در ایالات متحده یک ویروس در دوران ماه رمضان ارائه موانع و فرصت های

برای مسلمانان در ایالات متحده وجود دارد هیچ زمان دیگر بیشتر حول جمع آوری جماعت از ماه رمضان. در هر گوشه ای از

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

برای مسلمانان در ایالات متحده وجود دارد هیچ زمان دیگر بیشتر حول جمع آوری جماعت از ماه رمضان. در هر گوشه ای از کشور مؤمنان حضور در جامعه افطار وعده های غذایی برای شکستن سریع و سپس بسته منظمی را به تنگ ردیف به صورت شبانه نماز در مسجد. در تعطیلات آخر هفته به خصوص برخی ممکن است معطل دیگر به عنوان آنها گرفتن سهم در قبل از سحر هنگام سحر باعث وعده غذایی و خط تا دوباره برای دهه فجر, سحر, نماز.

اما در این سال در ماه رمضان می افتد, در طول یک جهانی همه گیر. در ایالات متحده با جهان بالاترین COVID-19 مرگ و میر که به معنی مجبور بودن به علامت ماه های مختلف بیشتر مجازی و گاهی اوقات تنها راه است.

آنها به عنوان تصور دوباره برخی از معنوی و اجتماعی و آداب و رسوم و بسیاری از آنها با تکیه بر ترکیبی از در خانه عبادت و هزاران آنلاین مذهبی برنامه نویسی. مجازی افطار گزینه های فنر بنابراین مؤمن مجبور به شکستن خود را سریع به تنهایی. اما تمام لحظه ها را می توان دوباره بر روی صفحه نمایش. وجود خواهد داشت ظروف به اشتراک گذاشته نمی, نماز, نمی, برداشته, هم, آغوش نمی داده.

در سراسر کشور مسلمان در حال تطبیق با چالش های بی سابقه ای.

هوستون: RICARDO رامیرز 28

ریکاردو رامیرز شد یک مسلمان قبل از اینکه جمعیت از مؤمنان.

به عنوان به زودی به عنوان او به زبان آمده شهاده اسلامی شهادت ایمان مؤمنان را شکست به شعارهای "الله اکبر." او گفت: آن روز که "همه این برادران و خواهران در حال برادران و خواهران خود را."

او می گوید: جامعه شده است وجود دارد برای او. اما رامیرز در حال تجربه یک نقطه عطف در ایمان خود سفر خود را اول ماه مبارک رمضان به عنوان یک مسلمان به عنوان ویروس مختل عبادت و مساجد نزدیک است.

"آن را می شود واقعا دشوار است," او گفت: قبل از ماه مبارک رمضان آغاز شده است. "من بسیاری از سوالات و زیادی وجود دارد, من می خواهم برای مشاهده و سوال در مورد."

دنیا در تگزاس به پدر و مادر مکزیکی تبار رامیرز بود غسل تعمید کاتولیک قبل از تبدیل. در اجباری تنهایی او را مصمم به پیدا کردن قدرت است. "بیشتر من فکر می کنم در مورد آن, من فکر می کنم این مسیر است که خدا تعیین کرده برای من به عنوان یک چالش ... می دانم که این دین برای من است."

شیکاگو: JUMANA, اعظم 33

در ماه رمضان و در روز اول تنفسی درمانگر Jumana اعظم خواب از طریق زنگ هشدار به هنگام سحر باعث. او به خانه آمده بودم ساعت 2 صبح از عجیب و غریب شیفت در بیمارستان. هنوز هم هنگامی که او از خواب بیدار او مجموعه ای از قصد او برای سریع نادیده گرفتن شک و تردید که آیا او می خواهم که قادر به نگه داشتن آن در طول روز است.

سپس او را تغییر داد به مالش و سمت چپ شروع به تغییر دیگری در ICU از مرکز پزشکی دانشگاه راش.

به عنوان شیکاگو با تجربه افزایش COVID-19 بيمار در اوایل ماه آوریل اعظم روز به سرعت تبدیل به 16 ساعت در شیفت با سختی یک استراحت به خوردن و یا به یکی از پنج نماز روزانه.

در سال گذشته Azam مانند بسیاری از حرفه ای دیگر مسلمانان رعایت ماه کاهش کار خود را از ساعت کمی به روز بیشتر قابل کنترل است. در این سال او می داند که ممکن نخواهد بود. هنوز اعظم در حال برنامه ریزی برای از خواب بیدار هر روز صبح به غذا خوردن قبل از سحر و امتحان کنید.

"من قصد دارم به آن را در مراحل و سعی کنید به سریع در حالی که من در محل کار هستم," او می گوید. "اما اگر من احساس می کنم مثل من گرفتن نور به رهبری, من قصد دارم به آن را بشکند."

شهر نیویورک: حضرت مفتی محمد اسماعیل 38

این یک نور مرکز فرهنگی و مسجد یا مسجد واقع شده است بلوک از المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز که در آن بیماران در حال مرگ بوده اند از COVID-19 در نرخ هشدار دهنده.

مهاجر-غنی محله تلقی شده است یکی از شهر نیویورک را سخت ترین ضربه از مناطق. حضرت مفتی محمد اسماعیل است مدیر مدرسه مذهبی در نور.

نماز "حفاظت از بیماری" چاپ شده است در عربی و فارسی در یک مقاله ارسال شده به این مسجد دیوار و اسماعیل می گوید: بنگلادش جامعه دهکدهای از دست "نزدیک به 150 نفر" به COVID-19 سراسر شهر نیویورک است.

به عنوان مرگ و میر افزایش حضرت اسماعیل است که در تلاش برای خدمت به اعضای جامعه درد و رنج در راه های دیگر. با مساجد توقیف به عنوان شهر قرقره داوطلبان از یک نور مرکز فرهنگی در حال آماده سازی مواد غذایی جعبه برای کسانی که می توانست با تکیه بر مرکز برای افطار هر شب.

در این روز داوطلبان بار مواد غذایی را به یک ماشین و سر به آغاز تحویل. حضرت اسماعیل می گوید: این مرکز فرصت برای تحقق یکی از ماه رمضان این اصول — برای خدمت به کسانی که کمتر خوش شانس بدون در نظر گرفتن دین است. "هنگامی که ما دریافت تماس و درخواست کمک ما هرگز سوال در مورد تماس گیرنده ایمان است. این فقط یک, خانواده," او می گوید. "یک انسان است. ما آماده هستند تا به آنها خدمت می کنند."

مینیاپولیس: امام محمد شریف

برای تمام چیزهایی که مسلمانان انجام می دهند بدون این سال یک جامعه در مینیاپولیس به دست آورده یک صدای جدید در طول ماه رمضان: دعوت به نماز.

در طول ماه رمضان از اذان و یا اذان — که احضار مؤمنان برای نماز پنج بار در روز پخش خواهد شد بیش از بلندگو برای اولین بار در Dar Al-Hijrah مسجد.

شهردار یعقوب فری تسهیل سر و صدا اجازه پس از رهبران جامعه درخواست خدمات. برای مسلمانان جدا شده احساس در خانه صدای اذان را ارائه ارتباط می گوید: امام محمد شریف.

"آن آرام بخش و تسکین دهنده برای آنها" او می گوید. "عاطفی و ارتباط معنوی من فکر می کنم فراتر از تصور ما است."

WHEELING, ILLINOIS: شاهین خان 54

بیش از شش هفته شاهین خان بدست راحت تر نشستن در مقابل دوربین و انجام آنلاین اسلامی درس.

54 ساله و مادر چهار بچه در هادی مدرسه مونته سوری مدرسه اسلامی در Schaumburg, ایلینوی, فراهم می کند که اسلام با توجه به آیات و سنت.

خان وارد آمریکا از هند در سال 1990 و تدریس شده است از زمان. اما در 30 سال او تا به حال هرگز به چالش ارتباط با دانش آموزان خود را از راه دور روز پس از روز.

از آن زمان در خانه او در این مورد میگوید: "شاید این است که در راه خدا از ریست یک دکمه برای ما است."

___

Fam گزارش از زمستان در پارک فلوریدا و Deen از نیویورک است.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن