چگونه برای جلوگیری از موج دوم به عنوان کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر بالا 5,000

کالیفرنیا ضربه دیگری گریم نقطه عطف در نبرد خود را با coronavirus با مرگ و میر شکوه 5000 نفر بیش از آخر هفته.Co

توسط MORVARIDEASIA در 26 خرداد 1399

کالیفرنیا ضربه دیگری گریم نقطه عطف در نبرد خود را با coronavirus با مرگ و میر شکوه 5000 نفر بیش از آخر هفته.

Coronavirus موارد نیز در ادامه به افزایش هر چند بحث وجود دارد که آیا این است نتیجه تست بیشتر و شناسایی خفیف بیمار و یا افراد بدون علامت مبتلا به این ویروس و یا به دلیل در بخشی به بازگشایی اقتصاد است.

کالیفرنیا مجاز بیشتر کسب و کار به بازگشایی درهای خود را در یک کلیپ سریع در هفته های اخیر با مراکز و موزه ها و حتی سینما و گرفتن چراغ سبز برای از سرگیری عملیات با تغییرات. استان ها در نهایت تصمیم می گیرید که می توانید کسب و کار باز است.

برای بازگشایی کالیفرنیا انجام می شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در وسط coronavirus همه گیر وجود دارد سه اصل بازیکنان که باید انجام بخشی خود را.

تبلیغات

این فقط دیکته از مقامات بهداشت عمومی است که تعیین خواهد کرد که آیا آرامش بخش از محدودیت های موفق خواهد شد با خیال راحت. آن است که آیا مردم می کند کار خود را بیش از حد.

دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی برشمرد سه شخصیت که همه باید بخشی مسئولانه آرامش بخش stay-at-home سفارشات.

افراد

افراد باید از پوشیدن پوشش صورت و اقامت شش فوت دور از سایر مردم و همچنین جلوگیری از مناطق شلوغ.

تبلیغات

مردم در گروههای در معرض خطر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط پزشکی باید خیلی مراقب باشید.

کسب و کار

کسب و کار نیاز به جلوگیری از ازدحام و اغلب تمیز بالا-سطوح تماس.

شهرستان دولت

شهرستان دولت ها و مقامات بهداشتی نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها برای هر نگران کننده رو به بالا روند و توجه به مکان هایی مانند خانه های سالمندان که نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و تست مکرر از کارکنان و ساکنان.

کیم-Farley گفت: بحث در مورد چگونه به مبارزه با کروناویروس — که جان حدود 1% از کسانی که آلوده — تبدیل شده است کاملا قطبی در آمریکا

تبلیغات

تا به حال coronavirus شده است 10 بار کمتر مرگبار — با یک مورد مرگ و میر بیشتر شبیه به آنفلوآنزای فصلی — مقامات نمی خواهد نیاز به در محل قرار داده شدید stay-at-home سفارشات تصویب در اوایل بهار است.

اما به مراتب بیشتر ویروس کشنده مانند سندرم حاد تنفسی شدید که به کشته شدن 10 درصد از کسانی که آلوده به احتمال زیاد متقاعد کردن افراد بیشتری به توافق با قوی تر اقدامات لازم برای خفه ویروس.

لازم ردیابی از مردم و مجبور جداسازی و قرنطینه از coronavirus بیماران شده است این سیاست در برخی از کشورهای دیگر مانند چین و اما کسانی که از نظر فرهنگی قابل قبول به آمریکایی ها برای این بیماری همه گیر Kim-Farley گفت. به عنوان یک نتیجه, آن مهم است برای ایجاد یک استدلال قانع کننده است که در آن مردم با میل و رغبت پشتیبانی از اقدامات مورد نیاز برای کنترل این بیماری همه گیر.

"ما همچنین نیاز به القای شفقت به دیگران و به رسمیت شناختن همه ما نقشی در حفاظت از خودمان و دیگران از بیماری" کیم-Farley گفت: "در حالی که در همان زمان حمایت از کسانی که در معرض اثرات اقتصادی ما کاهش تلاش است."

تبلیغات

پوشش صورت ضروری است, کارشناسان می گویند

شده است وجود دارد یک شورش علیه ماسک صورت و آلارم مقامات بهداشتی. ماسک یکی از تنها ابزار ما در برابر گسترش coronavirus تا واکسن در دسترس است.

"این تنها راه ما بازگشت به کار — آن را به ماسک," دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. "تمام داده ها به ما می گوید ... آن را بسیار روشن است که پوشش عنصر است که تغییر مدار از COVID بیماری همه گیر.

"به معنای واقعی کلمه تنها راه ما برای باز کردن — که همه ما می خواهم به انجام است را در یک ماسک," Bibbins-Domingo گفت.

تبلیغات

کارشناسان بهداشت و درمان به طور فزاینده ای گفت که مقامات ایالات متحده باب در اوایل هفته از این بیماری همه گیر در منع استفاده از ماسک توسط افراد سالم است.

پیام این بود: "آنها کار نمی کنند,' هنگامی که در واقع آنچه که ما به معنای گفتن بود: "ما به اندازه کافی ندارد ماسک. و ما نیاز به آنها را به افرادی مانند بهداشت و درمان کارگران'" Bibbins-Domingo گفت. "این یک اشتباه بود."

در حال حاضر برخی از کارشناسان می گویند ماسک ها مهم تر از اجتماعی فاصله.

"آنها هر دو مهم است — من را دریافت نمی اشتباه. اگر من مجبور به انتخاب یکی بر دیگری ... من می خواهم را انتخاب کنید ماسک" دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص گفت: در پردیس وبینار در ماه مه.

تبلیغات

"به یاد داشته باشید آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا این است که جلوگیری از افرادی که asymptomatically آلوده از انتقال. پس از آن در مورد ... نگه داشتن ویروس خود را به خودتان" رادرفورد گفت.

در حالی که coronavirus سرعت در حال گسترش در اولین هفته از این بیماری همه گیر و انتقال است پس آهسته به عنوان یک نتیجه از اجرای یک مادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس کالیفرنیا همچنان در گیر در آن موج اول از موارد.

پیشرفت بیماری است که بر خلاف که از سال 1918 آنفولانزای همه گیر در ایالات متحده, که در آن یک موج اول از موارد در بهار گذشت و نرخ بیماری کاهش یافت و به پایین قبل از دوم و به مراتب کشنده تر موج از موارد مشاهده شد در پاییز.

به تازگی منتشر شده انگلیسی, مدل های ریاضی پیشنهاد کرده اند که قوی تر تصویب پوشیدن ماسک صورت در خواهد ملاحظه ای کاهش اثرات موج دوم.

تبلیغات

اگر تنها 25 درصد از پوشیدن ماسک موج دوم به مراتب برجسته تر از اول است. اما اگر 100% عمومی می پوشد ماسک صورت گسترش بیماری را تا حد زیادی کاهش یافته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب