت stay-at-home سفارشات.

چشم انداز کاهش نظارت آلوده نگرانی های محیط زیست به ویژه در زمانی که مردم ریه ها در معرض خطر هستند از رمان های کروناویروس و نیاز به هوا خوب با کیفیت تر از همیشه.

تبلیغات

"زمینه بازرسی ها اغلب بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که قوانین در حال دنبال و هر کس تنفس هوا در کالیفرنیا سزاوار می دانم که ریه های ما و سلامت ما محافظت می گفت:" لایحه Magavern سیاست مدیر ائتلاف برای هوای پاک. "برای مثال کامیون که نقض استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای در معرض نزدیکی جوامع به حد سطح سمی اگزوز دیزل و کنار جاده بازرسی هستند بهترین راه برای اجرای پادمان."

در سال 2019 دولت منابع هوایی مدیره به طور متوسط بیش از 2800 بازرسی از یک ماه بر روی کامیون ها و کشتی های کوچک, خارج از جاده موتور مصرف کننده محصولات و مجموعه ای از دیگر منابع تولید گازهای گلخانه ای ساکت و هیئت مدیره سوابق نشان می دهد. آمار و ارقام برای این سال در دسترس نیست.

پس از تعویض به راه دور در 17 مارس "ما به طور موقت محدود فیزیکی بازرسی به منظور پاسخگویی اجتماعی فاصله مورد نیاز و به جای تمرکز روی میز ممیزی" منابع هوایی مدیره و سخنگوی دیو Clegern گفت.

Clegern گفت: این سازمان اجرای برنامه "باز است و فعال است. بسیاری از برنامه های ما تکیه می کنند در بازرسی بدنی به عنوان تنها وسیله شناسایی noncompliance." اعضای هیات در ادامه به موضوع استناد دید از موارد و و قادر به ادامه اجرای بر روی طیف گسترده ای از برنامه های "بدون انجام بازرسی بدنی در زمینه" او گفت:.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

هوا منابع مدیره است که به آن پروتکل و کار به تهیه منابع مانند ماسک ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و دستکش و انتظار برای افزایش حضوری بازرسی در ماه آینده با تمرکز بر بررسی شکایات در امکانات از قبیل محل های دفن زباله "که در آن بازرسی حیاتی برای ادامه اجرای" Clegern گفت.

جنوب کالیفرنیا کیفیت هوا مقامات گفت: آنها هنوز در زمینه انجام بازرسی هر چند کمتر و با احتیاط گرفته شده برای محافظت از کارکنان و عمومی است.

در محل بازرسی در ماه مارس کاهش یافته و در حدود 15 تا 20 درصد در مقایسه با یک سال پیش به عنوان شکایت از مردم در مورد آلودگی هوا, با توجه به برآوردهای منتشر شده توسط ساحل جنوبی منطقه هوایی.

تبلیغات

در همان زمان, این منطقه گفت: این ramped تا نظارت عملیات که در آن بازرسان نظارت بر امکانات مانند پالایشگاه های نفت و نیروگاه و کارخانه ها از راه دور با استفاده از کنترل از راه دور سنسورها و روش های دیگر برای جستجوی بیش از حد گازهای گلخانه ای بدون آینده در تماس نزدیک با افراد در داخل.

کالیفرنیا آژانس حفاظت از محیط زیست گفت: برخی از تابلوهای دیگر و ادارات هم قطع زمینه بازرسی به دلیل coronavirus محدودیت. این گروه از مواد سمی کنترل است به طور موقت متوقف فرد در بازرسی از زباله های خطرناک امکانات. این گروه از آفت کش ها و مقررات است که هنوز هم بازرسی تولید, اما نه فروشگاه های فیزیکی و یا امکانات تولید.

کاهش درجه بازرسی بازدیدکننده داشته است می آید به عنوان دولت های محلی و محیط زیست تنظیم کننده در کالیفرنیا اعلام کرده اند که در نظر گرفتن درخواست برای تسکین موقت از رعایت تعهدات است که شرکت دچار مشکل هستند جلسه به دلیل coronavirus محدودیت. مقامات شده اند اما روشن است که هر گونه نرمی آنها ارائه خواهد شد در انطباق بسیار باریک تر از حفاظت از محیط زیست آمریکا آژانس تعلیق اعلام کرد در ماه مارس که به طور نامحدود waives یک آرایه گسترده ای از بهداشت و حفاظت محیط زیست در پاسخ به این بیماری همه گیر.

یک مارس 15 بیانیه ای از دولت سازمان حفاظت محیط زیست گفت که "راه حل مانند تمدید مهلت ممکن است موجه" اما تنظیم احزاب باید "محدود به زمان و درخواست های خاص که تعریف سختی" قبل از سقوط از انطباق.

تبلیغات

علاوه بر ادامه تحقیقات و اقدام بر شکایت این سازمان گفت: آن "را نیز پر کردن هر گونه اجرای شکاف سمت چپ توسط ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به کاهش نظارت محیط زیست."

"کنترل آلودگی در جوامع با نرخ بالا از بیماری تنفسی و متعدد زیست محیطی بار یک اولویت باقی مانده ،" بیانیه ای گفت: "به خصوص با توجه مطالعات اخیر نشان می دهد که یک همبستگی بین این عوامل و COVID-19 حساسيت."

تحقیقات توسط دانشمندان دانشگاه هاروارد در مارس یافت قابل ملاحظه ای بالاتر از نرخ مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده در شهرستان که در آن ساکن بوده اند به بالاتر در معرض دود سطح بیش از سال است. کارشناسان بهداشت و گمان می برند که بد هوا باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس بر اساس گذشته نتايج در مورد ویروس های مشابه.

سواحل جنوبی و هوایی منطقه نیز صادر شده است "اجرای اختیار" مشاوره ارائه تسکین موقت از برخی از الزامات است.

تبلیغات

"شما فقط می توانید بیرون بروید و افزایش آلودگی است. شما رو به رعایت آن تولید گازهای گلخانه ای مورد نیاز" ساحل جنوبی منطقه هوایی اجرایی Wayne Nastri گفت. "اما اگر یک مهلت یک گزارش و یا اگر وجود دارد چیزی است که شما نیاز به ارسال آن اداری در طبیعت ما قصد داریم به شما زمان."

Nastri گفت: منطقه هوایی کارکنان ساخته شده تغییرات پس از شنیدن افزایش تعداد درخواست رسمی اعم از کوچک mom-and-pop کسب و کار به آلاینده پالایشگاه های نفت است که با داشتن مشکل خود را ملاقات تنظیم مقررات و تعهدات چون از راه دور نیروی کار کاهش و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

لایحه لا Marr, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, کسب و کار کوچک و اتحاد را تحسین هوایی منطقه به عنوان پاسخگو به نگرانی های کسب و کار هستند که یا در حال مبارزه اند و یا مجبور به تعطیل و ممکن است عامل با مجوز منقضی شده یا سایر موارد نقض.

تبلیغات

"آنها در حال رفتن به یک کمی بیشتر فکر باز از آنها به طور معمول خواهد بود," او گفت:, که خواهد بود مفید به عملیات رو کشت از شرایط جدید به دلیل اجتماعی فاصله و سلامت دیگر محدودیت لا Marr گفت. "این رفتن به یک بالابر های سنگین و برخی از چیزهایی که فقط ممکن است سهوا نادیده گرفته شده است."

وقتی که می آید به بازرسی لا Marr گفت که او فکر نمی کند که کسی با استفاده از coronavirus به عنوان یک فرصت به دامن انتشار قوانین.

"آنها نمی رویم عمدا به انجام این کار," او گفت:. "آنها علاقه مند به ساختن پول و هدر رفتن محصول فقط از طریق نابکار عملیات واقعا از لحاظ اقتصادی قابل دوام."

تبلیغات

سواحل جنوبی منطقه, در ضمن نقل مکان کرد برای متوقف کردن برنامه ریزی شده هزینه افزایش آلاینده در پاسخ به همه گیر عمل خواهد کرد که در نتیجه از دست دادن حدود 2.5 میلیون دلار درآمد. که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آژانس عملیات مانند استخدام بازرسان. این امر همچنین کمک به کاهش عظیم دیرینه کمبود بين آنچه در منطقه صرف تنظیم تولید گازهای گلخانه ای و آنچه در آن recoups از طریق هزینه.

Adrian Martinez یک وکیل در حقوق محیط زیست غیر انتفاعی Earthjustice گفت: منطقه هوایی این اقدامات نشان می دهد آن است که خم شدن بیش از حد به راحتی به صنعت شکایات.

"آلاینده صنایع باید بیش از گذشته چند دهه ساخته شده است تا قابل توجه لابی حضور در AQMD آن را واقعا دردناک و سخت به اتخاذ مقررات به افزایش هزینه ها برای سازمان به انجام کار خود و به منظور توسعه هوا پاکسازی برنامه" مارتینز گفت: "و این زمانی است که تلاش واقعا می درخشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب