بد در نظر گرفته پست ها منجر به از دست شغل اعتراض, بحران

لس آنجلس (AP) — یک نویسنده از یک "Law & Order" اسپین آف و بازی توسط بازی پخش برای NBA ساکرامنتو کینگز در ب

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — یک نویسنده از یک "Law & Order" اسپین آف و بازی توسط بازی پخش برای NBA ساکرامنتو کینگز در بر داشت خود را از مشاغل پس از ساخت رسانه های اجتماعی پست های این هفته است که کارفرمایان خود را در بر داشت بیش از حد آتش زا و یا حساس برجسته آشکار خروش در چنین اخراج در سراسر خطوط بسیاری از کار.

مشاغل از دست رفته بیش از رسانه های اجتماعی بیانیه که به نظر می رسید مانند یک ایده خوب در آن زمان تبدیل به یک اتفاق معمول است اما تنش محیط زیست از سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس با افت یک بیماری همه گیر ساخته شده اند, Twitter, Instagram و Facebook به خصوص خطرناک برای کسانی که مایل به باقی می ماند در میان شاغل.

با رویدادهای مهم به طور مداوم اتفاق می افتند که بر مردم در شهرستانها در سراسر ایالات متحده می توان آن را دشوار است برای برخی از به مقاومت در برابر اصرار به ارسال و یا صدای جیر جیر حتی زمانی که آنها یک افسر پلیس محلی رسمی و یا یک معلم که موظف است به منظور جلب نمي شود.

"مردم زمانی که آنها را ببینید یک اخبار داستان آنها که عجله مایل به بخشی از چیزی است که گفت:" دنی Deraney یک روزنامه نگار که اغلب با این نسخهها کار در مدیریت بحران است. "وجود دارد آدرنالین. آنها احساس می گویید چیزی بسیار عمیق. اما آنها نیاز به فکر می کنم قبل از آنها صدای جیر جیر."

کریگ گور, که در کار نشان می دهد "S. W. A. T." و "Chicago P. D." اخراج شد سه شنبه از آینده "Law & Order: جرم و جنایت سازمان یافته" اسپین آف به دلیل Facebook posts. یکی زیر نویس "مقررات منع رفت و آمد..." که در آن او نشان داده شده است برگزاری یک تفنگ در جلوی ایوان و در یکی دیگر از ناسزاهای او را تهدید به شلیک غارتگران آمده است که در نزدیکی خانه اش.

با توجه به گرانش از لحظه, گور, رئیس, "Law & Order" حق خالق کیر گرگ نیست هشدار می دهند و یا به حالت تعلیق درآورد اما او رفت و مستقیما به شلیک و گفت: در بیانیه ای اعلام کرد "من نمی خواهد تحمل این رفتار به خصوص در طول ساعت ما ملی و اندوه است."

یک وکیل برای گور نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعطای Napear قدیمی تلویزیون, گوینده برای NBA ساکرامنتو کینگز اخراج شد از بحث های رادیویی و پس از آن استعفا داد و سه شنبه از این تیم پخش خدمه پس از او در توئیتر خود نوشت "تمام زندگی" موضوع و بیشتر به پادشاهان سابق بازیکن DeMarcus Cousins زمانی که خواسته نظر خود را در زندگی مهم جنبش است.

Bonneville International صاحب ایستگاه های رادیویی که اخراج Napear در بیانیه ای گفت:, "زمان اعطای این توییت به خصوص حساس است."

Napear بعد پرسیدم من انجام شده است گوش دادن بیشتر از صحبت کردن در چند روز گذشته" و "من باور دارم چند روز گذشته این کشور تغییر خواهد کرد برای بهتر!"

و رسانه های اجتماعی مبتنی بر اخراج هستند و نه فقط برای برجسته.

بسیاری دیگر از عموم موسسات و کسب و کار شده اند تحریم تنزل مقام به حالت تعلیق و یا اخراج به صورت مخالف مصلحت اظهارات آنلاین در روزهای اخیر.

اصل trombonist از Austin ارکستر سمفونیک بود و اجازه رفتن پس از یک رشته از Facebook نظرات از جمله یکی که در آن او گفت: سیاه معترضان "سزاوار آنچه آنها را دریافت کنید."

حساب های شخصی از پلیس هستند به خصوص تنگ نمي شود.

دنور افسر اخراج شد سه شنبه برای نوشتن "بیایید شروع یک شورش" به عنوان به عنوان یک Instagram تصویری از خود و دو همکار افسران خندان ضد شورش. یک افسر در Fulton, New York, نوشته شده در Instagram تصویر که خواندن "سیاه و سفید زندگی می کند و تنها موضوع را به مردم سیاه, مگر اینکه آنها در حال کشته شدن توسط یک فرد سفید" و بر داشت خود را از یک شغل.

فقرا زمان ذکر شده توسط سابق کارفرمایان گور و Napear می توانید پست های که ممکن است در غیر این صورت عبور خود خسته شده اید باید با پیامدهای عمده ای به خصوص در یک لحظه مشخص شده توسط یک فرار ترکیبی از سیاست و نژاد.

"اگر شما در این وضعیت می خواهم شما رو به خواندن این اتاق" Deraney گفت. شما رو به گرفتن احساس برای چه می گذرد. شما لازم نیست همیشه به چیزی می گویند. این افراد که در حال اخراج شدن یا استعفا آنها متوجه نیست این است."

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییتر https://twitter.com/andyjamesdalton.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب