چگونه دو سیاه در L. A. کمک به ساخت Black Lives Matter از هشتگ به جنبش جهانی

Melina عبدالله ایستاده بود در بستر یک وانت سفید رنگ پارک شده در وسط خیابان واین در هالیوود قبل از دریایی از اف

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

Melina عبدالله ایستاده بود در بستر یک وانت سفید رنگ پارک شده در وسط خیابان واین در هالیوود قبل از دریایی از افرادی که پایان او نمی تواند جای.

صحبت به میکروفون او به جمعیت گفت که در اوایل ماه ژوئن بعد که رفتن آنها به افتخار ارواح از مردم که زندگی شده بود به سرقت رفته توسط پلیس به خشونت است.

او به نام جورج فلوید. او به نام Ryan Twyman. او به نام Wakiesha ویلسون. او به نام Kisha مایکل. بعد از هر بار نام او ریخت آب از بطری های پلاستیکی بر روی آسفالت داغ زیر در حالی که معترضان در پاسخ "Àse" (ah-shay) یک کلمه استفاده شده توسط یوروبایی مردم نیجریه شبیه به پایان نماز با "آمین."

"ما قدرت می آید نه تنها از افرادی که در اینجا هستند اما از ارواح که ما نمی بینیم" گفت: عبدالله یک Cal State L. A. استاد مادر تنها سه و رهبر Black Lives Matter لس آنجلس. "هنگامی که ما می گویند نام خود ما استناد حضور خود را."

تبلیغات

Melina Abdullah stands with other members of Black Lives Matter for a group photo

Melina عبدالله, مرکز, می ایستد و با دیگران به صورت یک عکس در سیاه و سفید زندگی می کند ماده رویداد ژوئن 6 در نورمن O. هوستون در بلدوین پارک تپه.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

سپس آنها راهپیمایی کردند.

بی سابقه ای به اندازه و دامنه تظاهرات اخیر صحبت می کند به چه سیاه زندگی مهم تبدیل کرده است از کوچک اما پرشور جنبش به یک فرهنگی و سیاسی پدیده است. و در چند مکان است که جنبش تولید بیشتر شور و شوق از در لس آنجلس به دو پل را هدایت نیروهای عبدالله و Patrisse Cullors.

یک گروه اصلی از لس آنجلس فعالان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای سال اعتراض پلیس لس آنجلس اقدامات دفاع از عدالت کیفری اصلاحات صحبت کردن پلیس در جلسات کمیسیون و اینجا در خارج از شهرستان سالن. در حال حاضر چهار هفته پس از فلوید کشته شد هنگامی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه, اعضای, ادامه دارد و به کانال خود را به خشم و غم و اندوه خود را از قتل به یک پایدار مبارزه توده ای برای عمیق اجتماعی را تغییر دهید.

تبلیغات

این گروه سیاسی در نوسان است که به نظر می رسید که غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش با defunding پلیس در حال حاضر تبدیل شدن به یک جریان اصلی سیاسی سیاست سوال. و اعتراضات آنها به ارمغان آورد با هم یک دیگ ذوب از مردم خواستار تغییر دهید.

آن بوده است مدت هفت سال از گروه های تشکیل شده پس از تبرئه جورج زیمرمن در قتل 17 ساله Trayvon Martin. در ژوئیه 13, 2013, Alicia حواصیل, اوکلند, فعال, ارسال شده آنچه او به نام نامه عشق به مردم در Facebook گفتن آنها "زندگی ما مهم است." لس آنجلس فعال Cullors آن را تبدیل به یک هشتگ: #BlackLivesMatter. نیویورک فعال عقیق Tometi ساخته شده پلت فرم های دیجیتال.

چند روز بعد Cullors به نام دوست او عبدالله و 30 نفر دیگر هم به شکل اول فصل از آنچه که در حال حاضر یک شبکه از 16 در سراسر شمال امریکا است.

این جنبش پس از اعتراضات فوران در سراسر کشور در سال 2014 زمانی که یک افسر پلیس در فرگوسن Mo. شات و قتل مایکل براون گزارشی از 18 سال.

تبلیغات

Patrisse Cullors marches with her arms extended during a Hollywood Black Lives Matter protest

Patrisse Cullors از بنیانگذاران سیاه زندگی موضوع راهپیمایی با دیگران در هالیوود در ژوئن 7. این بزرگترین تظاهرات در لس آنجلس پس از جورج فلوید را کشتن.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

بین نمونه از سراسر کشور ناآرامی BLM L. A. دنبال نژادی عدالت اصلاحات و حمایت از خانواده های کشته شدگان توسط اجرای قانون در منطقه است. سازمان مشاهده شده است توسط برخی به عنوان بحث برانگیز خود را برای مقابله و تاکتیک و رد به اصطلاح احترام سیاست است. اما رویکرد خود را نیز جذب جوان سیاه مردم و در آغوش کسانی که LGBTQ.

با وجود رو به رشد خود شهرت در میان آمریکایی های سیاه و سفید تنها به تازگی Black Lives Matter تبدیل شدن به یک خانواده عبارت در میان افراد خارج از جامعه سیاه و سفید. Cullors, 37, تشبیه سازمان به زیرزمینی فرقه گروه است که در حال حاضر شکسته به جریان اصلی.

رهبری در جنبش غیر متمرکز. اما Cullors که به عنوان صندلی از پل شبکه جهانی بنیاد این گروه بین المللی بازوی کمک زادگاه او فصل زمانی که مورد نیاز است. او همچنین همکاری با سازمان خارج BLM تحت گسترده تر جنبش برای زندگی یک ملی ائتلاف بیش از 100 سازمان.

تبلیغات

با نزدیک به 100000 نفر تخمین زده معترضان ژوئن 7 برای تلفن های موبایل اعتراض بزرگترین سازمان جمع آوری تا کنون در لس آنجلس فلوید پس از مرگ است.

پل ساخته شده است آن را آسان تر برای مردم به تکیه به عدالت اجتماعی Cullors گفت: در بخشی از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی و تعامل افراد مشهور مانند رپر YG که ترویج آن اعتراض و با استفاده از فیلم هایی از آن را در یک موزیک ویدئو برای آهنگ "FTP" است که مخفف "F— پلیس."

Black Lives Matter organizers Richie Reseda, Haewon Asfaw and Patrisse Cullors lie on a bed and laugh at Twitter

Black Lives Matter لس آنجلس برگزار ریچی اسپرک, سمت چپ, Haewon امید و Patrisse Cullors خنده در توییتر پست در Cullors' در جنوب لس آنجلس است.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

"این بی سابقه در L. A. را از 100 ، 000 نفر در اعتراض به" Cullors گفت. "است که بسیار نیویورک که بسیار شیکاگو است. L. A. بسیار بی تفاوت شهر است."

تبلیغات

قبل از ماه مارس شروع E'Layjiah Wooley نزدیک Cullors بپرسید که چگونه او می تواند در پیوستن به این جنبش است. این جوان 19 ساله با صورتی مو گفت Cullors که آنها می خواهم به ملاقات یک سال قبل در ماه مارس در اوکلند و که او تا به حال فقط از نقل مکان به لس آنجلس.

"شما در جای مناسب" Cullors به او گفت.

Cullors که بزرگ شد در ون نویس در 1990s گفت: اولین حافظه از پلیس در حال تماشای افسران نیروی راه خود را به خانه اش در حالی که به دنبال عمو و غارت بدون اذعان به خانواده است. او 7.

برای Cullors از 4 سال از زمان مبارزه است که برپا برای این نسل و کسانی که به آمده است.

تبلیغات

"این یک جنبش به رهبری و پیش بینی و کارگردان سیاه" او گفت:. "بسیاری از ما عجیب و غریب ما مادران و ما واقعا شروع این کار از آنجا که ما می خواستیم برای دیدن فرزندان ما زنده بماند. ما در حال آماده کردن زمینه و پایه و اساس یک جهان جدید نه فقط برای فرزندان ما اما در حال حاضر است."

Haewon Asfaw jokes with Patrisse Cullors at Cullors' home in South L.A.

Haewon امید, سمت چپ, جوک با Patrisse Cullors در Cullors' خانه.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

با 500 عضو L. A. فصل یکی از بزرگترین و تاثیر گذار ترین در BLM شبکه.

هسته رهبری تیم متشکل از پنج نفر از جمله عبدالله که مدیریت پیام و استراتژی. او گفت که او تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران می گویند در بسیاری از تصمیم گیری اگر تیم هسته ای در تنهایی مسائل است که می تواند خطر خطر و یا بازداشت. هیچ یک از رهبران هستند پرداخت می شود برای سازماندهی کار است.

تبلیغات

اسکات براون یک استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات و تاریخچه در UCLA گفت: افرادی مانند عبدالله هستند "قهرمانان واقعی" برای رهبری این مقاومت طولانی قبل از وجود حمایت بین المللی.

"یک زمان وجود دارد که این جنبش بود تخطئه" او گفت:. "در حال حاضر آن را تبدیل به شعار است که بر حقوق بشر است."

لحظه کنونی به ارمغان آورده است موجی از حمایت را از دیگر سازمان های مترقی. اما در زمان نیت خوب ثابت کرده اند که کافی نیست.

در این ماه گروه پشت سالانه LA Pride parade سازماندهی یک راهپیمایی در همبستگی با زندگی مهم است. اما رهبران آن زیر آتش آمدند و پس از آنها ارائه یک رویداد خاص مجوز نرم افزار به اداره پلیس لس آنجلس.

تبلیغات

Marchers raise signs as they crowd Hollywood Boulevard during the All Black Lives Matter march

هزاران نفر با شرکت در این همه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به همبستگی مارس در امتداد بلوار هالیوود در ژوئن 14.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

به عنوان یک ماده در عمل Black Lives Matter لس آنجلس نیست همکاری با پلیس در هر یک از آن حوادث است. تحت فشار و لا غرور عذرخواهی کرد و گفت: این امر گام به عقب از این رویداد. این همه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به همبستگی مارس انجام می گیرد در جهت تازه شکل گرفته, گروه, سیاه, LGBTQ+ فعالان برای تغییر که هیئت مدیره تشکیل شده است به طور کامل از تجاوز مردم است.

برای عبدالله این وضعیت نشان می دهد که تفکر عمیق تر است که باید رخ دهد هنگامی که مردم در نظر چه همبستگی واقعا به معنی.

"این بیش از فقط گفت: 'Black lives matter' یا نقاشی آن را در خیابان" او گفت:.

تبلیغات

عبدالله که در 40s خود را رشد تا دختر دو آموزگار در شرق اوکلند در طول ظهور حزب پلنگ سیاه. او در حال حاضر می آموزد پان-آفریقایی مطالعات در Cal State L. A. — و قرار بود به صرف این سال نوشتن یک کتاب است. در ماه سپتامبر او را گرفت اولین فرصت مطالعاتی در 18 سال است.

در حالی که عبدالله است و بیشتر علمی نظریه پرداز Cullors شکوفا در جهان از هنر است. در اصل آموزش به عنوان یک رقاص کار او زندگی می کند در تقاطع عملکرد و فعالیت. برای پایان نامه کارشناسی ارشد در سال گذشته در USC است Roski دانشکده هنر و طراحی Cullors تقابل "تاریخ سیاه و سفید بودن بدن صدمه شکنجه و سرکوب" با قطعات طراحی شده به نمایش گذاشتن مهلت و شفا. در این ماه او انجام "نماز برای دونده" است که مراکز در نماز او کمک به نوشتن بعد از کشتن Ahmaud Arbery در گرجستان است.

Patrisse Cullors at a Black Lives Matter march in Hollywood

Patrisse Cullors که تکمیل شده کارشناسی ارشد خود را در رشته هنرهای زیبا در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سال گذشته است ترکیب هنر عملکرد و فعالیت برای کمک به ایجاد سیاه زندگی مهم جنبش است.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

Cullors منتشر شد اولین کتاب او یک "شاعرانه خاطرات" شرکت نوشته شده با آشا Bandele در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده ای با عنوان "زمانی که آنها با شما تماس تروریست" در سال 2018 است. هنر او معتقد است که ضروری است به این جنبش است.

تبلیغات

"ما نمی ساخت آن را به عنوان یک سیاست فکر می کنم تانک; ما ساخته شده آن را به عنوان یک جنبش فرهنگی" او گفت:. "همین دلیل است که همه احساس منتقل شده توسط آن است. این که چرا این کشش در قلب مردم است. این که چرا این مردم html کد خاموش. این که چرا مردم احساس مانند آنها تا به حال برای انتخاب یک طرف."

این چیزی است که آن را برای مادر Grechario ماک 30 بود که با داشتن یک روانی, قسمت هنگامی که او از طریق بالدوین تپه Crenshaw پلازا مرکز خرید با یک چاقو بود و به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس. لس آنجلس پلیس کمیسیون بعد از حکومت که تا سال 2018 تیراندازی نقض بخش سیاست.

کاترین واکر ماک مادر گفت: رهبران BLM L. A. تبدیل شده اند مثل خانواده دوم به او در طی یک دوره سه ساله زمانی که او از دست داده و سه نفر از اعضای خانواده. او در اعتراض ژوئن 3 به خود جلب کرد که هزاران نفر.

داشتن که پلت فرم ساخته شده او را احساس اعتبار واکر گفت.

تبلیغات

"حتی اگر پسر من رفته است جورج فلوید باز درهای ما برای نشان دادن امید وجود دارد که عدالت را می توان بدست," او گفت:.

پل L. A. خانواده کمک می کند تا مانند واکر با سفارش کالبد شکافی مستقل است که می تواند هزینه بیش از $6000 است. عبدالله گفت: آن دسته از کالبد شکافی می تواند تمام تفاوت در غیر قانونی-مرگ و پرونده های حقوقی. این سازمان همچنین درخواست بدن-cam تصویری از ادارات پلیس حذف روایت توسط مقامات اجرای قانون و هل فیلم خام به خارج در رسانه های اجتماعی.

"ما سعی می کنید به آن را از داستان خود را به طوری که مردم می توانید ببینید آنچه که در واقع اتفاق افتاده است" عبدالله گفت.

Melina Abdullah chats with her daughter while looking at a banner being painted at a Black Lives Matter event

Melina عبدالله چت با دختر امره عبدالله در حالی که به دنبال در یک بنر که رنگ در سیاه و سفید زندگی می کند ماده رویداد در نورمن O. هوستون پارک در 6 ژوئن.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

این نوع از ادامه حمایت بخشی از رسالت اصلی پل L. A., که دو تا از مهمترین اصول برای تعقیب پلیس که استفاده از زور غیر قابل توجیه است و پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در حالی که تغییر منابع به سمت خدمات اجتماعی از جمله سلامت روان و مدارس و مسکن.

BLM سازمان که با الهام از نافرمانی مدنی تاکتیک های سیاه و سفید قدرت دوران دهه 1970 که به درگیری در زمان با جانباز فعالان در L. A. سیاه, جامعه که می گویند این اقدامات منحرف از پیام خود را. دیگران سوال BLM را دنبال کنید از طریق پس از لحظه ای از تقابل است.

دیرین جامعه فعال ارل Ofari هاچینسون رئیس جمهور از لس آنجلس شهری سیاست میزگرد گفت: پل تاکتیک ها باز شهرستان رهبران چشم به شدت از خشونت پلیس. بدون تظاهرات اخیر گفت: رهبران هرگز توافق کرده اند که برای کاهش LAPD بودجه.

"اما, بدون پایدار متمرکز مشارکت سیاسی و ساختار سازمان به انجام بتن برنامه برای پلیس تعمیرات اساسی این خطر بزرگ این است که هنگامی که لحظه ای می گذرد و آنها را به عقب هر یکی از دستاوردهای" هاچینسون گفت.

تبلیغات

ژولیت, فاحشه عالی, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه براون است که مورد مطالعه قرار BLM جنبش به نام آن موثر سیاه سیاسی بسیج پس از دوران حقوق مدنی.

"این تنها هفت سال سن دارد و این اعتراضات گسترده در سراسر آمریکا و در سراسر جهان در همبستگی و بالا بردن سوال در مورد نژاد پرستی خود را در زمینه محلی," او گفت:. "این یک پتانسیل عظیم تحول در آگاهی سیاسی."

Melina Abdullah speaks from a stage at a George Floyd protest in downtown Los Angeles

Melina عبدالله صحبت می کند در طول جورج فلوید اعتراض در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 8 ژوئن.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

آن را خیلی زود ارضا گفت: به قضاوت BLM در قوه مقننه و یا سیاست نتایج. اما او گفت که زمینه را برای این تغییرات است گذاشته و در حال حاضر که نامزدهای سیاسی هیچ چاره ای جز به آدرس سیستمیک نژادپرستی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

تبلیغات

به طور فزاینده, BLM استراتژی به نظر می رسد به کار. در Los Angeles City Hall در دوشنبه عبدالله خواست اعضای شورای شهر برای جلوگیری تکیه بر پلیس و در آغوش استراتژی های جدید برای امنیت عمومی.

"جهان در حال صحبت کردن در حال حاضر," او گفت: در این نشست است. "آنها می گویند ما نمی خواهیم یک سیستم پلیس قرار می دهد که اهداف در حمایت از مردم است."

عبدالله عبدالله این سخنان در یک جلسه ویژه ای اختصاص داده شده به مردم بودجه جایگزین گذراندن طرح برای شهرستان سالن که اختصاص 5.7 درصد از این شهر را به طور کلی صندوق به پلیس لس آنجلس یک کاهش حدود 90 ٪ در مقایسه با شهردار اریک Garcetti را صرف برنامه ریزی برای آینده بودجه سال.

Garcetti گفت که این شهرستان نیاز بیشتر اجرای قانون اصلاحات و رهبران در حال بررسی نحوه پاسخ به بی خشونت 911 تماس با پزشکی و بهداشت روانی کارگران است. او اعلام یک مهلت قانونی برای اضافه کردن افراد به CalGang پایگاه داده ها و فرآیندهای جدید برای گزارش پلیس در آوریم.

تبلیغات

"اما ما نمی توانیم در حد ما اجرای قانون بودجه به نقطه ای که ما را انکار جوامع بحرانی خدمات اضطراری," او گفت:. "ما باید به طور مستمر برای بهبود کار همه ما از خدمات دولتی از جمله پلیس."

مأموران اجرای قانون باید به کشته شدن بیش از 880 نفر از جمله Twyman در لس آنجلس از سال 2000. تقریبا همه مرد بودند و نزدیک به 80 درصد سیاه و سفید و یا لاتین. در اکثریت قریب به اتفاق موارد استفاده از زور تلقی می شد از نظر قانونی توجیه L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه.

Melina Abdullah stands onstage as protesters rally outside the Hall of Justice in downtown Los Angeles

Melina عبدالله چپ می ایستد روی صحنه به عنوان اعتراض تجمع در خارج از سالن دادگستری در روز چهارشنبه به تماس برای استعفای L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey. Black Lives Matter برگزار شده است از جمله تظاهرات هفتگی.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

محلی سازمان با زندگی ماده ساخته شده اند شتاب از طریق تاکتیک های تهاجمی — کمپینگ در تالار شهر خاموش کردن بزرگراه — و هدف قرار دادن بالای مقامات اجرای قانون و Garcetti. آنها حمایت شلیک پلیس سابق رئیس چارلی بک و خود را جانشین میشل مور به عنوان به خوبی به عنوان L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey بیش از خود درک نادرست از تیراندازی پلیس و سوء رفتار.

تبلیغات

هر چند پلیس کمیسیون یک غیر نظامی پنل که نظارت پلیس لس آنجلس بود ستایش برای عبور اصلاحات از جمله ده-تشدید آموزش استفاده از دوربین های بدن و محدود کردن استفاده از chokeholds عبدالله را حفظ کرده است که کسانی که به اندازه کافی نمی رویم.

در میان سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سازمان,' دستاوردهای آنها تعداد شلیک پنج Inglewood افسران که به ضرب گلوله Kisha مایکل و Marquintan Sandlin در سال 2016; پایان لس آنجلس Unified School District سیاست به طور تصادفی در جستجوی دانش آموزان با فلزیاب; 2019 دستگیری دموکراتیک دهنده اد باک متهم preying در گی سیاه مردان و زور تزریق آنها با دوز کشنده از متامفتامین و پلیس کمیسیون احکام تخلف توسط ماموران در مرگ و میر تعداد زیادی از L. A. ساکنان در دست پلیس است.

آنها همچنین می گویند که آنها مجبور Lacey به یک ماه نوامبر انتخابات مترقی در برابر رقیب جورج Gascón.

پس از فشار افکار عمومی در سال گذشته دادستان شهرستان کاهش یافته و هشت بزه اتهامات علیه عبدالله پس از او به اتهام برداشت بازوی یک افسر پلیس لس آنجلس در ستیز پلیس کمیسیون نشست. در ماه فوریه عبدالله واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا که پلیس و دادستان شهرستان و دفتر غیر قانونی هدفمند خود را برای پیگرد قانونی به دلیل فعالیت.

تبلیغات

یک روز قبل از انتخابات مقدماتی در ماه مارس Lacey شوهر با اشاره به یک تفنگ را در عبدالله و دیگر غیر مسلح سیاه زندگی ماده معترضان در جریان درگیری زن و شوهر در خارج از خانه به آنها بگویند: "من به شما شلیک خواهد کرد. دریافت کردن من در ایوان."

In a still from video, Jackie Lacey's husband points a gun at Black Lives Matter protesters outside his front door

هنوز هم از فیلم جکی Lacey شوهر امتیاز یک تفنگ را در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در خارج از Laceys' درب جلو مارس 2.

(کوکب Ferlito)

مقامات دولتی در حال بررسی این که آیا Lacey شوهر مرتکب جرم شده و باید محاکمه صورت. پس از این حادثه Lacey عذرخواهی شوهر او را از طرف بلکه تمسخر معترضان برای آنچه که او به نام تکرار آزار و اذیت و تهدید در طول دو نظر ،

اخیر BLM تظاهرات آمده اند در برابر پس زمینه از COVID-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی کشته آمریکایی های سیاه و سفید. عبدالله گفت: او مبارزه بیشتر تهدید وجودی.

تبلیغات

"ما دعا می کنیم که ما مریض نیست," او گفت:. "اما اگر ما آن است که آنچه در آن است و چون فرزندان من هستند تحت تهدید بیشتر توسط این افسران که از کشتن مردم از آنها توسط COVID-19."

پس از چند روز تظاهرات که در برابر خدشه دار شد مواردی از خرابکاری و سرقت مقامات محلی برداشته حکومت و عقب کشیده سنگین حضور پلیس. در مواجهه با رشد انتقاد بیش جرم بازداشت صدها نفر از تظاهرات مسالمت آمیز بالا مقامات اجرای قانون گفت: آنها را دنبال نمی کیفری یا مجازات های مالی در برابر معترضان.

Garcetti متعهد به ساخت یک $250 میلیون سرمایه گذاری در جوامع از رنگ. پول قطع خواهد شد از شهرستان عملیات از جمله آنجا که 150 میلیون دلار از اداره پلیس لس آنجلس است که بودجه از $1.8 میلیارد دلار است. عبدالله به نام کاهش یک گام مثبت رو به جلو اما گفت که تعهد آمد و پس از پنج سال از فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حالی که این بخش را در بودجه افزایش یافته است.

در روز شنبه پس از بزرگ هالیوود مارس عبدالله روز آغاز شده و با یک مصاحبه رادیویی در 4 صبح او به گوش این شهر بودجه و امور مالی کمیته نشست و صحبت کرد و سپس در یک کنفرانس خبری در مقابل تالار شهر در حمایت از defunding لس آنجلس مدرسه اداره پلیس.

تبلیغات

 Melina Abdullah stands for a portrait in her Mid-City backyard

Melina عبدالله مخفف یک پرتره او در اواسط شهر خلوت.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

هنگامی که او به خانه نزدیک به 7 p. m. او کشیده و او را مو به مستی و غرق به نارنجی سوخته مقطعی برای یک کنفرانس تلفنی.

در طول هفته اولیه coronavirus stay-at-home سفارشات عبدالله گفت: او آهسته برای اولین بار پس از Black Lives Matter لس آنجلس تاسیس شد. او در بازگشت به پخت و پز شام خانواده از بادمجان پارمسان و ماهی سرخ شده و سبزی. خانواده بزرگ نزدیک تر است.

سپس فلوید کشته شد. و هر چند عبدالله به طور منظم به ارمغان می آورد فرزندان او به تظاهرات و سایر اقدامات او نگران او نیست و به آنها همان توجه به مادرانی که نیستند رهبری یک جنبش اجتماعی.

تبلیغات

برای عبدالله این لحظه تاریخی به معنی روز 20 ساعت که در پایان با پاسخ دادن به ایمیل ها تا چشم تار و او سقوط بر روی نیمکت. این یک فداکاری او مایل به را برای فرزندان خود را برای کسانی که پدر و مادر فوت کرد به دست پلیس و یک چشم انداز بهتر در ایالات متحده آمریکا است که برای مدتی چنین طولانی بوده است maddeningly دور از دسترس است.

"ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک خانواده — ما در مورد آن صحبت کردیم که ما رو به همه در این لحظه" او گفت:. "اما آن را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن