در Bolsonaro را در برزیل هر کس دیگری مقصر است برای ویروس

ریو دو ژانیرو (AP) — با برزیل در حال ظهور به عنوان یکی از آلوده ترین کشورهای جمهور Jair Bolsonaro است منحرف هم

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

ریو دو ژانیرو (AP) — با برزیل در حال ظهور به عنوان یکی از آلوده ترین کشورهای جمهور Jair Bolsonaro است منحرف همه مسئولیت coronavirus بحران, استفراغ کردن, سرزنش شهرداران ، فرمانداران خروجی وزیر بهداشت و رسانه ها.

در مقابل او به تصویر می کشد خود را به عنوان یک clear-eyed صلیبی حاضر به دفاع از منفور ایده — که خاموش کردن اقتصاد برای کنترل COVID-19 نهایت باعث درد و رنج بیش از اجازه می دهد این بیماری به اجرای آن دارد. امتناع از فرمانداران به سقوط به خط فرمان او اجازه می دهد به ورزشگاه باز او گفت: verged بر استبداد.

در مورد خواسته برزیل تلفات فراتر چین او تظاهر به ناتوانی جنسی: "من نمی معجزه کار. آیا شما می خواهید مرا به انجام?" مواجه با سفر بان کی مون در برزیل توسط ایالات متحده به دلیل گسترده COVID-19 یکی از مشاوران او آن را به نام مطبوعات هیستری.

پس از وقوع آغاز برزیل رهبر اتحاد اجتناب اذعان به اثرات بالقوه اقدامات خود را به خصوص در تضعیف رهبران محلی' ماندن در خانه توصیه. یک استثنای نادر آمد و در اواسط ماه آوریل به عنوان Bolsonaro جدید منصوب کرد وزیر بهداشت وظیفه با مقدار کمی از اقتصاد از coronavirus.

"بازگشایی تجارت در معرض خطر است اجرا میکنم چرا که اگر آن (ویروس) بدتر می شود و سپس این سرزمین در دامان من," او گفت:.

کمتر از دو هفته بعد به برزیل تلفات منفجر گذشته 5,000 او به خبرنگاران گفت: "شما نمی خواهید برای قرار دادن در دامان من این تعداد که نیست مال من است."

تقریبا یک ماه بر روی مرگ و میر در کشور از 211 میلیون بیش از چهار برابر شد و به 22,666 و همچنان به سرعت بخشیدن به.

برزیل دیوان عالی کشور تعیین شده است که ایالات و شهرستانها دارای صلاحیت برای تحمیل انزوا اقدامات است. بنابراین Bolsonaro در مارس 7 راه می رفت و هدفمند در سراسر پایتخت سه قدرت پلازا به بالا, دادگاه, تنگ خوشه وزیران و رهبران کسب و کار در دو و خواستار محدودیت های محلی بود خو.

"برخی متحده رفت و بیش از حد در خود محدود اقدامات و عواقب ضربه زدن بر روی درب ما," او گفت:, و اضافه کرد که ده ها میلیون برزیلی از دست داده اند درآمد خود را. او بارها و بارها با نام بردن از برخی از رهبران محلی با نام.

زمانی که فرمانداران به مبارزه طلبیده Bolsonaro را پس از آن که فرمان ورزشگاه آرایشگاه و سالن زیبایی اجازه داده می شود به کار به عنوان خدمات ضروري او را متهم و آنها را تضعیف حاکمیت قانون و پیشنهاد حرکت خواهد دعوت "نامطلوب استبداد به ظهور در برزیل است."

شنبه شب Bolsonaro جرأت به پایتخت از برازیلیا به رهبری به عنوان مثال در این زمان خوردن یک هات داگ خریداری شده از یک فروشنده خیابانی. فیلم او ارسال شده به Facebook نشان داد حامیان خوراکی عکس های سلفی و تماس او را با نام مستعار — "افسانه!" — در حالی که کسانی که در خود قرنطینه در مشرف آپارتمان ضرب دیده گلدان و تابه در اعتراض.

یک 17-18 مه نظرسنجی توسط XP/Ipespe یافت 58 درصد از افراد مورد بررسی دارای Bolsonaro را همه گیر پاسخ به بد یا وحشتناک و تنها 21 درصد به عنوان خوب یا عالی است. فرمانداران شانس بیش از دو بار به عنوان به خوبی در هر دو فقره. این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از 3.2 درصد است.

امریکا بزرگترین کشور تایید کرده است 363,000 COVID-19 موارد بیش از هر کشوری به جز آمریکا و کارشناسان می گویند که رقم قابل توجهی است undercount با توجه به ناکافی تست. فشار بر برزیل با کمبود بودجه روبرو بيمارستان تحت فشار قرار دادند تا آنها را به آستانه فروپاشی در کشورهای مختلف و جلوگیری از برخی از بیماران از درمان است.

ویران و اندوه اتفاق می افتند زیر خالی از رهبری با توجه به میگوئل لاگو, مدیر اجرایی برزیل, موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت که توصیه مقامات بهداشت عمومی. دو وزرای بهداشت را ترک کرده اند در جریان همه گیر ساخت برزیل در جهان تنها کشوری است که می تواند ادعا می کنند چنین تمایز او گفت:.

برزیل است "به طور کامل ناتوان از برخورد با و پاسخگویی به این بحران به این بحران باید در پاسخ به, با, کامل, رهبری, روشن, پیام, ثبات سیاسی و وحدت" لاگو گفت. "که نه مورد در اینجا. در واقع آنچه که ما در حال دیدن کامل از عدم جدیت و شایستگی."

رهبر راست اخراج او اولین وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta برای حمایت از فرمانداران' محدودیت. در خروج آدرس Mandetta با اشاره به Bolsonaro در آنچه که او بعد از تایید به مجله Época شد اشاره به آلبرت کامو کتاب "طاعون." این رمان در مورد یک بیمار شهرستان شامل یک پاساژ که می گوید کسانی که باور نداشت طاعون شد و برای اولین بار به مرگ زیرا آنها هیچ احتیاطی.

Bolsonaro دوم وزیر Nelson, Teich, استعفا داد حدود یک ماه بعد پس از آشکارا مخالفت با Bolsonaro بیش از کلروکين سلف ضد مالاریا اغلب تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درمان مناسب. Bolsonaro در 17 ماه تصدی اغلب بیان باز تحسین برای مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن را به آتش خود را از دولت بالا متخصص در مورد این ویروس و متخصص جانشین حضور ضد همه گیر تظاهرات و گسترش کلروکين درمانی "به روش سطح از بحران بی کفایتی" نشان داده شده توسط Bolsonaro, Ian Bremmer, رئیس جمهور, سیاسی, مشاوره گروه اوراسیا گفت: در توییتر این ماه است.

هفته پس از ستایش کلروکين و هدایت ارتش را به سطح شیب دار بالا تولید Bolsonaro بستری شده در هفته گذشته است که هیچ شواهد علمی از اثربخشی آن, اما گفت: ملت است "در جنگ" و بهتر آن است که برای مبارزه و دست از مبارزه نیست در همه. این کشور هنوز هم تنها یک دولت موقت, وزیر بهداشت: به طور کلی با سلامت تجربه آنچه قبل از مارس.

در پایتخت در روز یکشنبه pro-Bolsonaro حامیان صحنه یک تظاهرات در مقابل کاخ ریاست جمهوری, به عنوان آنها را برای چند هفته. Bolsonaro پیوست و بار دیگر برداشته کودکان در آغوش او.

او تا یک تصویری از یک هلیکوپتر روگذر از این تظاهرات نشان داد که یک کم اشغال پلازا. وجود دارد شاید 1000 نفر در حضور و غیاب در یک شهرستان از 3 میلیون نفر است. یک بنر بخوانید "مستندات کشتن بیش از چینی ویروس!!!"

که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع ورود به آمریکا از اتباع خارجی که از برزیل. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع برخی از مسافران از چین و اروپا و انگلستان و ایرلند و به میزان کمتر در ایران. او نقل مکان کرد به ممنوعیت سفر از روسیه است که در جهان سوم کمترین تعداد از عفونت.

Bolsonaro ویژه مشاور در امور بین المللی فیلیپ Martins توییتی که ممنوعیت نتیجه طبیعی برزیل جمعیت بزرگ. "هیچ چیزی به طور خاص در برابر برزیل. چشم پوشی از هیستری از مطبوعات," او گفت:. Bolsonaro مشترک مارتینز' اظهار نظر در رسانه های اجتماعی است اما نه اظهار نظر خود است.

پس از ترک محل اقامت ریاست جمهوری صبح روز دوشنبه Bolsonaro کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خبرنگاران. یکی از حامیان برداشت او توجه و از او خواهش کرد که او را به راه اندازی یک "عظیم تبلیغات" مبارزات انتخاباتی خود را برای بهبود تصویر منفی در خارج از کشور.

"جهانی مطبوعات چپ" Bolsonaro خونسردی توضیح داد و سپس دراز بازوی خود را به طور کامل به نقطه ای در روزنامه نگاران.

پس از Bolsonaro کردم به ماشین خود هواداران خود را تبدیل به سوی خبرنگاران و انفجار آنها را به عنوان "زباله" و "کمونیست ها" ساخت حرکات زشت و ناپسند و تهدید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب