چگونه می توانید از دانش آموز خود مسکن و اجاره

کالیفرنیا کالج ها هستند و هنوز هم در حال کار کردن جزئیات از آنچه پردیس زندگی را مانند نگاه در پاییز و حتی به آ

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

کالیفرنیا کالج ها هستند و هنوز هم در حال کار کردن جزئیات از آنچه پردیس زندگی را مانند نگاه در پاییز و حتی به آنها اعلام کند که آیا آنها می تواند باز یا بسته — به احتمال زیاد — در جایی در میان.

این بدان معناست که برخی از دانش آموزان در حال ساخت مسکن تصمیم گیری بر اساس اطلاعات محدود از جمله تعدادی از کلاس های حضوری آنها را داشته و چه جمعی حمام و سرویس بهداشتی به کار خواهد کرد.

اگر شما با داشتن افکار دوم در مورد یک آپارتمان و یا خوابگاه شما برای امضا شما ممکن است گزینه.

در پردیس

دانش آموزانی که آماده نیست به صورت بالقوه طبیعی جدید از خوابگاه — مانند ترک زمینه های مشترک و اختصاص حمام و اصطبل — می تواند به احتمال زیاد هنوز هم عقب است. مهم این است که خود را برای بررسی مدرسه در مسکن لغو سیاست برای جزئیات بیشتر. از دانشگاه های مختلف در یک دانشگاه ممکن است سیستم رسیدگی در محل مسکن متفاوت است. این مورد برای هر دو دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا.

تبلیغات

چندین کالج ها اجازه می دهد دانش آموزان به لغو در پردیس مسکن قرارداد — اما تفاوت آنها در مهلت بازپرداخت سیاست و هزینه مجازات. Cal State نورتریج و Cal State لس آنجلس ارائه بازپرداخت تا شروع ترم پاییز. UCLA قطع برای بازپرداخت زمانی است که قرارداد آغاز می شود. USC دانش آموزان باید لغو قبل از ژوئیه 15. UC ایروین به تازگی تغییر سیاست خود را به دانش آموزان اجازه می دهد به انصراف از قبل از سپتامبر. 1 برای بازپرداخت کامل. Cal State ساحل طولانی تحمیل هزینه بر لغو کمتر از 30 روز قبل از قرارداد آغاز می شود و همچنین به عنوان هزینه خدمات از 275 دلار در هر زمانی که قرارداد لغو شده است.

بسیاری از دانش آموزان می باشد در صورت مخالف مشکل: آنها نمی خواهد بود قادر به تامین مسکن مورد نظر در دانشگاه به عنوان دانشگاه حرکت به کاهش تراکم برای ترویج ایمنی در این بیماری همه گیر. چندین دانشگاه ها گفت: آنها در حال کار برای ارائه مسکن جایگزین راه حل های از جمله مشاوره با هتل ها محلی و خصوصی صاحبان مسکن.

"ما می خواهیم دانش آموزان ما پشت ما دانش آموزان می خواهم به عقب می آیند اما ما باید هوشمند در مورد آن گفت:" شری Ledbetter سخنگوی UC Irvine که توصیف وضعیت مسکن به عنوان یک "یدک کش از جنگ است." UC Irvine دیگر ارائه ورودی اول آن دو سال در پردیس مسکن را تضمین کند.

پردیس


خصوصي کردن-پردیس مسکن است که حیوانات مختلف. این اغلب آپارتمان های منظم که شامل اجاره توسط اداره مستأجر قانون نمی پردیس سیاست. آمریکایی پردیس جوامع (ACC) یک بزرگ ملی مسکن دانشجویی مالک و اپراتور می افتد تحت این دسته به عنوان مسکن شرکت هایی که فقط اتفاق می افتد به اجاره نامه به تعداد زیادی از دانش آموزان است.

تبلیغات

"بر خلاف دانشگاه که در آن مسکن ارائه شده است در ارتباط با خدمات علمی و مشروط است بر روی یک دانش آموز ثبت نام وضعیت و موضوع را به پردیس محدودیت ما نمی توانیم به سادگی اخراج همه و تعطیل مسکن جامعه" گفت: Jason بخواهد معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه ACC. "قرارداد اجاره مستلزم آن است که جوامع ما باقی می ماند عملیاتی ارائه خدمات ضروری به مستأجر و پرداخت هزینه آب و برق و مالیات املاک و مستغلات."

دانش آموزان ساکن در خارج از پردیس آپارتمان نه وابسته به یک دانشگاه نیاز به همان روش به عنوان کسی که می خواهد به خارج شدن از یک مسکونی اجاره.

قبل از اقدام به شکستن و یا مذاکره مجدد یک اجاره نامه, انجام این چهار چیز است:

  1. بررسی اجاره نامه خود را برای یک وکیل هزینه ارائه. آنها رایج در اجاره مسکونی و آنها به این معنی است که مستاجر در قلاب برای طرف دیگر را هزینه وکیل در صورتی که موضوع به دادگاه می رود و مستاجر است به دستور قاضی به پرداخت کردن. کسانی که هزینه می کوتوله هزینه برگشت اجاره با توجه به جوزف Tobener یک منطقه خلیج وکیل متخصص در مستاجر قانون است. که باعث می شود آنها را یک عامل خطر عمده برای مستاجران و پدر و مادر به طور بالقوه شرکت و امضاء کنندگان.
  2. چک کنید اگر شما اجاره شامل یک نیروی majeur بند, همچنین شناخته شده به عنوان "اعمال خدا" بند. چنین جملات لغو قرارداد در زمانی که شرایط فراتر از یک حزب کنترل — مانند بلایای طبیعی و جنگ یا جهانی همه گیر — بوجود می آیند که تعهد غیر ممکن و غیر عملی را به انجام برسانند. این ماده غیر معمول در اجاره مسکونی.
  3. تعیین اگر یک اصلاح یا تغییر به اجاره نامه باید امضا شده توسط تمام احزاب است. بیشتر به آن نیاز است. "پس از آن به اندازه کافی برای دریافت یک ایمیل; شما واقعا نیاز به دریافت این اصلاحیه در نگارش" از جمله کاهش اجاره یا تعویق توافق Tobener گفت.
  4. پس از آن شما و هر یک هم اتاقی — نیاز به تصمیم گیری که آیا شما می خواهید امتحان کنید برای دریافت اجاره بها کاهش و یا دیگر تنظیم برای نگه داشتن واحد و یا اینکه آیا شما می خواهید برای صرفنظر کردن از اجاره نامه ها در کامپیوتر است.

تبلیغات

لغو اجاره

کسانی که قصد حرکت باید به یک استاندارد 30 روز متوجه به تخلیه. اطلاع "را قطع خسارت خود را و باعث موجر موظف به کاهش" خسارت Tobener گفت. یک وظیفه به کاهش معنی صاحبخانه است نیاز به دوباره اجاره واحد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مستاجر نمی تواند شارژ برای اجاره پرداخت نشده اگر این واحد شده است می تواند دوباره اجاره و پول منطقی جبران.

پس از اطلاع داده شده است Tobener توصیه می کند ارسال یک آگهی برای اتاق و یا آپارتمان در Craigslist و یا مشابه پلت فرم برای پیدا کردن متقاضیان برای صاحبخانه. رشته ای از متقاضیان در حال شواهدی وجود دارد که صاحبخانه می تواند re-اجاره ملک و کاهش خسارت های, او گفت:.

یکی دیگر از گزینه این است که با استفاده از تمام سپرده خود را نسبت به ماه گذشته اجاره. مستاجر می تواند پس از 60 روز توجه به تخلیه و با استفاده از واحد در آن زمان Tobener گفت. قبلا Tobener نمی توصیه می کنیم این حرکت به دلیل آن که به احتمال زیاد ملاقات با سه بعد توجه به تخلیه خانه یا در صورت اخراج. در حال حاضر تحت موقت ایالت اخراج توقف مستاجران در کالیفرنیا نمی تواند اخراج شود. "این یک حرکت تهاجمی" او گفت:, "اما آن را به سمت راست حرکت می کند به طوری که صاحبخانه نمی تواند سرقت بیش از امنیت سپرده خود را."

تبلیغات

اقامت قرار داده و مذاکره

اگر شما می خواهید به سعی کنید به نگه داشتن واحد از آن زمان برای قرار دادن مذاکره کننده کلاه در. رسیدن به صاحبخانه خود و آغاز یک مکالمه است. با توجه به Tobener, "خود را اهرم است که صاحبخانه نمی خواهید به قادر به [به راحتی] re-اجاره و احتمالا نمی خواهید به مقابله با مجموعه های عمل است."

در نظر subleasing گاهی اوقات به نام subletting. برخی از حوزه های قضایی مانند سان فرانسیسکو به مستاجر این حق را برای ایجاد آنچه که به نام یک به یک جایگزین. در یک آپارتمان چهار اتاقی که در آن فقط یکی می خواهد به حرکت به عنوان مثال ارائه اجازه می دهد تا باقی مانده هم اتاقی برای پیدا کردن یکی دیگر از مستاجر به جای یکی که ترک. مت بریتن یک مستاجر وکیل در لس آنجلس گفت: Angelenos ندارد و همان حق است. اما حتی اگر آن را نمی, نوشته شده به قانون محلی خود را, شما همیشه می توانید صحبت با صاحبخانه خود در مورد امکان subleasing, Tobener گفت.

مستاجران نیز می توانید درخواست صاحبخانه برای اجاره کاهش تعویق و یا چشم پوشی. ساکنان در مکان های خاصی مانند لس آنجلس و چند منطقه خلیج شهرهای واجد شرایط برای تعویق در طول coronavirus اضطراری است.

برای دانش آموزان "اجاره بها کاهش خواهد بود به طور موقت تا زمانی که این کالج است به عقب باز" Tobener گفت.

تبلیغات

برخی از بزرگ دانشجویی صاحبان مسکن مانند آمریکا پردیس جوامع دانش آموزان اجازه می دهد تحت تاثیر COVID-19 برای درخواست کمک.

پس از مشکل پیدا کردن کسی که به اجاره او در دانشگاه برکلی-در مجاورت آپارتمان, دانشجو, Saya Linney کار می کرد از یک کاهش اجاره قرارداد با صاحبخانه برای ماه های تابستان در حالی که او و هم اتاقی او دور هستند.

جلوگیری از این

چیزی به خاطر داشته باشید: اگر هیچ کس می پردازد اجاره آپارتمان می تواند تنها پس از یک شخص برای پرداخت تحت حقوقی اصل به نام مسئولیت مشترک و چند. "به طوری که آنها می توانید بعد از معتبر ترین فرد کسی است که عمیق ترین جیب" Tobener گفت. که مستاجر را پس از آن باید به دنبال بازپرداخت از شرکت مستاجران.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب