'من می میرم از اینجا.' وحشیانه گرما است و حتی بیشتر خطرناک با کروناویروس

شارلوت الیور به خوبی آشنا با گرما. او در صحرا مناطق مرزی امپراتوری که در آن درجه حرارت در این ماه رسیده اند 12

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

شارلوت الیور به خوبی آشنا با گرما. او در صحرا مناطق مرزی امپراتوری که در آن درجه حرارت در این ماه رسیده اند 121 درجه است.

اما برای 50 سال زندگی با حرارت تبدیل به یک موضوع فوری که در میان اعتیاد به الکل دو سال پیش او در بر داشت خودش را در خیابان.

"وجود دارد روز من فکر نمی کنم من می خواهم آن را," او گفت:. "فکر کردم" من قصد دارم به مرگ شده بود."

برای جنوب کالیفرنیا سالمندان و افراد بی خانمان جمعیت گرما تنگ است که بیش از یک ناراحتی. بدون خنک کننده مراکز و پناهگاه هستند که پناهگاه برای جمعیت های آسیب پذیر و گرما می تواند یک قاتل است.

تبلیغات

تبلیغات

در سال گذشته 10 نفر در کنار رودخانه شهرستان به دلیل آب و هوای گرم. بود که قبل از COVID-19 — که به رشد در مکان هایی مانند خنک کننده مراکز که در آن مردم جمع آوری شده است.

Charlotte Oliver is shown taking a break from reading her Bible in her room at the Coachella Valley Rescue Mission (CVRM).

شارلوت الیور نشان داده شده در اتاق خوابگاه خود را در Coachella Valley ماموریت نجات شده است برخورد با اعتیاد به الکل است و بخشی از این تسهیلات را بر اساس ایمان-زندگی جدید برنامه.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

"چالش برای باز کردن هستند که قادر به نمایش مردم [برای coronavirus] به خصوص پس از سرد ترین مراکز واقع در ارشد مراکز و آنها بیشتر در معرض خطر گروه" گفت: Vince Wrzalinski مدیر اجرایی جامعه عمل مشارکت در ریورساید.

معضل تلاش برای محافظت از مردم از وحشیانه آب و هوا در حالی که مقابله با این بیماری همه گیر است به خصوص مجتمع در شهرستان ریورساید که گزارش شده بیش از 30000 COVID-19 موارد و در هفته گذشته نیز بیش از 500 نفر در بیمارستان بستری است.

خطرات ناشی از coronavirus را محدود به تعداد خنک کننده مراکز است که می تواند به عنوان درجه حرارت افزایش یافت. در جولای 10, تنها 15 از 60 خنک کننده مراکز در شهرستان ریورساید شد عامل با توجه به ریورساید دانشگاه نظام سلامت است.

Martha's Village & Kitchen

بی خانمان ها و کسانی که نیاز به یک وعده غذایی رایگان دیگر نمی تواند غذا خوردن در رستورانی در مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه در Indio با توجه به COVID-19 ترک آنها را به نشستن در سایه خارج به عنوان آنها سعی می کنند برای فرار از آفتاب سوزان.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

سان برناردینو شهرستان گسترده کویر منطقه نیز خرس بار مبارزه با گرما و COVID-19. شهرستان سان برناردینو باز نشده هر خنک کننده مراکز در این سال از نگرانی بیش از coronavirus, جامعه, تفریح و سرگرمی, مدیر میچ Assumma گفت.

در حالی که بسیاری هنوز شناخته شده نیست در مورد coronavirus روشن شده است که آن را با سرعت بیشتری در داخل خانه از خارج از منزل.

که یکی از دلایلی است که مقامات بسته اند داخل سالن ناهار خوری, میله, مراکز خرید و سالن های سینما در بسیاری از مناطق به عنوان ویروس مشخصی در سراسر کالیفرنیا. یک مطالعه نشان داد که coronavirus پخش شد در یک رستوران در گوانگژو چین توسط سیستم تهویه مطبوع.

اما برای بسیاری از مردم با هیچ فرار از بی رحمانه داخلی و گرما و خطر ابتلا به یک فضای سرپوشیده با تهویه مطبوع احساس می کند مانند یک ارزش مصرف است.

کسانی که پناهگاه که آیا باز باید محاسبات را مانند قبل از هرگز در مورد چگونه آنها می توانند موقعیت مردم و حتی زمانی که مهمان می تواند با استفاده از امکانات حمام, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ازدحام.

در صحرا در نزدیکی شهر ویکتورویل تنها دو پناهگاه های اضطراری باز هستند, با توجه به بالا کویر بی خانمان خدمات, مدیر اجرایی, Jimmy Waldron.

در Indio, مارتا را ایجاد کرد & آشپزخانه, سرویس کامل, یک پناهگاه بی خانمان به طور معمول در خانه ها حدود 130 نفر و در خدمت 1,000 وعده غذا در روز. اما با توجه به COVID-19 پناهگاه تا به حال برای محدود کردن تعداد افراد در هر اتاق و در حال حاضر با ظرفیت تنها 80 نفر است. رئیس جمهور و رئیس اجرایی لیندا باراک گفت: در این سال هجوم مردم نیازمند بیش از پناهگاه استفاده شد که منجر به تقاضای بیشتر برای تامین و اجتماعی فاصله پروتکل های.

"ما در حال اجرا در ظرفیت کامل," او گفت:. "هر روز ما خودمان بپرسید" چه هستند که ما قادر به دریافت کنید؟' در لحظه ای که ما هستیم اما این بدان معنا نیست که ما خوب خواهد بود در سه روز."

Gregory Newland escapes 109-degree heat watching a movie in the air-conditioned cooling center at Martha's Village & Kitchen

گرگوری Newland سابق برق است که زندگی در یک چادر و پیاده روی چندین مایل را برای رسیدن به پناهگاه تماشای یک فیلم در تهویه مطبوع سرمایش مرکز در مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

در اخیر روز گرگوری Newland, 63, منتظر در پناهگاه خنک کننده مرکز برای فرار از اواخر صبح سه رقمی گرما. او باعث می شود این سفر به مارتا روستا از چادر خود در Coachella Valley یک بار در هفته.

تبلیغات

او نشسته در صندلی مشخص شده توسط نوار کاست به شش فوت دور از دیگران است. Newland شده است زندگی در خیابان برای پنج سال, او گفت:.

"زندگی کردن در اینجا بدبختی این زمان از سال است." "من راه رفتن را از پنج به 10 مایل به از اینجا دریافت کنید. من انتخاب کنید تا بازیافت در طول مسیر و توقف برای ناهار و یک حمام."

او یکی از 100 خانمان کم درآمد و ارشد مهمانان که توقف توسط مارتا ایجاد کرد در هر روز داده شده برای آب سرد و تنقلات و دسترسی به تهویه مطبوع. در حال حاضر که خنک کننده مرکز منتقل شده صندلی شش فوت از هم جدا آن را نمی تواند نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم است. قبلا کامپیوتر در دسترس بود برای استفاده از, اما در حال حاضر مانیتور برش با نوار احتیاط و بازدید کنندگان را به درخواست کارمند برای دسترسی به.

پناهگاه است و در مواجهه با مشکلات نیروی انسانی در میان همه گیر به عنوان نیاز برای کارگران افزایش یافته است و تعداد داوطلبان کاهش یافته است. با اجرا بر روی لوازم بهداشتی پس از شیوع قیمت بالا رفت که ایجاد اضافی فشار مالی برای پناهگاه باراک گفت.

مارتا ایجاد کرد همچنان به پذیرش مردم و اتحاد مجدد امکانات آن اجازه می دهد تا برای بیشتر تختخواب تاشو در صورت نیاز. ساکنان باقی می ماند جدا شده در اتاق خود را برای بسیاری از روز و بار برنامه برای استفاده از امکانات رفاهی.

با بسیاری از اخراج و بازار کار پایین مردم به اقامت طولانی تر در پناه باراک گفت.

سام و جید کمپبل هر دو 43 و در اصل از لاس وگاس بی خانمان شد حق به عنوان coronavirus شروع آن جهانی گسترش یافته است.

Jade and Sam Campbell, 43, hold their daughter, Elizabeth, 4, and give thanks to the employees.

پس از ورود در پناهگاه چهار ماه پیش با هیچ چیز اخیر بی خانمان برنامه فارغ التحصیلان جید و سام کمپبل نگهداری دختر خود الیزابت 4 در مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

قبل از حرکت به مارتا روستا در آوریل, زن و شوهر متاهل و 4-year-old daughter, الیزابت, زندگی در یکی دیگر از پناهگاه و هتل. "ما نیست که یک خانه را به ماندن در; ما نیست که هر چیزی" سام کمپبل گفت:. "بدون ماشین, پول ندارد مواد غذایی است."

به نگه داشتن خانواده خود را امن از coronavirus کمپبل زد هر ماموریت به تنهایی. در داغ روز, او گفت:, خنک کننده مراکز چراغ امید بلکه دلیلی برای ترس.

تبلیغات

تلاش برای مبارزه با هر دو سکته گرما و COVID-19 مشکل تر از او پیش بینی شده است. در گذشته پناهگاه خانواده اش ماند در تمام مهمانان خواب در باز اتاق.

"وجود دارد بسیاری از مردم و من همیشه نگران یکی از بچه ها در آوردن ویروس و گسترش آن به من یا همسر یا دختر خود," او گفت:. "نگرانی اصلی من همیشه دختر من است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب