در تلنگر گرجستان سیستم nixes سابق رهبر نیویورک مدارس

آتلانتا (AP) — یکی از گرجستان بزرگترین مدارس نخواهد بود استخدام رهبر سابق سیستم مدرسه در شهر نیویورک و میامی پ

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

آتلانتا (AP) — یکی از گرجستان بزرگترین مدارس نخواهد بود استخدام رهبر سابق سیستم مدرسه در شهر نیویورک و میامی پس از اعضای هیئت مدیره مواجه بودند با شکایت در مورد گذشته خود را ضبط.

دکالب شهرستان اعضای هیئت مدیره مدرسه در روز دوشنبه رای دادند 4-3 به رد قرارداد رودی خدمه منجر به حومه آتلانتا منطقه سخنگوی کریس شیشه گر گفت. هیئت 99,000-دانش آموز منطقه رای داده بودند در ماه آوریل به خدمه آن تنها فینالیست برای این کار است. مدرسه تخته باید صبر کنید 14 روز بین نامگذاری نهایی و رای گیری برای استخدام آنها در گرجستان اما استخدام معمولا مطمئن باشید زمانی که هیئت مدیره به نام تنها یکی از حاضران.

اعضای هیئت مدیره بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه شب.

خدمه با تجربه موفقیت در بهبود عملکرد دانش آموز در نیویورک و فلوریدا بود اما گل نشسته شکایت خود را در مورد سبک رهبری و misspending. برخی از آنان تایید و ورود او در دکالب از جمله گرجستان فدراسیون معلمان کوچکترین گرجستان سه معلم اصلی گروه است. دیگران در حال مبارزه در برابر خود استخدام از جمله برخی از منطقه ماندگار ترین منتقدان.

69 ساله خدمه led نیویورک شهرستان, مدارس از سال 1995 تا سال 2000. او در اوایل led سیستم مدرسه در ساکرامنتو کالیفرنیا و Tacoma, Washington.

خدمه به عنوان شناخته شده بود "دیگر رودی" زمانی که او به رهبری این کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی تحت آن شهردار رودی جولیانی. دو درگیری بیش از مدرسه کوپن که شهردار حمایت اما خدمه مخالف است.

خدمه اعتبار شد با اصلاحات کمک کرد که ناکامی در مدارس را بهبود بخشد اما تصدی خود خارج 1997 گزارش توسط Edward F. Stancik پس از آن به ویژه کمیسیون تحقیق که متهم مدیران مدرسه از تاخیر در گزارش یک تجاوز به یک دختر 14 ساله در یک شهر ، خدمه متهم مستقل محقق از تولید گزارش های اغراق آمیز به اتهام فساد و سوء رفتار.

او به رهبری Miami-Dade County Public Schools در فلوریدا از سال 2004 تا 2008 زمان که در طی آن او کمک کرد تا بیشتر در مدارس رسیدن به رتبه زیر فلوریدا سیستم و ساخته شده 29 مدارس جدید. اما خدمه به حال یک ارتباط با اعضای هیئت مدیره مدرسه و مبارزه با اتحادیه معلمان بیش منجمد دستمزد. عظیم منطقه ذخایر مالی تقریبا به صفر هنگامی که او مجبور شد.

خدمه در خدمت یک سال به عنوان اورگان رئیس آموزش و پرورش افسر اما قادر به متقاعد کردن قانونگذاران به پرداخت هزینه برای برنامه های خود را برای تعمیرات اساسی آموزش و تربیت معلم و انتقاد قرار گرفته بود برای در حال اجرا بزرگ سفر صورتحساب. او بوده است رئیس Medgar Evers, کالج در نیویورک از سال 2013.

رامونا تایسون بوده است در خدمت به عنوان یک کوتاه مدت سرپرست در شهرستان دکالب پس از سرپرست استیو سبز اعلام کرد او را نمی خواهد به دنبال تمدید قرارداد. هیئت مدیره بعد تصمیم گرفت سبز باید ترک بلافاصله قبل از پایان این سال است.

___

دنبال جف امی در توییتر در http://twitter.com/jeffamy.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب