چگونه برای برقراری ارتباط عبارات که ماسک پوشش

با پوشیدن یک ماسک و در موقعیت های روزانه می تواند هنجار تا زمانی که یک واکسن برای coronavirus. یک کارشناس گفت

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

با پوشیدن یک ماسک و در موقعیت های روزانه می تواند هنجار تا زمانی که یک واکسن برای coronavirus. یک کارشناس گفت: fardia electronics چگونه شما می توانید انتقال پیام در زمانی که چهره هستند و تا حدودی پنهان.

"این ممکن است در نهایت به چیزی که می شود همه جا بیشتر در جامعه ما دراز مدت" دکتر رایان سلطان, استاد روانپزشکی بالینی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک گفت: fardia electronics را Dimitri Sotis در روز سه شنبه.

در اوایل روز شنبه, ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ساخته شده با پوشیدن صورت پوشش اجباری در داخل فضاهای عمومی.

سلطان گفت که ارتباط افراد در سراسر زمینه آنچه آنها می گویند کلمه مورد بحث قرار گرفته و شاید این تن صدا.

"من فکر نمی کنم بسیاری از ما فکر می کنم به همان اندازه در مورد چقدر ما صورت ایجاد تفاوت" سلطان گفت.

با ماسک پوشش پایین تر 50 تا 60 درصد از چهره های که در آن بسیاری از عبارات هستند که تولید "من فکر می کنم که شما نمی توانید ارتباط برقرار کنید که در راه" او گفت:.

شما همچنین می توانید از لحاظ فیزیکی نزدیک به مردم در خیابان ها پس از بسیاری در حال تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله.

اضافه کردن به که حس تنش و سوء ظن و نگرانی است که یک فرد در نزدیکی شما ممکن است عفونی و شما می توانید بیمار ارتباطی می شود حتی بیشتر به چالش کشیدن.

سلطان گفت: آن را سخت تر به صحبت می کنند به مردم و باید وجود داشته باشد یک راه برای اتصال بهتر در هنگام نگه داشتن فاصله و ما چهره پوشانده شده است.

"یکی از چیزهایی که من انجام داده ام و به خصوص در حالات که در آن من در مواجهه با فرد دیگری — آن را روشن است که ما را ساخته اند از تماس با چشم است که حتی اگر ما نمی دانیم هر یک از دیگر, ما در حال آگاه از هر یک از دیگر است که من سعی می کنم به nod در مردم است. من آنها را شست. من موج" سلطان گفت.

او گفت: این مهم است که شخص او در برقراری ارتباط با درک کنند که او از آنها آگاه است و او است نگه داشتن فاصله خود را تا فرد ندارد به احساس ناراحت کننده و یا زمان.

اما سلطان نیز فکر می کند آن را یک راه اجتماعی به برقراری ارتباط با مردم.

"ما همه احساس بسیار جدا شده است. تنها مردم تعامل ما با در فرد برای بسیاری از ما مردم است که ما در حال زندگی با; و این راه را به یکدیگر یادآوری است که ما همه در این که همه ما در حال مبارزه از طریق این" سلطان گفت.

سلطان را تشویق می کند این نوع بیان است.

"من فکر می کنم که آن را خوب است برای همه ما .. که کاملا ساخت آن تلاش عالی هستند."


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


Fardia electronics را Dimitri Sotis کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب