نام جدید برای استاپلتون محله کاهش به نه

یک کمیته مشورتی به اتهام آینده با یک نام جدید برای دنور استاپلتون محله به تنگ کردن لیست فینالیست به نه: Mosley

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

یک کمیته مشورتی به اتهام آینده با یک نام جدید برای دنور استاپلتون محله به تنگ کردن لیست فینالیست به نه: Mosley, Meadowlark, Concourse, پترسون, پارک مرکزی Skyview, Randolph, پارک مرکزی و Tailwinds.

این کمیته که قرار بود با هم توسط استاپلتون ایالات همسایگان سازمان (در حال حاضر شناخته شده به عنوان خورشید) شامل هر دو ساکنان محله و نام و نام خانوادگی-تغییر طرفداران. این محله در زمان نام اصلی خود را از آن ساخته شده است: زمین های اشغال شده توسط Denver اولین فرودگاه که در سال 1944 پس از نامگذاری شد و سپس شهردار بن استاپلتون. زمانی که او برای اولین بار بود برای شهردار در سال 1923 استاپلتون شد و یک عضو برجسته این Ku Klux Klan که نامزدی خود را تحت فشار قرار دادند.

با توجه به اینکه سابقه برخی از فعالان را تحت فشار قرار دادند برای تغییر نام در دهه های. کسانی که تلاش برداشت عمده حمایت از این بهار به عنوان اعتراض به جورج فلوید قتل گریبانگیر دنور.

این کمیته صرف هفته گذشته باریک بالابر یک لیست از 331 پیشنهادات خود را به نه. از طریق بقیه از ماه جولای برگزار خواهد شد به سه دور رای گیری برای استاپلتون ساکنان تا یکی انتخاب اراضی اکثریت آرا.
در اوت 1, خورشید, برنامه ای برای اعلام برنده. بعد که ماه استاد جامعه انجمن استاپلتون را به آغاز روند رسمی تغییر نام به طوری که علامت های جدید نصب می شود و شهر دنور می توانید تغییرات مورد نیاز خود را برچسب زنی از محله.

در اینجا این کمیته توصیف از نه نام آن در لیست:

Mosley

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Mosley آدرس بسیاری از دسته بندی های جامعه ابراز تمایل برای در یک نام جدید. آن است که حمل و نقل هوایی مربوط تاریخی مهم از لحاظ جغرافیایی متصل به زمان منطقه کسب و کار پسند و الهام بخش است. Mosley افتخارات یک خانواده نه فقط یک نفر.

جان Mosley بود تاسکیگی Airman در طول جنگ جهانی دوم که همچنین به پیش نویس سیاست های به نژادی ادغام جدید نیروی هوایی ایالات متحده. او و همسرش, ادنا, Wilson-Mosley شد یک تیم برای ازدواج 70 سال و جدایی ناپذیر برای 75. آنها بودند و مدنی که شکست رنگ مانع در دنور و شفق با خرید یک خانه مجاور به آنچه که در حال حاضر جامعه ما و در انجام این کار آنها جنگیدند مخرب segregationist عمل redlining. ادنا یک از بنیانگذاران بسیار موفق کلرادو زنان بانک به زنان بیشتر دسترسی به اعتبار.

به عنوان اولین بار در شهر بزرگ Councilperson رنگ شفق ادنا به ریاست کمیته حمل و نقل با قطر و فرودگاه سابق در آن bailiwick. دختر خود را صرف 47 سال به عنوان یک United Airlines پرواز پرواز از فرودگاه است که در حال حاضر جامعه عزیزمان; دو پسر خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده با یکی هنوز پرواز برای ایران. وجود دارد و حتی چندین خلبان در میان جان و ادنا نوه.

به عنوان یک هجای کلمه Mosley خواهد بود ارزان و کسب و کار پسند جایگزینی برای استاپلتون آسان برای آرم و علامت و به طور طبیعی تلفظ.

در نهایت Mosley محله نام خواهد بود, الهام بخش, به عنوان عمل ساده از تصویب آن خواهد بود قدرتمند و دائمی گام مثبت در متحد کردن جامعه ما و همسایگان اطراف, در اطراف ارزش های ما آرزوی زندگی در اینجا ما دنور. Mosley نام ما ایستاده می تواند برای.

Meadowlark

غربی Meadowlarks در غرب آمریکای شمالی و بخش هایی از کانادا و مکزیک است. آنها زندگی می کنند و به لانه باز مراتع مراتع, مراتع و مزارع. آنها پرنده ایالت مونتانا, کانزاس, نبراسکا, داکوتای شمالی, اورگان و وایومینگ. جامعه ما این است که به فراوانی از Meadowlarks به دلیل گسترده و باز طبیعی آزمونهای تشخیصی و قابل توجهی parklands.

حضور Meadowlarks نشان می دهد که این خواهد بود که شیرین از زندگی است که شما در تاریکی و در حال حاضر از آن زمان برای ورود به نور است. Larks هستند علاوه بر شناخته شده برای خود دلپذیر آهنگ. آنها همچنین آواز خواندن در حالی که آنها در حال برنامه بر خلاف بسیاری از پرندگان دیگر که تنها می خوانم در حالی که نشسته. این نشان می دهد شادی و به یاد ما برای پیدا کردن شادی در میان خود ما زندگی می کند. یکی خواهد شنیدن این نغمه سرا تقریبا در هر محله راه رفتن.

Meadowlarks بازی انواع نقش ها در فرهنگ عامه مختلف مردم بومی ، لاکوتا قبایل احساس میل زیادی برای Meadowlarks دیدن آنها را به عنوان نمادی از دوستی و وفاداری و مراقبت هرگز به کشتن یکی. موسیقی آهنگ Meadowlark اعتقاد بر این است موفق باشید بسیاری از لکتا مردم و در گذشته Meadowlark سوت تصور می شد به احضار بوفالو. در بلککفوت قبیله Meadowlarks یک نماد صلح و حضور Meadowlarks گفته می شود نشانه آن است که یک اردوگاه یا روستا خواهد بود ایمن از حمله.

Meadowlark است, الهام بخش, aspirational و مناسب برای در نظر گرفتن به عنوان جامعه جدید نام.

تلاقی چند خیابان یا جاده

محل اجتماع دارای معانی مختلفی مربوط به ویژگی های جامعه بیان کرده است ارزش دارد برای یک نام جدید. تعاریف محل اجتماع عبارتند از:

یک عمل یا فرایند آمدن با هم و ادغام
جلسه تولید شده توسط داوطلبانه یا خود به خود با هم
فضای باز که در آن جاده ها و یا مسیرهای دیدار و همگرا
یک فضای باز و یا سالن (به عنوان در راه آهن یا فرودگاه ترمینال) که در آن جمعیت جمع آوری
یک هجوم آوردند در حال حرکت یا جریان هم از افراد یا جریانهای همانطور که در باختر نهر و نهر شن و ماسه
از لاتین concursus "تجمع جمعیت در آینده با هم"
همچنین سست ترجمه فرانسوی این بدان معناست که برای بازسازی و برگشت به برتری. به عنوان در برای بازگرداندن یک ماشین جمع آوری.
در حالی که اکثر مردم فکر می کنم از تعریف اجتماع به عنوان یک مرجع فرودگاه است که ارتباط به توسعه ما نام ما نیز باید از این فرصت برای دوباره اختراع کلمه مردم استفاده از آن و توصیف و فراتر از محله ما به "یک با هم که در آن مسیرهای دیدار و بازسازی بازگشت به آنچه که در نظر گرفته شده بود در کتاب سبز.

پترسون

هلن پترسون (Wa-Cinn-Ya-پیروزی-Pi-Mi) که ترجمه به یک زن اعتماد و بستگی شد شاین-Lakota فعال و لابی. پترسون آمد به دنور در سال 1942.

پترسون شروع به کار در دانشگاه دنور به عنوان مدیر اجرایی کوه های راکی شورای آمریکایی-امور. در سال 1948 او استخدام تازگی انتخاب شهردار, J. Quigg نیوتن به کار در این کمیسیون در روابط انسانی. پترسون اقدام به ساخت پل, ثبت نام رای دهندگان و سازماندهی جوامع مختلف به عنوان شهردار نیوتن می خواستم به desegregate دنور. پترسون توسعه برنامه های فرهنگی و ملاقات با رهبران شهرستان به ارائه سخنرانی در مورد مسائل مانند نمایشگاه کار و مسکن ، در پایان سال او ساخته شده بود مدیر کمیته روابط انسانی.

پترسون یکی از اولین زنان لابی دفاع از حقوق مدنی برای سرخپوستان آمریکایی.
در سال 1953 النور روزولت خواست او را به کار در واشنگتن دی سی به نمایندگی از سرخپوستان آمریکایی در طول یک دوره به عنوان شناخته شده هند ختم سیاست. روزولت وظیفه خود را برای کمک به سازماندهی مجدد کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی بود که در واقع تاسیس در دنور است و بزرگترین و قدیمی ترین آمریکا, هند سازمان در کشور است.

بازگشت به دنور در سال 1962 پترسون دوباره تا زمان ارسال به عنوان مدیر کمیسیون روابط اجتماعی برای مدت دیگری. در سال 1993 پترسون القاء شد به کلرادو زنان در سالن از شهرت.

پارک مرکزی

پارک مرکزی است که یک نام شناخته شده در جامعه است. آن است که از لحاظ جسمی مرکزی به سنت*pleton منطقه جنوب I-70. آن abuts یاد برج از فرودگاه سابق. دنور متعدد محله به نام بعد از پارک ها آنها را احاطه کرده به علاوه "پارک مرکزی" خواهد بیرون کشیدن کتاب سبز بود که یک سند بنیادی برای St*pleton. در نهایت نام و نام خانوادگی-تغییر موضوع شده است تفرقه برای جامعه ما در چند سال گذشته. این گاهی اوقات به ارمغان آورد بهترین و بدترین در آمریکا و ایجاد تنش میان همسایگان است. پارک مرکزی خواهد بود غیر قابل بحث و درام-کمتر از آن چیزی است که جامعه ما می تواند با استفاده از در حال حاضر.

Skyview

آیا تماشای آتش بازی همراه طیف مقدم, تجربه یک ماه خون از سورتمه تپه و یا در یک غروب یا طلوع آفتاب مشاهده زیبایی آسمانی که ما را احاطه کرده تساوی ما با هم در هیبت. در بالا بردن سر ما تا به ما در آسمان مشاهده ما به یاد enormousness جهان و در سخنان کارل ساگان "برای موجودات کوچک مانند ما وسعت قابل تحمل است و تنها از طریق عشق است." برای بسیاری از آن است که عشق از تو همسایه و تمایل برای همه کسانی که زندگی می کنند و اینجا مراجعه به احساس غرور و افتخار در جامعه به ارمغان آورده است که در مورد تغییر نام.

از اولین روز حمل و نقل هوایی, رویای شد به تسخیر آسمان گسترش مرزهای تلاش بشر به فراتر از ضرب المثل, 'آسمان محدود'. گرد هم آوردن نوستالژی تاریخی مسافرت هوایی و آرمان های کسانی که در اوایل هوانوردان می تواند ما را به یک نام است که در طلب آن صدا را به ارزش مانند تنوع پایداری و دسترسی. این اتصالات به یک نام که هدایت افکار ما به سمت بالا چه می تواند باشد.

از طریق نام Skyview ممکن است ما احساس اتصال به یکدیگر و تمام بشریت است. وقتی که ما به آسمان نگاه کن, ما ممکن است پیدا کردن الهام بخش برای کار است که همچنان بر روی زمین را در آینده آسان تر و روشن تر برای هر یک از ما در حال حاضر و برای نسل های بعدی.

رندولف

"پدر بروس رندولف" یک دهنده روح لطیف و BBQ استاد. متولد در سال 1900 نوه سابق, برده, میراث او را در زندگی برای نسل های آینده است چرا که او برای مراقبت این جامعه در راه است که افزایش کرامت و انسانیت است. در سن 63 پدر بروس استثنایی طبخ restauranteur و نیکوکار تصمیم گیری او می خواست برای اطمینان مردم از دنور که باید یک وعده غذایی برای شکرگزاری را یک جایی برای رفتن برای شکستن نان با عزت و در جامعه. اول پدر بروس شکرگزاری cookout و توزیع مواد غذایی تغذیه 5000 نفر. در زمان مرگش در سال 1994 پدر بروس حال ایجاد یک جامعه گسترده جشن شکرگزاری تغذیه به 40,000 30,000 دنور ساکنان در روز شکرگزاری.

این استاپلتون جامعه خواهد بود خوش شانس برای انجام این نام یک غول انسان و عضو جامعه. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که روح خود را الهام بخش همه ما را از جایی که ما با آنچه که ما را و فرزندان ما رشد خواهد کرد بدانید که شادی های همسایه خوب, یک, کمک اعضای جامعه و شگفت انگیز همه در اطراف انسان است.

پارک مرکزی

مرکزی جزء این محله در آن پارک زیبا. پارک مرکزی است, صفحه اصلی, به, پارک مرکزی دنور سومین پارک با بیش از 80 هکتار از زمین. وجود دارد بیش از 50 پارک (بیش از حد بسیاری به نام اینجا) در سراسر محله اتصال ما به کلرادو خارج از منزل بزرگ. ما می تواند یک فرصت قدم زدن, رفتن, برای, اجرا, صعود, با سورتمه حمل کردن, شنا, پارتی خنده و بازی و یا فقط به نشستن و لذت بردن از آهنگ Meadowlark. هک وجود دارد حتی یک زن و شوهر از سبک پارک برای ما تله اعضای خانواده! این امر می تواند ایده آل نام است که آزمون زمان ایستاده. آن را حمل می کند هر گونه انگ و یا بحث آن است که بازار پسند است و آن را مربوط به همسایگان ما هر دو در شمال و جنوب I-70.

Tailwinds

وزش حامل پیام قدرت و نیروی زندگی از طریق نفس. ما می توانیم احساس بادهای تغییر در اطراف ما: یک سری از رویدادهای تسریع و سیگنالینگ تغییرات مهم است.

در پرواز tailwind با شما حرکت می کند و کمک می کند تا شما را به مقصد خود را موثر تر; قیاس از tailwind همچنین توصیف رشد. تغییر نام جامعه ما این است که یک گام در جهت مثبت. جامعه ما نیاز به یک tailwind به ما کمک می کند در این سفر به ما کمک می کند رشد می کنند.

برای هر یک از ما زمانی که ما با مشکلات قدرت جامعه می تواند به ما کمک کند پیدا کردن tailwind که ما باید در روح برکت ایرلندی: "ممکن است باد همیشه در پشت خود را." یک tailwind است حمایت ویژه حمایت در حرکت رو به جلو.

نام Tailwinds پذیرای هر دو تاریخ هوانوردی و می پرسد برای قدرت در یک مسیر مثبت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن