در اشاره ای به انتقاد, L. A. شهرستان سازمان های اجرای قانون بحث مشترک تحقیقات پلیس قتل

در حال رشد در میان شک و تردید از سازمان های پلیس است که به بررسی قتل توسط خود افسران بالا اجرای قانون مقامات د

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

در حال رشد در میان شک و تردید از سازمان های پلیس است که به بررسی قتل توسط خود افسران بالا اجرای قانون مقامات در لس آنجلس منطقه باید توافقنامهای برای صرفنظر کردن کار به جای متمرکز نیروی کار.

چند جزئیات مشغول به کار شده اند اما اولیه اجماع به تمام افغانستان بررسی توسط نیروی کار رسیده بود این هفته توسط Los Angeles County Sheriff الکس Villanueva, Los Angeles, رئیس پلیس میشل مور Dist. Atty. جکی Lacey و آنتونی میراندا, معاون رئیس جمهور از لس آنجلس روسای پلیس' Assn.

این هدف با توجه به نامه چهار نوشت: به کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا است به همکاری از هر سازمان اجرای قانون در این شهرستان با کسانی که در سازمان پلیس لس آنجلس و کلانتر را کمک کرد.

"هدف از این نیروی کار است که به تقویت بیشتر ادارات پلیس به شفاف, هدف و پاسخگو در شیوه های خود" در این نامه گفت.

تبلیغات

بکررا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Lacey که با آن مواجه انتقادهای تند او رکورد کاهش به تعقیب ترین افسران که استفاده از زور علیه غیرنظامیان او گفت: "از صمیم قلب" پشتیبانی از این ایده — که هنوز هم ترک قدرت به عنوان جرم جنایی مسئول یک افسر با او ،

"با به اشتراک گذاشتن منابع ما اطمینان می دهم که سازمان های اجرای قانون در لس آنجلس و دیگر بررسی های خود را زمانی که استفاده از زور نوبت مرگبار" Lacey گفت. "پیشنهاد نیروی کار نیز خواهد به ما اجازه رسمی از پروتکل های سراسر همه سازمان ها و به هر صورت همان تحقیقی منابع و سطح نظارت."

این طرح جلب فوری انتقاد از برخی از طرفداران اصلاحات که گفت: آن برگ تحقیقات پلیس در دست پلیس و بویش سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای اجرای قانون محلی مقامات که ناگهان خود را در پیدا کردن موهای متقابل به طور فزاینده ای تاثیر گذار اصلاحات شدند.

تبلیغات

نیروی کار را ترک مرگ تحقیقات در دست محلی افسران, اما از سازمان های مختلف. یک پروتکل مورد بحث خواهد منع نیروی کار اعضا از بررسی ماموران و یا نمایندگان خود را از سازمان.

عدالت کیفری طرفداران اصلاحات از جمله سیاه و سفید زندگی می کند ماده L. A. اند به نام های طولانی برای استقلال بیشتر در چنین تحقیقات — اگر آنها می خواهم برای دیدن پلیس حذف از معادله به طور کامل.

در هفته های اخیر خواستار استقلال باید نصب شده: ایالات متحده در کنفرانس شهرداران به تازگی به نام در شهرستانها به محققان مستقل بررسی پلیس قتل. یک لایحه در حال بررسی در ساکرامنتو نیاز دولت به وزارت دادگستری به بررسی کشنده تیراندازی پلیس.

سروان. جان Burcher, Villanueva, رئیس ستاد بیانوبا آمد تا با نیروی کار ایده چند هفته پیش تصمیم گرفت برای رسیدن به Lacey و مور در مورد آن را در بخشی به دلیل اخیر "عمومی outcries بیش پاسخگویی و شفافیت است."

تبلیغات

درگیری پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بلکه دیگر سیاه و سفید مردان و زنان در سراسر کشور شده اند اتفاق می افتد در لس آنجلس و در جای دیگر برای ماه گذشته است.

Burcher و مقامات دیگر تاکید کرد که نیروی کار ایده در مراحل ابتدایی و در حالی که توافق رسیده است, در اصل, این سازمان هنوز هم به هش کردن بسیاری از جزئیات.

"در حال حاضر این فقط یک ایده است. یک کمیته راهبری حتی تشکیل شده" Burcher گفت.

مور گفت: او به صحبت بیانوبا به طور مستقیم و به روسای دیگر در منطقه مورد وظیفه نیروی, اما آنها هنوز هم "نیاز به با هم و کشف کردن تفاوت های ظریف است."

تبلیغات

بسیاری از سازمان های اجرای قانون محلی باید قوانین مختلف و تجهیزات مختلف. پلیس لس آنجلس است که کنترل آن غیر نظامی و پلیس کمیسیون و اصلاحات اجرا شده در طول دهه. با بسیار در معرض خطر در موارد که در آن افسران پلیس را کشته اند کسی که "شما نمی فقط willy-nilly رفتن به یک توافق گفت: "ما کسی دیگری [بررسی] آن'" مور گفت.

در گذشته سازمان squabbled با یکدیگر در طول مرزی تحقیقات از جمله به عنوان زمانی که و این که آیا به انتشار برخی مدارک و شواهد. و بیشتر اختلافات بوجود می آیند اگر قوانین برای چه وظیفه نیروی کار نیست و با دقت کار می کرد در پیشبرد مور گفت.

یک موضوع به بحث در مورد بدن-فیلم دوربین مور گفت. تحت پروتکل های کنترل شده توسط پلیس کمیسیون LAPD باید انتشار فیلم از تیراندازی و دیگر انتقادی حوادث پس از 45 روز. در ضمن کلانتر نمایندگان حتی نمی باید دوربین.

این سازمان همچنین باید قوانین مختلف به عنوان اینکه آیا یا نه افسران می تواند مجبور به اظهارات و زمانی که در این تحقیقات است که می تواند رخ دهد مور گفت.

تبلیغات

او همچنان با اعتماد به نفس وظیفه نیروی کار خواهد کرد اما تاکید کرد این است که در آن از اولین مراحل در حال توسعه.

کارل داگلاس که کاونتی و بررسی ده ها تن از تیراندازی پلیس توسط پلیس لس آنجلس و کلانتر گفت: "نمی توانم تصور بدتر ایده اگر شما می خواهید درست اصلاحات است."

در زیر آرایش جدید مأموران اجرای قانون هنوز هم بررسی دیگر مأموران اجرای قانون و مردم هنوز نمی کنید واقعا مستقل بررسی کرد.

"روباه هنوز هم به دنبال پس از خانه مرغ," او گفت:. "این است که یک روابط عمومی شیرین به نظر می رسد مترقی است. آن را در یک زمان می آید زمانی که هر دو وکیل منطقه و کلانتر به شدت بتواند سیاسی برای بقا. آنها در حال تلاش برای بهره برداری عادلانه فکر Angelenos که حسرت برای اصلاحات واقعی."

تبلیغات

چند قانون اجرای رهبران در منطقه شده اند در امان انتقاد از اواخر. Lacey است تا برای انتخاب مجدد.

مفهوم برون سپاری تحقیقات پلیس قتل به یک مستقل و یا تا حدودی مستقل از بدن است که جدید نیست.

در سان فرانسیسکو دادستان منطقه راه اندازی یک تحقیقات مستقل اداره برای بررسی اجرای قانون تیراندازی. اداره محققان به همه تیراندازی پلیس برای انجام مصاحبه بررسی مدارک و انجام تست پزشکی قانونی.

مقامات محلی اذعان کرد که نیروی کار خواهد بود و نه به طور کامل مستقل است. هنوز هم آنها فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد.

تبلیغات

"این هنوز پلیس پلیس تحقیق, اما من فکر می کنم بزرگترین غذای آماده از این است که ما در حال دور شدن از آن روابط نزدیک و همه برگزار می شود به درجه ای از مسئولیت پذیری" گفت: Burcher, Villanueva, رئیس کارکنان. "به عنوان مثال اگر من به تحقیق کسی که یک دوست است که من با کار برای یک مدت طولانی من ممکن است در نظر یک برادر ... این احتمال وجود دارد که من ممکن است بیشتر تحت تاثیر در تصمیم گیری به عنوان مخالف به تحقیق کسی من نمی دانم."

پرسید: چرا این بخش نیست و همچنین باید یک نهاد مستقل برای تمام داخلی اداری و تحقیقات جنایی اگر چنین تعصب یک ترس Burcher گفت: "شما هرگز نمی دانید که می تواند در آثار پایین جاده ها است."

L. A. شهرستان ستاد Assn. رئیس جمهور جان Incontro است که در سن مارینو رئیس پلیس گفت که او شنیده در مورد نیروی کار پیشنهاد چهار شنبه.

"این می تواند چیز خوبی است اما ما مطمئن هستیم که ما می رویم به آن را انجام دهد" او گفت:.

تبلیغات

Incontro گفت: بسیاری از جزئیات نیاز به کار بیرون از سازمان موافق به شرکت.

"ما نیاز به صحبت بیشتر و نیاز به شنیدن از تمام ما, ستاد," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن